در هفته اخیر سه سهمیه به کاروان المپیک ایران در بخش بانوان افزوده شد.

کدخبر : 1468
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

پریسا جهان فکریان نخستین دختر المپیکی وزنه برداری است که از شنیدن خبر کسب سهمیه‌اش ناراحت شد. پریسا جهان‌فکریان که در دسته فوق سنگین المپیکی شد تا به نخستین بانوی المپیکی تاریخ وزنه برداری ایران تبدیل شود، پریسا جهان فکریان حالا به نظر می‌رسد که به راحتی سهمیه اش را از دست خواهد داد. پریسا جهان‌فکریان که چندی پیش از فدراسیون انتقاد کرده بود به کمیته انضباطی احضار شد و به گفته  پریسا جهان فکریان  با تهدیدهای فدراسیون نشینان مبنی بر محروم کردنش مواجه شده است.

  فرزانه فصیحی دونده سرعت و ثریا آقایی بدمینتون باز ایران در یک روز سهمیه گرفتند تا خبر خوش‌حال کننده این روزهای ورزش بانوان دو رقمی شدن بانوان اعزامی به توکیو باشد. امروز هم سومین سهمیه پیش‌بینی نشده با انصراف کشور ساموا از المپیک به ایران رسید. خبری به ظاهر خوش‌حال کننده ولی در حقیقت تلخ و حسرت آور.

جهان‌فکریان در این خصوص گفته است: مسئولین فدراسیون به من نگفتند که شانس سهمیه المپیک دارم و فردای آن جلسه دستم را عمل کردم در صورتی که می‌توانستم با همان وضعیت در توکیو حاضر شوم ولی در حال حاضر هیچ شانسی ندارم و المپیک را از دست دادم. او همچنین درباره ادامه کج رفتاری‌ها با او افزوده است: به من گفتند در خارج از اردو مصدوم شدی و هزینه جراحی دستم را نپرداختند و باید ۳۰ میلیون از جیب خودم هزینه کنم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه