در مسیر راهیابی به جام جهانی؛

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هنوز موفق به معرفی مدافع راست ایده آل نشده است.

کدخبر : 134
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش پیشنهاد ویژه به نقل از مهر، اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور قدرتمندانه در دور برگشت رقابت‌های مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی از چهارم خردادماه به مدت یک هفته در جزیره کیش برگزار می‌شود که لیست ملی‌پوشان هنوز اعلام نشده است.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قصد دارد لیست بازیکنان را ابتدای هفته آینده اعلام کند تا ابهامات موجود درباره دیدگاه‌های فنی این تیم را برطرف کند.

اسکوچیچ در اردوهای قبلی تیم ملی بازیکنان تازه وارد زیادی را به جمع ملی‌پوشان اضافه کرد تا شرایط آنها را برای بازی برگشت با تیم‌های ملی عراق، کامبوج، هنگ کنگ و بحرین بسنجد.

بحران «مدافع راست» درتیم ملی ایران/تفکرات اسکوچیچ به نتیجه نرسیده

وی در حالی از این تازه واردها استفاده کرد که برخی بازیکنان کلیدی یک دهه اخیر نظیر رامین رضائیان و وریا غفوری را برای حضور در جناح راست تیم ملی دعوت نکرد.

در واقع اسکوچیچ برای انتخاب مدافع راست تیم ملی سراغ بازیکنانی نظیر سیامک نعمتی و مهدی شیری رفت و حتی از جعفر سلمانی در پست غیر تخصصی‌اش استفاده کرد اما همچنان حاضر به استفاده از غفوری و رضائیان نشده است.

کمبود بازیکن در دفاع راست تیم ملی ایران در حالی به چشم می‌آید که در بازی‌های دوستانه این تیم طی سال گذشته هر بار از یک نفر در این پست استفاده شد که نشان از تردیدهای سرمربی کروات تیم ملی دارد.

بر هیچکس پوشیده نیست بازی‌های برگشت تیم ملی ایران در گروه C مقدماتی جام جهانی تبدیل به مهم‌ترین بازی‌ها برای فوتبال ملی شده است. تیمی که با دست فرمان مارک ویلموتس سرمربی پیشین خود تنها ۶ امتیاز از ۴ بازی خود کسب کرده است تا شرایط پیچیده‌ای برای صعود از این مرحله پیدا کند.

رقابت‌های دور برگشت تیم ملی فوتبال ایران از ۱۳ تا ۲۵ خردادماه در بحرین ادامه پیدا می‌کند.

 

منبع: مهر
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه