بیست و هشتمین شماره نشریه خبری تحلیلی تنظیم‌گری «کد» وابسته به سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) ویژه ماه اردیبهشت منتشر شد. در این نشریه اخبار و مقالاتی به شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس اختصاص یافته است.

کدخبر : 337
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به گزارش پیشنهاد ویژه به نقل از ایرنا، علی سعد، معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا در سرمقاله این شماره کد به موضوع هم افزایی نظام حکمرانی رسانه‌ای کشور در مناسبت‌های دینی و ملی پرداخته و نوشته است: پس از شهادت سردار سلیمانی، اینستاگرام در اقدامی غیر قانونی تصاویر سردار سلیمانی را از صفحات کاربران حذف می کرد. دست به دست هم دادن رسانه های صوت و تصویر داخلی برای تولید و انتشار برنامه هایی در بزرگداشت این شهید والامقام در کنار برنامه‌های صداوسیما برگ زرینی در سابقه عملکرد رسانه‌ای کشور ثبت کرد.

در ادامه صفحات اخباری با عناوین استقبال ۱۰ هزار دانش آموز از نخستین جشنواره سواد رسانه ای ساترا، رویداد مجازی تنظیم‌گری کلاب‌هاوس، الزامات و راهکارها و دوبله اختصاصی ۶ سریال و انیمیشن در گپ فیلم به چشم می‌خورد.

مدیرعامل فیلم ناب در گفت و گو با کد کارنامه این پلتفرم را در سال ۱۴۰۰ شرح داده است.

کلاب‌هاوس و انتخابات ۱۴۰۰ در ایران عنوان یکی از مقالات این نشریه است.

در جلسه هم اندیشی ساترا با مدیران پلتفرم‌های صوتی کشور به این نکته اشاره شده که کلاب‌هاوس یک تب نه چندان طولانی است.

شماره جدید ماهنامه کد حاوی آخرین اخبار و اقدامات سازمان مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و آخرین تحولات حوزه تنظیم‌گری رسانه‌های نوین است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه