بهنام بانی ارزان ترین خواننده ایران

کنسرت ها راه افتاده اند و دراین بین بازار خرید بلیت نیز داغ شده دراین میان برخی از خوانندگان با بهایی بسیار اندک بلیت های خود را می فروشند .

کدخبر : 3315
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

گران‌ترین بلیت ها مربوط به کنسرت بابک جهانبخش، آرون افشار و اشوان است. هر سه آنها در سالن هال VIP مریم جزیره کیش کنسرت شان را برگزار می‌کنند و قیمت بلیت آنها از ۳۰۰ هزار تومان شروع می‌شود. در گران‌ترین حالت نیز خرید بلیت کنسرت این سه خواننده ۴۵۰ هزار تومان برای مخاطبان در کیش آب می‌خورد.

قیمت بلیت کنسرت خواننده‌های پاپ در جزیره کیش به ۳۰۰ تا ۴۵۰ هزار تومان رسیده است. این در حالی است که قیمت بلیت دیگر کنسرت‌های پاپ در شهرستان‌ها و در تهران تقریبا ۵۰ درصد کمتر از کنسرت‌های کیش است.

رضا بهرام سه شنبه ۱۶ آذر در سالن تالار شهر جزیره کیش کنسرت دارد. بلیت های این کنسرت از ۱۸۰ هزار تومان شروع می‌شود و صندلی‌های جلو که معمولا گران‌تر قیمت می‌خورند، ۴۵۰ هزار تومان به متقاضیان فروخته می‌شود.

علیرضا طلیسچی و محسن ابراهیم زاده نیز در آذر ماه و در همان سالن تالار شهر کنسرت دارند. قیمت بلیت کنسرت این دو نیز از ۱۸۰ هزار تومان آغاز و به ۴۵۰ هزار تومان ختم می‌شود.

اما گران‌ترین بلیت ها مربوط به کنسرت بابک جهانبخش، آرون افشار و اشوان است. هر سه آنها در سالن هال VIP مریم جزیره کیش کنسرت شان را برگزار می‌کنند و قیمت بلیت آنها از ۳۰۰ هزار تومان شروع می‌شود. در گران‌ترین حالت نیز خرید بلیت کنسرت این سه خواننده ۴۵۰ هزار تومان برای مخاطبان در کیش آب می‌خورد.

البته مسعود صادقلو نیز آخر همین ماه کنسرت دارد، اما برخلاف دیگر خواننده‌های پاپ کنسرت او در سالن روباز آوای خلیج‌فارس اجرا می‌شود. قیمت بلیتهای این کنسرت هم از ۱۵۰ هزار تومان شروع می‌شود و به ۴۵۰ هزار تومان می‌رسد.

درحال‌حاضر بازار برگزاری کنسرت در جزیره کیش داغ است، اما فضا در شهرستان‌ها و تهران هنوز گرم نشده است. اما با این وجود دو کنسرت قرار است در تبریز و تهران برگزار شود. یکی از کنسرت‌ها مربوط به بهنام بانی است که قرار است از چهارشنبه همین هفته تا یکشنبه هفته بعد در تبریز اجرا شود.

قیمت بلیت های کنسرت بهنام بانی از ۱۲۰ هزار تومان شروع می‌شود و در نهایت به ۱۶۰ هزار تومان می‌رسد.

کنسرت دوم در تهران پنجشنبه ۱۸ آذر در سالن وزارت کشور روی صحنه می‌رود. اما با این تفاوت که این کنسرت مربوط به خواننده‌های پاپ نیست و قرار است حسن ریوندی کنسرت خنده برگزار کند. بلیت کنسرت‌های او از ۷۰ هزار تومان شروع می‌شود و در نهایت به ۲۵۰ هزار تومان می‌رسد.

رضا صادقی قرار است ۴ دی ماه در استانبول کنسرت برگزار کند. پیش از او رضا بهرام نیز در استانبول ترکیه روی صحنه رفته بود. اما انتشار خبر برگزاری کنسرت آنها در این کشور آن هم با قیمت بالا، در طول هفته‌های اخیر حاشیه‌هایی برای این دو به وجود آورد.

رضا صادقی

بخشی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی بهرام و صادقی را متهم می‌کنند که پول را به هنر ترجیح داده‌اند. آنها می‌گویند اگر خلاف این بود پس از دو سال تعطیلی کنسرت‌ها در ایران، ابتدا در کشورشان روی صحنه می‌رفتند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت بلیت کنسرت رضا صادقی در سالن آتیلا آیلان هال استانبول از ۱۰۰ لیر (۲۲۵ هزار تومان) شروع می‌شود و به ۱۳۰۰ لیر (۲ میلیون و ۸۹۵ هزار تومان) ختم می‌شود.

حالا هم با بالا رفتن قیمت کنسرت‌های کیش و تفاوت ۲۰۰ هزار تومانی قیمت بلیت های آن ها، واکنش‌هایی را به دنبال داشته است.

کاربران معتقدند که خواننده ایرانی نیز با اجرای کنسرت در کیش، راه رضا صادقی را در پیش گرفته اند، تا تعطیلی دو ساله کنسرت‌ها را جبران کنند.

اما در مقابل فعالان حوزه موسیقی خلاف این عقیده را دارند. آنها می‌گویند که نصف صندلی‌های سالن کنسرت خواننده‌های پاپ به دلیل محدودیت‌های کرونایی خالی می‌ماند، برای همین است که قیمت بلیت در کیش بالا رفته است.

این در حالی است که این محدودیت‌ها در سالن‌های کنسرت در تهران نیز اعمال می‌شود، اما باز هم همان تفاوت قیمت ۲۰۰ هزار تومانی وجود دارد.

 

منبع: فرارو

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه