تصویر دیده نشده از مهسا طهماسبی در کنار همسرش و شروع فعالیت بازیگری ایشان

کدخبر : 1117
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مهسا طهماسبی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایرانی آبان سال ۱۳۷۲ در کرج متولد شده است. خانم بازیگر دارای مدرک کارشناسی تئاتر است. او با بازی در سریال دیوار به دیوار شناخته تر شد. به تازگی ایشان ازدواج کرده و متاهل است. در قسمت زیر تصویر دیده نشده از مهسا طهماسبی با همسرش را قرار داده ایم. 

مهسا طهماسبی با همسرش

تصاویر جالبی که از مهسا طهماسبی منتشر شده است را مشاهده کنید.

شروع فعالیت هنری بازیگر جوان

مهسا طهماسبی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان است که در آبان ماه سال ۱۳۷۲ در کرج متولد شد اما اصلالتا بابلی است.این بازیگر کشورمان در خانواده ای چهار نفره به دنیا آمد و تنها یک برادر دارد و اختلاف سنی کمی با پدر و مادرش دارد.

در دوران دبیرستان در رشته تجربی تحصیل کرد و قصد داشت که جراح قلب شود اما در زمان ورود به دانشگاه منصرف شد و به سمت تحصیل در زمینه هنر رفت.

مهسا طهماسبی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

۱.۴.۱۴۰۰ و تو تمام من شدی 

عکس جدید مهسا طهماسبی با همسرش

عکس جدید مهسا طهماسبی با همسرش

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را در زمینه تئاتر تا مقطع کارشناسی ادامه داد.مهسا طهماسبی برادرزاده مائده طهماسبی بازیگر کشورمان است و فرهاد آئیش شوهر عمه خانم بازیگر است و معرف او برای بازی در سریال دیوار به دیوار بوده است.

مهسا طهماسبی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در دوران دانشجویی در چند فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت که اکران نشد.

بازیگر سریال دیوار به دیوار

بازیگر سریال دیوار به دیوار

سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم اولین تجربه بازیگری مهسا طهماسبی است و طبق صحبت های خودش توسط فرهاد آئیش شوهر عمه اش به این سریال معرفی شد.

بازی در سریال دیوار به دیوار و در نقش کیان دلپاک دختر اردشیر دلپاک با بازی فرهاد آئیش از او چهره شناخته شده تری در میان مردم ساخت.

خانم های بازیگر
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه