شنیده شدن صدای مهیب در شمال و شمال غرب پایتخت

ساعتی پیش انفجار شی نامعلومی در پارک ملت تهران صدای مهیبی ایجاد کرد. آتشنشانی و نیروهای امدادی در محل حضور دارند اما هیچ آتش سوزی وجود ندارد. مقامات می‌گویند یک شی نامشخص منشا انفجار بوده است.

کدخبر : 1580
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ساعتی پیش انفجار شی نامعلومی در پارک ملت تهران صدای مهیبی ایجاد کرد. آتشنشانی و نیروهای امدادی در محل حضور دارند اما هیچ آتش سوزی وجود ندارد.

شامگاه جمعه شبکه خبر اعلام کرد صدای انفجار مهیبی در منطقه‌ای در شمال تهران شنیده شده است.

پس از آن سخنگوی آتش نشانی اعلام کرد: گروه‌های امدادی و آتش نشانی به محل اعزام شده‌اند.

تصاویری از اعزام آتش نشانان و گروه های امدادی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. 

ملکی سخنگوی آتش‌نشانی در این رابطه گفت: «تماس‌های مردمی که با سازمان آتش‌نشانی گرفته شده و طی آنها اعلام شد که صدای مهیبی در محدوده شمال تهران شنیده شده است.» 

او افزود: "اغلب این تماس‌ها در محدوده پارک ملت بودند." 

ملکی ادامه داد: «دو ایستگاه به محل اعزام شده اما هنوز اطلاع دقیق‌تری در دسترس نیست. این امکان وجود دارد که صدای شنیده‌شده مربوط به حادثه نبوده باشد؛ چرا که آتش‌نشانان هنوز اثری از وقوع حادثه مشاهده نکردند.»

انفجار در داخل  پارک ملت

معاون امنیتی استاندار تهران در گفت‌وگو با تسنیم گفت:«بنده در محل‌ حادثه حضور دارم. تنها یک انفجار آن هم داخل پارک ملت صورت گرفته است.»

او در پاسخ به این سوال که آیا این حادثه تروریستی بوده گفت: "در حال بررسی ابعاد و علت حادثه هستیم و پس از اطمینان اطلاع رسانی می‌کنیم."

همچنین شبکه خبر اعلام کرد :"ظاهراً یک شی ناشناس در محوطه پارک ملت منفجر شده است که خوشبختانه هیچ تلفات یا خسارتی به بار نیاورده است."

عوامل امدادی در حال بررسی بیشتر منطقه هستند

بنا به اعلام شبکه خبر ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی ربطی به محل حادثه ندارد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه