شماری از اعضای کنگره آمریکا از جمله رئیس کمیته روابط خارجی سنا در اقدامی که به منزله دشمنی آشکار با ملت ایران است، در نشست گروهک منافقین به عنوان سخنران حضور خواهند داشت.

کدخبر : 1607
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

روزنامه واشنگتن تایمز می گوید گروهی از اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات قرار است در نشست سه روزه گروهک منافقین که به طور مجازی برگزار می شود؛ به عنوان سخنران حضور داشته باشند.

در این میان، نام «کوین مک کارتی» رهبر اقلیت جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا و سناتور «باب منندز» رئیس دموکرات کمیته روابط خارجی سنا، بیش از سایرین خودنمایی می کند.

«کوری بروکر» و «جین شاهین» اعضای دموکرات مجلس سنا به همراه «ریک اسکات» و «جان کورنین» اعضای جمهوری‌خواه این مجلس نیز از دیگر حاضران در این نشست خواهند بود.

«تد کروز» سناتور جمهوریخواه تگزاس هم از دیگر سخنران های اصلی این نشست مجازی به شمار می رود.

حضور فراحزبی نمایندگان کنگره آمریکا در نشستی که دست بانیان آن به خون ملت ایران آغشته است، نشان دهنده عمق دشمنی واشنگتن با نظام جمهوری اسلامی آن هم در شرایطی است که آمریکا مدعی تلاش برای احیای برجام است!

این در حالی است که دولتمردان آمریکایی می دانند که منافقین در داخل ایران هیچ پایگاه مردمی ندارند و نامشان با خون، ترور و دسیسه گره خورده است اما ظاهراً مبالغ کلانی که به ازای بدگویی از تهران به آنها پرداخت می شود؛ آنچنان به مذاقشان خوش می آید که چشم خود را به روی حقیقت بسته نگه دارند.

منبع: مهر

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه