وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دیشب در سخنانی ضمن اعتراف ضمنی به توانمندی‌های هسته‌ای ایران عنوان کرد که تل‌آویو طی سال‌های آینده در برابر تهدیدات هسته‌ای ایران با چالش مواجه خواهد شد.

کدخبر : 1915
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

«بنی گانتس» چهارشنبه شب در سخنانی در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی نظامیان و افسران اسرائیلی بر لزوم آمادگی اسرائیل برای مقابله با تهدیدات و توانمندی‌های هسته‌ای ایران تأکید کرد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه تل‌آویو طی سال‌های آینده در برابر تهدیدات هسته‌ای ایران با چالش مواجه خواهد شد، اظهار داشت که تل آویو باید برای مقابله با توانمندی‌ها و تهدیدات آینده ایران آماده شود.

گانتس که این اظهارات را در دانشکده نظامی اسرائیل در تل آویو عنوان می‌کرد، افزود: ما ناچاریم در برابر تهدیدات هسته‌ای ایران، قدرت و سرمایه انسانی خود را تقویت کنیم و تجهیزات و توانایی‌ها و برنامه‌های عملیاتی خود در برابر هرگونه سناریو را ارتقا بخشیم.

وزیر جنگ اسرائیل پیش از این هم مدعی شده بود که تل آویو اجازه هسته‌ای شدن ایران را نخواهد داد و  این کار را در زمان و مکان مناسب انجام خواهد داد.

مقامات ایرانی تاکنون بارها اعلام کرده‌اند که فعالیت‌های هسته‌ای ایران بر اساس نیاز‌های صلح آمیز و بر مبنای حقوق مندرج جمهوری اسلامی ایران در برجام با استناد به بند‌های 26 و 36 و همچنین با اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی انجام می‌گیرد.

منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه