دانلود پدرخوانده فصل 2 قسمت ۳ سوم (دانلود قسمت 3 فصل 2 پدرخوانده)

لید خبر: دانلود پدرخوانده فصل 2 قسمت ۳ سوم، دانلود قسمت ۳ فصل ۲ پدرخوانده، دانلود قسمت 3 فصل 2 پدرخواده، دانلود قسمت سوم فصل دوم سریال پدرخوانده، دانلود قسمت 3 فصل 2 پدرخوانده، دانلود رئالیتی شو پدرخوانده فصل ۲ دوم قسمت دوم ۲، دانلود برنامه پدرخوانده فصل دوم قسمت دوم نسخه کامل و با حجم نیم در ادامه مطلب امکان پذیر است

دانلود پدرخوانده فصل 2 قسمت ۳ سوم (دانلود قسمت 3 فصل 2 پدرخوانده)
کدخبر : 18801
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

فصل دوم رئالیتی شو پدرخوانده به کارگردانی سعید ابو طالب در حالی آغاز می‌کند که در آن شاهد حضور یک نقش جدید و جذاب با نام «جک گنجیشکه» خواهیم بود.

************************

برای دانلود سریال پدرخوانده فصل 2 قسمت 2 به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود قسمت 3 فصل 2 پدرخوانده

************************

بازیگران فصل 2 پدرخوانده

در این فصل تعدادی از شرکت‌کننده‌های فصل اول از جمله مجید واشقانی، امیر مهدی ژوله، امیر علی نبویان، مجتبی پور بخش همراه با دارا حیایی، بهار قاسمی، امیر کاظمی، آرمین رحیمیان، نجمه جودکی، نادر فلاح، علیرضا مهران، آشا محرابی، الیکا عبدالرزاقی و… حضور دارند. گردانندگی فصل دوم این رئالیتی‌شو به مانند فصل اول بر عهده « کامبیز دیرباز» است.

داستان فصل 2 پدرخوانده

پدرخوانده روایت ما از بازی جهانی مافیاست و در این برنامه با شخصیت‌های این بازی جذاب و حرفه‌ای آشنا خواهید شد.

(جک گنجیشکه)

این نقش «جک» نام دارد که در واقع ساید مستقل بازی است که جایگزین نقش « نوستراداموس» شده است. او نه برای ساید شهر بازی می‌کند و نه برای مافیا، نقش مستقلی است که تلاش می‌کند بازی را به نفع خودش به پایان برساند.

طبق توضیحات امیر کاظمی، «جک» در هر دو فاز شب و روز نامیرا ست. در روز اگر با رای از بازی خارج شود تا پای کارت‌های حرکت آخر می‌رود، در لحظه انتخاب کارت گرداننده نقش او را افشا می‌کندو در نهایت اجازه خروج او را نمی‌دهد. در شب هم با تیر هیچ سایدی چه مافیا چه شهروند کشته نمی‌شود. یکی از راه‌های کشته شدن او حس ششم است. یعنی فقط در صورتیکه «پدر خوانده» نقش او را به درستی حدس بزند اصطلاحا سلاخی شده و از بازی خارج می‌شود.

راه دیگری که جک از بازی بیرون می‌رود شکستن شیشه عمرش است. او هر شب بعد از تمامی نقش‌ها بیدار می‌شود و یک نفر را انتخاب می‌کند. فردی که توسط جک انتخاب شده شیشه عمر او را دریافت می‌کند. البته فرد انتخاب شده اصلا در جریان انتخاب شدنش قرار نمی‌گیرد. اگر این فرد طی 24 ساعت آینده در شب به هر نحوی کشته شود یا در روز با رای‌گیری از بازی خارج شود، جک نیز همراه او از بازی بیرون خواهد رفت و گرداننده نقش او را افشا می‌کند.

اما جک چطور می‌تواند بازی را به نفع خود به پایان برساند. اگر همه اعضای مافیا از بازی بیرون رفته باشند و جک در بازی باشد او برنده خواهد شد. شهروندان در صورتی برنده بازی می‌شوند که پیش از خروج آخرین عضو مافیا جک را از بازی خارج کرده باشند. علاوه بر این اگر در نهایت بازی به مرحله دست دادن برسد و یکی از سه نفر باقی مانده جک باشد بازهم او پیروز بازی خواهد شد.

در فصل دوم «پدر خوانده» تغییراتی هم در قانون کارت «ذهن زیبا» انجام شده است. فردی که کارت ذهن زیبا را انتخاب می‌کند.در صورتیکه نقش «جک» افشا نشده باشد باید فقط جک را حدس بزند. اما زمانی که نقش جک افشا شد باید فردی که جک شیشه عمرش را به او داده حدس زده شود. شاید طلسم جک خود او باشد و خود را انتخاب کند . در این دو حالت جک به جای آن فرد از بازی خارج می‌شود.

دانلود فیلم جدید و از جمله سرگرمی‌ها و علاقمندی‌های عموم افراد جامعه به شمار می‌رود، اما اگر به هر علتی رسانه‌ای که از آن فیلم دانلود می‌کنید خوب نباشد ممکن است از تماشای فیلم لذت نبرید. به همین جهت انتخاب فیلم کده به عنوان بهترین و برترین مرجع دانلود فیلم خارجی و ایرانی موجب می‌شود تا روزهای سخت قرنطینه به خوبی سپری شود و با دوری از سینما و سرگرمی‌های بیرون از منزل به خوبی کنار بیایید. پس همین حالا وارد وب سایت فیلمکده شوید و به تماشا بنشینید تا از بی حوصلگی و افسردگی دور شوید...

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه