تعمیر لباسشویی دوو در شیراز

  تعمیر لباسشویی دوو در شیراز
  کدخبر : 17701
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

   

  آیا برای شما هم این سوال به وجود آمده است که چرا بدنه ماشین لباسشویی برق دارد؟ برای بررسی دلیل این مشکل لازم است ابتدا دوشاخه ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید تا احتمال خطر برق گرفتگی پایین بیاید. سپس مطابق روش های گفته شده در ادامه این مطلب به بررسی دلیل برق داشتن بدنه دستگاه بپردازید. چنانچه موفق به رفع مشکل نشدید می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام سال با تیم مجرب تعمیر لباسشویی دوو در شیراز تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

   

  دلایل برق داشتن بدنه لباسشویی طبق نظر تیم تعمیر لباسشویی دوو در شیراز

  برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دلایل مختلفی دارد که در ادامه این مطلب قصد داریم چند مورد از مهمترین دلایل را با هم بررسی کنیم تا شما بتوانید به تنهایی از عهده رفع این مشکل بر بیاید. اما چنانچه به هر دلیل قادر به رفع مشکل دستگاه خود نبودید بهتر است هر چه سریعتر با تیم تعمیر لباسشویی دوو در شیراز تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید. کارشناسان ما پس از ارائه مشاوره های لازم در صورت نیاز اقدام به اعزام تعمیرکار مجرب درب منزل شما خواهند کرد.

  اصلی ترین دلیل برق دار شدن دیواره های بیرونی ماشین لباسشویی می تواند اختلال در اتصالات سیم پیچی های دستگاه باشد. همچنین استهلاک قطعات و سوختگی سیم های جریان برق دلیل دیگری برای برق دار شدن بدنه دستگاه می باشد .دلیل دیگر می تواند اتصال نادرست سیم ارت ماشین لباسشویی دوو به زمین باشد. همچنین ممکن است ماشین لباسشویی شما دچار نشتی آب شده باشد و این نشست عاملی برای برقرار شدن بدنه باشد. برای بررسی این موضوع که آیا بدنه ماشین لباسشویی شما برق دارد یا خیر می توانید با استفاده از یک فاز متر هنگام خاموش بودن ماشین لباسشویی اقدام به بررسی بدنه دستگاه خود بنمایید.

  خراب شدن سیم پیچی لباسشویی دوو

  یکی از مهمترین دلایل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی در سیم پیچی دستگاه است. اتصالات ماشین لباسشویی با گذشت زمان دچار استهلاک می‌شوند و ممکن است سیم ها جریان برق را به دیواره های دستگاه منتقل کند. برای عیب یابی بررسی کنید که آیا روکش پلاستیکی سیم کشی دستگاه سالم است یا خیر. در صورتی که روکش از بین رفته بود سریعا از تکنسین تعمیر لباسشویی دوو در شیراز کمک بخواهید زیرا آسیب دیدن روکش سیم خطر برق گرفتگی را به همراه دارد و می‌تواند بسیار خطرناک باشد. توجه داشته باشید سیم کشی لباسشویی حتماً باید به لوله فاضلاب اتصال پیدا کند. بنابراین چنانچه سیم کشی اشتباه آب لوله آب آشپزخانه متصل شده باشد ممکن است جریان برق به بدن منتقل شود.

  2

  اتصال غیر اصولی سیم آرت ماشین لباسشویی دوو

  اگر سیم ارت ماشین لباسشویی به طور غیر اصولی متصل شده باشد بدنه دستگاه ممکن است برق دار شود. وظیفه سیم ارت این است که جریان برقی بدنه را به زمین منتقل کند و از خطر برق گرفتگی جلوگیری کند. بنابراین چنانچه این سیم به طور نامناسب به زمین وصل شود بدنه ماشین لباسشویی برق دار می شود که در این صورت باید از تکنسین تعمیر لباسشویی دوو در شیراز بخواهید سیم ارت را به صورت اصولی نصب کند.

  نشت آب ماشین لباسشویی دوو

  از جمله دلایل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی می توان به نشت آب از دستگاه اشاره کرد. این حالت که در نتیجه صدمه دیدن شلنگ تخلیه، ایراد در شیر برقی دستگاه، پارگی شلنگ ورودی یا مسدود شدن سایر شلنگ های دستگاه ممکن است اتفاق بیفتد؛ باعث برق دار شدن بدنه دستگاه خواهد شد و بنابراین چنانچه با هر یک از این موارد روبرو شدید بهتر است با  تیم تعمیر لباسشویی دوو در شیراز تماس گرفته و درخواست کمک نمایید.

  ایراد در هیتر ماشین لباسشویی دوو

  المنت هیتر ماشین لباسشویی پس از مدتی مستهلک می شود. این امر موجب برق دار شدن بدنه دستگاه خواهد شد و کاربر را با مشکلاتی مواجه می کند. در چنین مواقعی باید از تکنسین تعمیر لباسشویی دوو در شیراز بخواهید که المنت هیتر را تعویض نماید.

  ایراد در پریز برق یا دوشاخه ماشین لباسشویی دوو

  گاهی خراب بودن پریز برق نیز می‌تواند باعث برق دار شدن بدنه دستگاه شود. معمولاً پریز های آسیب دیده بوی سوختگی می دهند. بنابراین در صورت مشاهده هر گونه آسیب در پریز ماشین لباسشویی را به آن متصل نکنید. البته گاهی ممکن است سیم کشی ساختمان نیز به طور کلی دچار اشکال شده باشد. دلیل دیگر برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی می تواند زنگ زدگی دوشاخه باشد. برای رفع این مشکل از تکنسین تعمیر لباسشویی دوو در شیراز بخواهید دوشاخه را تعویض کند.

  ایراد در موتور ماشین لباسشویی دوو

  چنانچه موتور ماشین لباسشویی نیم سوز شود برق وارد بدنه دستگاه شده و خطر برق گرفتگی افزایش می یابد. در چنین شرایطی بهتر است از تکنسین مجرب تیم تعمیر لباسشویی دوو در شیراز بخوانید موتور را بررسی و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض نماید.

  3

  دلایل برق داشتن دیگ ماشین لباسشویی

  گاهی ممکن است برق گرفتگی در بدنه ماشین لباسشویی احساس شود و دیگ ماشین لباسشویی برق داشته باشد. علت بروز این مشکل می تواند از بین رفتن اتصالات داخلی، مشکل در خازن پارازیت گیر و فرسودگی در المنت باشد.

  از بین رفتن اتصالات داخلی

  فرسوده شدن و از بین رفتن اتصالات داخلی ماشین لباسشویی به دلیل استهلاک و گذر زمان می تواند دلیل اصلی برق دار شدن دیگ ماشین لباسشویی باشد.

  ایراد در خازن پارازیت گیر

  اگر خازن پارازیت گیر ماشین دچار فرسودگی شود با لمس کردن دیگ ماشین احساس برق گرفتگی خواهید کرد. در این صورت بهتر است از تکنسین مجرب بخواهید خازن پارازیت گیر را تعویض کند.

  فرسودگی در المنت ماشین لباسشویی

  المنت ماشین لباسشویی در اثر گذر زمان و استهلاک می‌تواند کهنه شود یا از کار بیفتد که این مسئله باعث برق دار شدن دیگ ماشین لباسشویی خواهد شد. بنابراین بهتر است از تکنسین مجرب خواهد المنت را تعویض کند تا مشکل برق داشتن برطرف شود.

  نتیجه گیری و رفع مشکل طبق نظر تیم تعمیر لباسشویی دوو در شیراز

  این مطلب به بررسی دلایل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی پرداختیم. همچنین دلایل برق داشتن دیگ ماشین لباسشویی را نیز بررسی کردیم و روشهایی را به شما آموختیم تا بتوانید این عوامل را از بین برده و مشکل را برطرف کنید. اما چنانچه به هر دلیل قادر به رفع مشکل نبودید بهتر است با واحد تعمیر لباسشویی دوو در شیراز تماس گرفته و درخواست کمک نمایید.

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه