لیست بهترین شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی در سال 1401

لیست بهترین شرکتهای سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی در سال 1401
کدخبر : 15342
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

 

دستگاه تصفیه آب صنعتی که با نام های دیگری همچون آب شیرین کن صنعتی و دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس RO نیز شناخته شده است، از کاربردی ترین تجهیزات تصفیه آب به شمار می رود. این دستگاه ها با پیاده سازی چندین فرآیند تصفیه در کنار روش اسمز معکوس در نهایت بسیاری از املاح موجود در آب را حذف می کند. تعدادی از برندهای ایرانی در سال 1401 موفق به ساخت آب شیرین کن صنعتی با بهترین کیفیت شده اند. در ادامه سازنده های برتر این تجهیزات و دلیل قرار گرفتن هر یک در این لیست را معرفی خواهیم کرد.

 

آب سازه؛ تولید دستگاه تصفیه آب صنعتی

گروه صنعتی آب سازه یکی از مجموعه های فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آب و فاضلاب است که فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه با تلفیق دانش و تجربه موفق به طراحی و تولید انواع آب شیرین کن صنعتی در ظرفیت های متنوع شده است. دستگاه های تصفیه آب صنعتی آب سازه در ظرفیت های 5، 10 و 15 متر مکعب و مدل های اختصاصی با بهترین متریال و ممبران های بسیار باکیفیت تولید شده و همگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

محصولات این مجموعه قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله شیرین سازی آب مرغداری، مزارع کشاورزی و بیمارستان و کارخانجات تولید مواد غذایی و داروسازی هستند.

  • شماره تلفن: ۰۲۱-۲۶۴۱۰۲۴4، ۰۲۱-۲۶۴۱۰۲۴5
  • آدرس: تهران خیابان شریعتی، نبش دستگردی (ظفر)، بن بست افضل، پلاک ۴، واحد ۴
  • وبسایت آب سازه: absaze.com

دستگاه تصفیه آب صنعتی آبسازه

صدرامهاب؛ سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی

صدرامهاب از دیگر تیم های برتر سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی در سال 1401 است. محصولات این مجموعه در مدل های صنعتی و نیمه صنعتی با ساختار و طراحی منحصر به فرد تولید و با رعایت استاندارد ها نصب میشوند. به دلیل استفاده از متریال با کیفیت برای بدنه، فیلتر و ممبران ها و همچنین پیاده سازی مراحل پیش تصفیه، خروجی این دستگاه ها در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

قبل از ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی، کارشناسان این مجموعه پروپوزال فنی و نقشه جانمایی و نصب سازه و مشخصات فنی را برای اطلاع کامل مشتری ارائه می دهند. علاوه بر طراحی منحصر به فرد، بعد از نصب نحوه استفاده از دستگاه توسط کارشناسان صدرامهاب آموزش داده میشود.

  • تلفن: 02188879479
  • آدرس: تهران، شریعتی، تقاطع دستگردی، بن بست افضل، پلاک 4
  • وبسایت صدرامهابsadramahab.com

تولید کننده دستگاه تصفیه آب صنعتی

گروه صنعتی هفت؛ تولیدکننده آب شیرین کن صنعتی

گروه صنعتی هفت با بیش از 30 سال سابقه فعالیت و موفقیت در اجرای پروژه های داخلی و خارجی، به یکی از نام های شناخته شده در زمینه تولید تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب تبدیل شده است. آب شیرین کن صنعتی RO گروه صنعتی هفت به صورت کاملا اختصاصی طراحی و تولید شده و به همین دلیل از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند.

قطعات داخلی مورد استفاده در آب شیرین کن صنعتی گروه صنعتی هفت همگی متعلق به بهترین برندهای دنیا بوده و بر اساس استانداردهای بین المللی در دستگاه جایگذاری میشوند.

  • تلفن: 02156541459
  • آدرس: جاده قدیم قم، بعد از کهریزک، کمربندی دوم تهران، شهرک صنعتی احمد آباد، خیابان باغ، نبش کوچه شقایق، پلاک 1
  • وبسایت گروه صنعتی هفت: ig7.ir

ویژگی های بهترین شرکت های سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرکت های متعددی در ایران در زمینه طراحی و تولید دستگاه تصفیه آب صنعتی یا آب شیرین کن اسمز معکوس فعالیت دارند. چند ویژگی منحصر به فرد در برخی از این شرکت ها باعث قرار گرفتن آنها در لیست برترین سازنده ها شده است از قبیل:

ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی سفارشی

دستگاه های آب شیرین کن RO بر اساس نوع آب ورودی و شاخص های کیفی آنها دارای تجهیزات و فیلتر و ممبران های متفاوتی هستند. به همین دلیل دستگاه ها باید بر اساس آب ورودی طراحی و تولید شوند. تمام شرکت های آب سازه، صدرامهاب و گروه صنعتی هفت با آنالیز دقیق آب ورودی و کیفیت خروجی مورد نظر در نهایت طراحی را انجام می دهند.

با آنالیزهای انجام شده، مقدار دبی آب ورودی نیز تعیین می گردد. دبی آب ورودی در تعیین ظرفیت دستگاه نقش بسیار مهمی دارد و نداشتن تناسب میان آنها منجر به کاهش کارایی و راندمان دستگاه خواهد شد. تعداد ممبران ها، TDS ورودی و خروجی و همچنین دمای کارکرد و توان مصرفی در هر یک از محصولات این شرکت ها متفاوت است.

نصب دستگاه آب شیرین کن صنعتی

یکی از مهم ترین اقدامات بعد از ساخت آب شیرین کن صنعتی اسمز معکوس، نصب آن در مکان مناسب است. نصب این تجهیزات نیاز به دقت بالایی دارد و بدون رعایت استانداردها منجر به کاهش کارایی آنها خواهد شد. به همین دلیل تیمی از افراد متخصص و حرفه ای شرکت های فوق نصب دستگاه را انجام داده و بعد از تست های متعدد، در صنعت مورد نظر استفاده میشود.

ساخت آب شیرین کن صنعتی استاندارد

طراحی و ساخت هر یک از تجهیزات تصفیه آب نیاز به رعایت استانداردهای متعددی دارد. این استانداردها در انتخاب ممبران، فیلترها، جنس بدنه، گام های تصفیه و ساخت و جوشکاری های انجام شده و غیره باید رعایت شوند. در تمام شرکت های برتر سازنده این دستگاه ها تیمی از مهندسین و تکنسین های حرفه ای و متخصص حضور داشته و با آشنایی کامل به استانداردهای بین المللی طراحی و تولید و ساخت را انجام می دهند.

در شبیه سازی های انجام شده با نرم افزارهای پیشرفته در مرحله طراحی این استانداردها مد نظر قرار گرفته و در تمام گام ها تست و آزمون های متعدد انجام میشود.

ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی

رعایت استانداردهای بین المللی، استفاده از متریال های باکیفیت، طراحی دقیق مراحل تصفیه و پیش تصفیه بر اساس شاخص های کیفی آب، محاسبه ظرفیت دستگاه با توجه به دبی آب ورودی و خروجی مورد نظر همگی باعث تضمینی بودن کیفیت دستگاه آب تصفیه کن صنعتی هستند. گروه صنعتی هفت، آب سازه و صدرامهاب همگی برای محصولات خود گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش ارائه می دهند.

ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی با قیمت مناسب

با توجه به اینکه صدرامهاب، آب سازه و گروه صنعتی هفت همگی تولیدکننده اصلی این تجهیزات هستند، محصولات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهند. بسیاری از ارائه دهندگان این محصولات واسطه هستند و به همین دلیل برای دریافت سود قیمت ها را افزایش داده و این تفاوت نرخ چشمگیر است.

جمع بندی

شرکت های برتر سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی یا آب شیرین کن RO با رعایت استانداردهای بین المللی و طراحی منحصر به فرد این محصولات را ارائه می دهند. هر اندازه آنالیز آب ورودی و شاخص های کیفی آن قبل از طراحی با دقت بالاتری انجام شود، به همان نسبت محصول نهایی کارایی و راندمان بهتری خواهد داشت. آب سازه، گروه صنعتی هفت و صدرامهاب سه سازنده برتر دستگاه تصفیه آب صنعتی در سال 1401 هستند که محصولاتی سفارشی و باکیفیت در ظرفیت های متنوع را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند. راه های ارتباطی این شرکت ها برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات آنها و دریافت مشاوره رایگان در متن درج شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه