انجام سرویس دوره ای مگان در تعمیرگاه تخصصی مگان

انجام سرویس دوره ای مگان در تعمیرگاه تخصصی مگان
کدخبر : 12470
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

یکی از بزرگ ترین و بیشترین مشکلات دارندگان خودرو رنو مگان این است که زمان مناسب انجام سرویس های دوره ای را نمی دانند. برخی نیز در انجام آن کوتاهی می کنند. همین موضوع موجب می شود مشکلات کوچک که قابل حل نیز هستند به مشکلاتی بزرگ و پرهزینه تبدیل شوند. بدین منظور با ما همراه باشید تا شما را با سرویس دوره ای مگان در تعمیرگاه تخصصی مگان آشنا کنیم تا متوجه اهمیت آن شوید.

اهمیت سرویس دوره ای مگان در نمایندگی تخصصی رنو

خودروی مگان نیز مانند هر خودروی دیگری هر چقدر هم که کم استهلاک باشد، نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. بنابراین در صورت وجود کوچک ترین مشکلی توصیه می کنیم به یک تعمیرگاه تخصصی مگان مراجعه کنید تا هر چه سریعتر خودروی شما توسط کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای رنو بررسی و عیب یابی شود. بدین ترتیب از بروز مشکلات جدی تر و پر هزینه تر پیشگیری خواهید کرد. به طور مثال اگر به موقع برای تعویض روغن گیربکس مگان اقدام نکنید، طول عمر قطعات گیربکس خودروی شما کاهش پیدا می کند و بعد از مدتی مجبور به تعویض آن می شوید. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با مهم ترین خدماتی که برای سرویس دوره ای مگان در تعمیرگاه تخصصی مگان ارائه می شود، آشنا کنیم:

16

خدمات برق مگان

یکی از پیچیده ترین سیستم های هر خودرویی، سیستم برق آن است. مشکلات برقی مگان حتما باید توسط افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه ای رفع شود. شاید به نظر شما کار راحتی به نظر برسد اما تشخیص مشکلات و رفع آن گاهی بسیار دشوار و چالش برانگیز است. ضعیف شدن باتری، خراب بودن استارت و مشکلات مربوط به یو پی اس از مهم ترین علل مشکلات برقی مگان می باشد.

تعویض روغن موتور مگان و تعمیر آن

لازم است بدانید که روغن، وظیفه روانکاری قطعات موتور را دارد و اگر به موقع آن را تعویض نکنید بدون شک کیفیت خودش را از دست می دهد و وظیفه اش را به درستی انجام نمی دهد. موتور یکی از مهم ترین قطعات خودرو می باشد و باید در افزایش طول عمر آن تلاش کنید. اگر روغن موتور کیفیت خودش را از دست بدهد و تعویض نشود، منجر به جرم بستن کانال های روغنی داخل موتور و درنهایت یاتاقان زدن خودرو می شود.

تعمیر گیربکس مگان

تعویض نکردن روغن گیربکس، استفاده از روغن گیربکس بی کیفیت و غیر اصل و تعویض نادرست و غیراصولی آن از مهم ترین دلایل خرابی گیربکس خودروی شما می باشد. از آنجایی که گیربکس قطعه بسیار مهم و حائز اهمیتی است، اگر آسیب ببیند هزینه های زیادی به بار می آورد. بنابراین در زمان سرویس های دوره ای برای تعویض روغن گیربکس مگان حتما به یک تعمیرگاه تخصصی مگان مراجعه کنید تا گیربکس شما توسط بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران بررسی شود.

17

اگر سرویس دوره مگان به موقع انجام نشود، چه اتفاقی می افتد؟

  • اگر تسمه تایم به موقع تعویض نشود، ممکن است در حین حرکت درجا تسمه پاره شود، تایم خودرو بهم بریزد و در عرض چند ثانیه سوپاپ ها به پیستون برخورد کنند وکج شوند.
  • اگر باتری خودرو شما به موقع بررسی نشود، ممکن است بر اثر کاهش جریان الکتریکی عملکرد خود را از دست بدهد و در نهایت به دینام آسیب بزند.
  •  در صورت بروز مشکلات برقی اگر جعبه فیوز، رله و سایر قطعات آی سی بررسی نشود، ممکن است سیستم برقی خودرو را مختل کند و مشکلات جدی ایجاد کند.

چرا برای انجام سرویس های دوره ای مگان به تعمیرگاه تخصصی مگان مراجعه کنیم؟

همانطور که گفتیم، تشخیص مشکلات هر خودرویی و رفع آن نیازمند دانش و تجربه کافی است. به همین دلیل است که برای خودروی مگان توصیه می کنیم به نمایندگی رنو در غرب تهران مراجعه کنید. چرا که تعمیرکاران حرفه ای رنو در آن مشغول فعالیت هستند. از همه مهم تر این است که می توانید بدون مراجعه حضوری با کارشناسان تعمیرگاه رنو تماس بگیرید و مشورت کنید. تعویض شمع موتور، تعویض روغن و فیلتر هوا، تعویض فیلتر بنزین، تعویض تسمه تایم، تعویض فیلتر اتاق و تعویض لنت ها سایر خدماتی هستند که در تعمیرگاه تخصصی مگان ارائه می شوند. از همه مهم تر اگر نیاز به تعویض قطعه ای باشد، خیالتان راحت خواهد بود که تمام قطعات تامین شده توسط نمایندگی رنو، اصل و اورجینال خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه