کدخبر : 10085
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

چکیده : شرکت تعمیر باما پس از سالها تجربه تعمیرات ماشین های اداری میتواند با خیال راحت ضمانت تمامی خدمات تعمیرات خود را به شما ارائه دهد.

 

مدیریت اسناد الکترونیکی به سرعت در حال توسعه است، با این حال، ما هنوز به اسناد چاپی نیاز داریم. بنابراین چاپگرهای متعددی در دفاتر کار می کنند و به چاپ فاکتورها، صورتحساب ها و فرم ها می پردازند. تاریخ هزار ساله استفاده از کاغذ همچنان ادامه دارد. اگر چاپگر چاپ نمی کند، ، داغ می شود یا نیاز به شارژ دارد، برای خدمات با کیفیت و تعمیر پرینتر با مرکز خدمات تعمیر باما تماس بگیرید . ما همچنین خدمات تعمیر و شارژ مجدد کارتریج را در دفتر شما ارائه می دهیم.

تعمیر پرینتر اچ پی

محصولات اداری HP به دلیل کیفیت و قابلیت اطمینان خود شناخته می شوند. با این حال، حتی گاهی اوقات باید تعمیر شود. شرکت ما قادر خواهد بود مشکلاتی که با این مدل به وجود آمده را بدون هیچ مشکلی برطرف کند.

تعمیر پرینترهای HP هم در سایت تعمیرگاهی ما و هم در محل شما انجام می شود. پس از ثبت سفارش، ظرف دو ساعت یک تکنسیندر محل حضور به عمل می اورد. مشتری می تواند حتی در نیم ساعت از یک کارمند شرکت ما انتظار داشته باشد، همه اینها به موقعیت مکانی مشتری بستگی دارد.

بسیاری از کاربران بر این باورند که پرینترهای اچ پی  هرگز نیازی به تعمیر نخواهند داشت و حتی در صورت بروز خرابی، بهتر است محصول جدیدی خریداری کنید. حقیقتی در این مورد وجود دارد، اما چنین تصمیمی همیشه منطقی نیست، به خصوص برای تجهیزات گران قیمت. گاهی اوقات یکی از قطعاتی که به راحتی قابل تعویض است عامل خرابی دستگاه می شود. با توجه به کیفیت بالا و محبوبیت این برند چنین جایگزینی می تواند صرفه جویی زیادی کند. البته، مواردی وجود دارد که چاپگر، بالاخره، باید تعویض شود. این در مورد نمونه های جوهر افشان صدق می کند. قیمت یک قطعه برای چنین دستگاهی واقعاً بیشتر از خود دستگاه است. بنابراین، شرکت ما خدمات تعمیر چاپگرهای جوهر افشان را نیز ارائه می دهد .

تعمیر فکس

امروزه در دنیای اینترنت و ایمیل، ما هنوز از ارتباط فکس، انتقال اسناد تجاری، قراردادها یا پیام های ساده از طریق آن دست برنداشته ایم. با مراجعه به مرکز خدمات تخصصی ما، تجهیزات اداری خود را به متخصصان واقعی اعتماد می کنید. ما تمام ابزار لازم برای تشخیص سریع، تعمیر و پیشگیری از هرگونه تجهیزات اداری را در اختیار داریم و ارائه ضمانت برای کار انجام شده دلیل بر مسئولیت کار تکنسین خواهد بود.

قبل از درخواست تکنسین برای تعمیر فکس، به خدمات ما توجه کنید. مثل تحویل تجهیزات برای تعمیر توسط پیک. این راحت است، زیرا نیازی به رفتن به جایی ندارید، وقت ارزشمند خود را تلف کنید. پیک در زمان مناسبی در محل شما حاضر می شود. او فکس را برای تعمیر می گیرد. تعمیرات با عیب یابی رایگان برای مشتریان آغاز می شود.

برای اینکه یک فکس به درستی کار کند، مهم است که در تمام مراحل به خوبی انجام شود. کوتاهی  در هر یک از مراحل تعمیردستگاه نیاز مجدد به تعمیر را به وجود می اورد. یک دستگاه خراب مشکلات زیادی برای کارمندان شرکت به ارمغان می آورد.

تعمیر اسکنر

علیرغم پیشرفت سریع، تعداد اسناد کاغذی کاهش نمی یابد و انتقال آنها به نسخه الکترونیکی به زودی انجام نخواهد شد، بنابراین دستگاه هایی مانند اسکنر همچنان مرتبط هستند. آنها نه تنها در ادارات، بلکه در زندگی روزمره نیز مفید خواهند بود، اسکن عکس های قدیمی یک پدیده مکرر است و هر چه کیفیت اسکن دستگاه بهتر باشد، وضوح عکسی که به صورت الکترونیکی روی هارد دیسک شما ذخیره می شود، بالاتر خواهد بود. رایج ترین خرابی ها در هنگام تعمیر اسکنر می تواند این موارد باشد: خرابی لامپ فلورسنت، نوار اسکن حرکت نمی کند، اسکنر روشن نمی شود، نور پس زمینه حرکت می کند، اما تصویر روی صفحه نمایش داده نمی شود.

 تعمیر اسکنر

متخصصان مرکز خدمات تعمیرباما می توانند تعمیرات حرفه ای هر مدلی را انجام دهند. مهندسان ما به لطف صلاحیت های بالا و تجربه زیاد در زمینه تعمیر انواع اسکنرها قادر به رفع هر مشکلی در رابطه با خرابی دستگاه شما هستند. تیم تعمیرباما مطمئن می شود که تعمیر اسکنر شما با کیفیت و سریع انجام می شود و در برخی موارد تعمیر با حضور شما انجام می شود. همچنین برای تعمیرات و قطعات یدکی اورجینال گارانتی دریافت خواهید کرد.

درباره تعمیر باما

شرکت ما چندین سال است که تعمیرات تجهیزات اداری زیراکس، اچ پی، پاناسونیک، برادر، کانن و سایر برندها را در سطح حرفه ای انجام می دهد. و البته مهندسان تعمیر تجهیزات برای کار در مرکز خدمات ما انتخاب می شوند. تجربه متخصصان ما معمولاً از 10 سال است و این در حال حاضر چیزهای زیادی را می گوید. با اعتماد به تعمیرباما می توانید از 3 چیز مطمئن باشید: تعمیر تجهیزات در اسرع وقت، تعمیر با کیفیت بالا و البته ضمانت تجهیزات.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه