​قیمت بیت کوین همچنان در محدوده نزولی و زیر سطح ۵۰,۰۰۰ دلار نوسان می‌کند. پیش از آنکه روند بازیابی در بازار آغاز شود، قیمت تا زیر سطح ۴۷,۵۰۰ دلار هم پایین آمده بود. بیت کوین در حال حاضر با قیمتی حدود ۴۷,۰۰۰ دلار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد که بازار همچنان در معرض خطر سقوط قرار دارد.

کدخبر : 3960
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 اکثر آلت کوین‌ها هم وضعیت مشابهی داشته‌اند و روند کلی بازار آنها نزولی بوده است. اتریوم در مقطعی به زیر ۳,۸۰۰ دلار سقوط کرد و قیمت ریپل به ۰.۸۵۰ دلار رسید. کاردانو هم روند نزولی خود را دنبال کرد و پیش از آنکه اصلاح صعودی در بازار آغاز شود، به زیر ۱.۴۰ دلار سقوط کرد.

پس از آنکه کندل روزانه بیت کوین زیر ۵۰,۰۰۰ دلار بسته شد، روند نزولی هم ادامه پیدا کرد. قیمت در ادامه منطقه حمایتی ۴۸,۵۰۰ دلار را هم از دست داد و بیش از پیش در ناحیه نزولی فرو رفت. بیت کوین حتی در مقطعی به زیر ۴۷,۴۰۰ دلار رسید و اکنون بازار مشغول تثبیت قیمت است. اگر روند نزولی ادامه پیدا کند، اولین حمایت کلیدی نزدیک به ۴۷,۰۰۰ دلار است و اگر این سطح هم شکسته شود، ممکن است قیمت تا ۴۵,۵۰۰ دلار سقوط کند.

از سوی دیگر، اگر روند بازار در ادامه صعودی شود، این احتمال وجود دارد که قیمت در ناحیه ۴۸,۸۰۰ دلار با مقاومت مواجه شود. مقاومت بعدی در نزدیکی ۴۹,۲۰۰ دلار است که اگر این سطح هم پشت سر گذاشته شود، می‌توان به رسیدن قیمت به ۵۰,۰۰۰ دلار امیدوار بود.

اتریوم هم از الگویی مشابه بیت کوین پیروی کرده و قیمت آن به زیر ۳,۹۲۰ دلار کاهش یافته است. قیمت حتی در مقطعی حمایت ۳,۸۵۰ دلاری را هم شکست. حمایت مهم بعدی اتریوم در نزدیکی ۳,۸۰۰ دلار قرار دارد و اگر این سطح هم شکسته شود، ممکن است شاهد سقوط قیمت تا ۳,۶۸۰ دلار باشیم.

در صورت صعودی‌شدن بازار، احتمالاً قیمت در محدوده ۳,۸۸۰ دلار با مقاومت روبه‌رو خواهد شد. مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی سطح ۳,۹۲۰ دلار قرار دارد که اگر خریداران بتوانند از آن عبور کنند، می‌توان برای رسیدن قیمت به ۴,۰۰۰ دلار امیدوار بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه