فرمانده ناجا:‌

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروهای مسلح به هیچ عنوان از هیچ شخص و یا جناحی طرفداری نمی‌کنند؛ همه ما پیرو خط ولایت هستیم.

کدخبر : 773
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سردار حسین اشتری در دیدار صمیمی با دانشجویان مجتمع آموزشی زنان پلیس به حماسه بزرگ پیش رو  انتخابات ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: این انتخابات برای کشور سرنوشت ساز است زیرا آینده کشور را تضمین می کند و اقتدار ما را در جهان و جایگاه جمهوریت و اسلامی ارتقاء می دهد.

وی با تاکید به فرموده مقام معظم رهبری امام خامنه ای ادامه داد: ایشان تاکید دارند که شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است؛ ان شاء الله در ۲۸ خرداد ماه شاهد حضور پرشور شما بزرگواران خواهیم بود؛ اما انتظار ما این است که خانواده های خود را نیز برای شرکت در انتخابات و حضور در پای صندوق های رای تشویق کنید.

سردار اشتری گفت: دشمن در عملیات رسانه ای و روانی به دنبال ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات و بی اهمیت نشان دادن آن است؛ باید تمام سعی خود را بر این بگذاریم که انتخابات پرشور و امنی را برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت انتخابات به عهده ناجا است، گفت: نیروی انتظامی با به کارگیری ۳۰۰ هزار نفر از همکاران در سراسر کشور آماده برگزاری انتخاباتی امن و پرشور است، ان شاء الله با تهیه اطلس انتخابات شاهد مشکل امنیتی نخواهیم بود.

سردار اشتری با تاکید بر مشارکت در انتخابات خاطر نشان کرد: حضور در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان و همچنین امیدواری مردم دلسوز به نظام مقدس خواهد بود.  

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه ملاک عمل در انتخابات معیارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای است، گفت: باید با در نظر گرفتن معیارهای ایشان، فردی را انتخاب کنیم که دلسوز مردم، عدالت خواه، انقلابی، جهادی، مرد میدان و عمل باشد ضمن اینکه با فساد مبارزه کند و به توانایی جوانان این کشور نیز معتقد باشد.

سردار اشتری اضافه کرد: باید فردی انتخاب کنیم که بتوانیم در دنیا به او افتخار کنیم ضمن اینکه آن فرد نیز بتواند در مقابل دشمنان سینه سپر کند و از منافع ایران اسلامی دفاع کند.

وی ادامه داد: همه در این لباس مقدس خدمتگزار مردم شریف ایران اسلامی و سرباز ولایت هستیم پس باید در رسیدن به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

فرمانده ناجا تاکید کرد: باید روحیه انقلابی خود را حفظ و ارتقاء دهیم؛ حتما تحولاتی که در جامعه رخ می دهد را رصد می کنیم البته وظیفه ما امنیتی و انتظامی است اما نسبت به مسائل سیاسی هم بی تفاوت نیستیم.

سردار اشتری ادامه داد: نباید اجازه دهیم که کشور عزیزمان به دست نااهلان بیفتد؛ به فرموده حضرت امام(ره) باید این نظام مقدس در دستان افرادی باشد که از خون شهدا و رشادت های آنها پاسداری کنند.

وی خطاب به دانشجویان مجتمع آموزشی زنان پلیس عنوان کرد: خدا را شاکریم که امروز توفیقی نصیب بنده شد تا خدمت کسانی باشم که آینده ناجا در دستان آنها خواهد بود.

سردار اشتری گفت: شما بزرگواران بدانید که توفیقی نصیب شما شده تا در دانشگاه علوم انتظامی امین و مجتمع آموزشی زنان پلیس مشغول تحصیل هستید و برای خدمت رسانی در آینده آماده می شوید.

فرمانده ناجا ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این دیدار صمیمی خصوصا سردار بختیاری تصریح کرد: آینده شغلی شما بزرگواران بستگی به رسته، توانمندی، استعداد، انگیزه و عشق و علاقه شما برای اجرای ماموریت ها دارد پس باید به نحو مطلوب از ظرفیت ها بهره لازم را ببرید و این امر بایستی مورد اهتمام قرار بگیرد.

وی به ادامه تحصیل دانشجویان نیز اشاره و خاطر نشان کرد: در این خصوص معاونت تربیت و آموزش ناجا ارتقاء تحصیلی را در کمیسیون های مربوطه بررسی و قطعا مورد توجه قرار خواهد داد.

سردار اشتری بر خوشایندسازی محیط آموزشی نیز تاکید کرد و گفت: در این راستا باید اقدامات لازم صورت بگیرد و مورد اهتمام باشد؛ بایستی در این خصوص اعتبارات لازم برای فراهم شدن امکانات مورد نیاز در اختیار شما قرار بگیرد.

وی به جذب بانوان اشاره کرد و افزود: در این خصوص باید براساس فرمایشات و تدابیر مقام عظمای ولایت اقدامات لازم را انجام دهیم و بانوان صرفا برای مشاغلی که مخصوص آنهاست، به کارگیری شوند.

سردار اشتری تاکید کرد: باید زمانی که وارد مجموعه می شوید جوانان انقلابی، متعهد و ولایی باشید و براساس معیارها و نیازها نیز جذب و به کارگیری شوید.

قدردانی از زحمات  بانوان در ناجا

این مقام ارشد انتظامی ضمن قدردانی از زحمات بانوان در ناجا گفت: فعال بودن و حضور در همه صحنه ها باعث پیشرفت در امور می شود پس این امر باید به نحو مطلوب انجام شود.

سردار اشتری در ادامه به نقش پلیس زن در ناجا اشاره و تصریح کرد: ناجا در جامعه با توجه به اهمیت ماموریت ها دارای جایگاه ویژه ای است خصوصا پلیس زن نیز مورد احترام اقشار مختلف جامعه قرار دارد؛ اما آن چیزی که مهم است باید تمامی موازین شرعی از سوی شما بزرگواران به درستی رعایت  شود چرا که مسئولیت سنگینی بر عهده شما قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس در معرض آسیب و تهدید در جامعه قرار دارد، گفت: باید متناسب با محیط مراقب چالش ها و آسیب ها باشیم و این امر را مورد اهتمام قرار دهیم.

وی در ادامه به اهمیت مهارت ها و توانمندی دانشجویان نیز اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف ما رسیدن به پلیس حرفه ای است در واقع بایستی ماموریتی که بر عهده شما قرار می گیرد بتوانید به نحو احسن آن را انجام دهید؛ باید با توجه به جایگاهی که دارید مهارت های خود را نیز افزایش دهید.

سردار اشتری به موضوع استحکام خانواده تاکید و اشاره کرد: بانوان شاغل خصوصا شما زنان پلیس باید این امر را مورد اهتمام قرار دهید و در این خصوص کوتاهی نکنید. اگر پایه های خانواده متزلزل شود قطعا در انجام مطلوب ماموریت ها نیز تاثیرگذار خواهد بود.

وی همچنین تصریح کرد: همه شما بزرگواران مبلغ نیروی انتظامی هستید پس باید به وظایفی که به عهده شما گذاشته شده آشنا باشید و با توانمندی بالا وارد میدان شوید.

سردار اشتری گفت: براساس نظرسنجی های صورت گرفته، امروز  اعتماد مردم به پلیس  ارتقاء یافته که باید قدردان باشیم.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

 

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه