«سایمون کاول» داور مشهور مسابقات موسیقی «آمریکن آیدل» و «آمریکاز گات تلنت»، حضور برنامه ریزی شده اش به عنوان داور در فصل پیش روی برنامه «X Factor Israel» رژیم صهیونیستی را به دلیل جنگ اخیر اسرائیل و غزه لغو کرد.

کدخبر : 567
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

«سایمون کاول» حضور برنامه ریزی شده خود به عنوان داور در فصل آینده «X Factor»(اکس فکتور اسرائیل) را لغو کرد.

اواخر سال گذشته، تهیه کننده باسابقه و داور مشهور مسابقات تلویزیونی آمریکا قراردادی را امضا کرد تا بعنوان یکی از داوران در فصل بعدی برنامه رقابتی و استعدادیابی اسرائیل حضور داشته باشد، که قرار است فیلمبرداری اش این تابستان آغاز شود.

روز یکشنبه، سخنگوی شرکت «Reshet»، تولید کننده برنامه «X Factor Israel»(اکس فکتور اسرائیل)، به ورایتی گفت که کاول «به دلایل خودش» از حضور و داوری در این برنامه انصراف داده است. 

«سایمون کاول» تهیه‌کننده تلویزیونی محبوب آمریکایی ها بیشتر به خاطر داوری مسابقات استعدادیابی «آمریکن آیدل»(American Idol/بُت آمریکا) و «اِمریکاز گات تلنت»(America's got talent/استعدادیابی آمریکا) و داوری و اجرای این مسابقات مشهور است و حالا پس از درگیری جدید ۱۲ روزه بین غزه و رژیم صهیونیستی از داوری نسخه اسرائیلی این مسابقه استعدادیابی منصرف شده است.

سایمون کاول پس از مصدومیت شدیدی که سال گذشته بر اثر سانحه دوچرخه سواری برایش پیش آمد حالا تازه به کار خود به عنوان داور برنامه مسابقات استعدادیابی «America’s Got Talent»(اِمریکاز گات تلنت/استعدادیابی آمریکا) بازگشته است. این برنامه که از پربیننده ترین ریالتی شوهای آمریکا محسوب می شود، از شبکه تلویزیونی «ان بی سی» پخش می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه