جسد سربریده محمدجواد ۲۷ ساله در یک پارک در افسریه کشف شد.

کدخبر : 1890
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

قبل از اینکه جسد سربریده محمدجواد کشف شود، دو روز بود که خانواده‌اش مفقود شدن او را به پلیس گزارش داده بودند. تا اینکه صبح روز شنبه جسد سربریده محمدجواد در افسریه کشف شد. بعد از کشف جسد سربریده محمدجواد، رسیدگی به پرونده قتل در دستورکار قضایی قرار گرفت تا راز قتل محمدجواد با جسد سربریده مشخص شود.

شنبه ۱۹ تیر ماه امسال، جسد سر بریده یک جوان ۲۷ ساله در پارک شهید بهشتی افسریه توسط رهگذران کشف شد. ماموران کلانتری ۱۳۲ نبرد بلافاصله برای رسیدگی به این جنایت در محل حاضر شدند. در حالی که مدارک شناسایی مقتول و گوشی تلفن همراهش معدوم شده بود، جسد برای احراز هویت به پزشکی قانونی انتقال یافت. 

هویت جسد سربریده پسر تهرانی مشخص شد

در حالی که روز قبل از پیدا شدن جسد مجهول‌الهویه، اعضای خانواده محمدجواد گرایی فقدان او را به پلیس گزارش داده بودند و با توجه به تطابق مشخصات جسد با فرد مفقودی، خانواده محمدجواد در جریان کشف جسد مجهول الهویه قرار گرفته و با حضور در پزشکی قانونی هویت جسد را تایید کردند.

محمدجواد ۲۷ ساله به طرز فجیعی با ضربات چاقو از پا درآمده بود و عامل جنایت گلوی او را بریده بود.

دایی محمدجواد در مورد جزییات این حادثه گفت: «محمدجواد کارمند اداره برق بود و به تازگی یک آپارتمان در پرند خریده بود. او متاهل بود و یک دختر شش ماهه دارد. جمعه محمدجواد شیفت بود اما از بعدازظهر تلفنش را جواب نداد. بعد از اینکه جسد او در افسریه تهران کشف شد، خودروی او در نزدیکی پرند پیدا شد. هنوز هیچ سرنخی از قاتل و انگیزه او از این جنایت مشخص نیست.»

دایی مقتول در ادامه گفت: «محمدجواد دو برادر داشت که یکی از آنها در جنگ به شهادت رسید.»

رسیدگی به این پرونده در دستور کار پلیسی و قضایی قرار دارد.
 

قتل

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه