سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اظهار کرد: متاسفانه با افزایش شیب ابتلا به کرونا در استان، رنگ دو شهرستان نظرآباد و فردیس هم به قرمز تغییر کرده است.

کدخبر : 1855
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مهرداد بابایی افزود: با بیان اینکه پیش از این وضعیت کرج قرمز شده بود، ادامه داد: البته رنگ اشتهارد هم از زرد به نارنجی تبدیل شده و در حال حاضر طالقان تنها شهرستان زرد البرز است.

وی توضیح داد: در این شرایط از شهروندان درخواست می‌شود برای حفظ سلامت جان خود و عزیزانشان هم که شده هشدارها را جدی بگیرند.

این مسئول تاکید کرد: متاسفانه شاهد این هستیم که بسیاری از صنوف محدودیت‌های اعمال شده را رعایت نمی کنند و بر این اساس لازم است نظارت‌ها از سوی اتاق اصناف، صنعت و معدن و ... برای برخورد با واحدهای متخلف افزایش یابد.

بابایی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ نفر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست داده اند که این آمار فوتی در مقایسه با هفته‌های قبل افزایش محسوسی داشته است.

سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز در خصوص وضعیت تزریق واکسن در استان افزود: واکسیناسیون گروه های اولویت دار بر اساس سهمیه تخصیصی در حال انجام است.

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه