با شناسایی دختران نوجوانی که در پارک با هم درگیر شده و یکی از آنها اقدام به قمه‌کشی کرده بود معلوم شد که دور همی آنها یک قرار در فضای مجازی بوده که به خاطر اختلاف و کل‌کل در فضای مجازی به درگیری کشیده شده است.

کدخبر : 1808
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به دنبال انتشار کلیپی از درگیری چند دختر نوجوان در پارکی در اصفهان و قمه‌کشی یکی از آنها که جنجال زیادی در فضای مجازی به‌وجود آورد، تحقیقات پلیس برای شناسایی این دختران آغاز شد و ماموران موفق شدند در مدت کوتاهی محل زندگی این دختران را شناسایی کنند.

«هلیا» قمه‌کش با دختران نوجوان با همراهی اعضای خانواده‌شان به پلیس شهر اصفهان منتقل شدند و معلوم شد که آنها از مدتی قبل در فضای مجازی با هم آشنا و دوست شده بودند اما کل‌کل‌ها و کری‌خوانی‌هایشان در این فضا باعث به‌وجود آمدن اختلاف میان آنها شده بود و به همین دلیل در یکی از پارک‌ها با هم قرار گذاشته بودند اما در این قرار بین تعدادی از آنها درگیری به‌وجود آمده و یکی از آنها اقدام به قمه‌کشی کرده بود. همچنین مشخص شد که پس از این درگیری فرد دیگری اقدام به فیلم‌برداری کرده و سپس این فیلم را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بود. تحقیق از دختران نوجوان ادامه دارد و پرونده آنها برای تصمیم گیری در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت اما آنچه در این میان اهمیت بیشتری دارد، نظارت خانواده‌ها بر رفتار فرزندان نوجوانشان چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی است چرا که گاهی اشتباهات بچگانه نوجوانان دور از چشم خانواده‌هایشان ممکن است ابعاد گسترده‌ای پیدا کند و حتی باعث به‌وجود آوردن احساس ناامنی در جامعه شود.

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه