اخبار روز| اخبار ورزشی| مهدی قائدی

غیرت مهدی قائدی به جوش آمد

ستاره معصومی، زن مهدی قائدی پس از حواشی جدید راهی ایران شد.

غیرت مهدی قائدی به جوش آمد
کدخبر : 2775
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تتلو با فحاشی و رفتارهای خود باعث جدایی مهدی قائدی و ستاره معصومی همسرش شد. امیر تتلو با ارسال پیام های صوتی در شبکه های اجتماعی اقدام به فحاشی افراد مشهور در ایران می کند. از بازیگر و بازیکن فوتبال گرفته تا چهره‌های شاخ مجازی که به واسطه اینستاگرام به شهرت رسیده اند. برخی می گویند این اقدام امیر تتلو برای گرفتن بازدید در یوتیوب است که به ازای آن درآمد دلاری دریافت می کند.

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی  از چهره‌های اینستاگرامی است امیر تتلو از خوانندگان پرحاشیه و پرطرفدار است. کنسرت امیر تتلو باعث جدایی قائدی از همسرش شده است. به تازگی ویدئوی جدیدی از فحاشی رکیک امیر تتلو به زن مهدی قائدی منتشر شده که حاشیه زیادی ایجاد کرده است. فحاشی و بی‌احترامی تتلو به همسر مهدی قائدی زبان‌زد شد.  

ابعاد این درگیری به حدی است که گویا مهدی قائدی قصد طلاق ستاره معصومی همسرش را دارد اما او بارها گفته که به ستاره به شدت علاقمند است و همه جا از این عشق و علاقه به همسرش می‌گوید.

ماجرای طلاق از کنسرت تتلو شروع شد. امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال فحاشی کرد. 

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی با انتشار یک ویدیو به نظر می‌رسد که بازگشت خود را به ایران اعلام کرده است.

زن مهدی قائدی

ستاره معصومی همسر پرحاشیه مهدی قائدی که شاخ اینستاگرام است با انتشار یک ویدیو از مکانی لاکچری در تهران بازگشت خودش به تهران را اعلام کرده است.

ستاره معصومی در ماه‌های اخیر حاشیه‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده است که بیشتر این حاشیه‌ها مربوط به دخالت‌ای او در امور باشگاه استقلال است. این را از این جهت می گوییم که مهدی قائدی همسرش بازیکن تیم استقلال بود و مسئولان این باشگاه اعتراف کرده‌اند که یکی از افراد تاثیرگذار در رفتن مهدی قائدی به تیم اماراتی همسر او ستاره معصومی بوده است. تتلو با فحاشی و رفتارهای خود باعث جدایی مهدی قائدی و ستاره معصومی همسرش شد.

فحاشی تتلو به زن مهدی قائدی

به تازگی ویدئوی جدیدی از فحاشی رکیک امیر تتلو به زن مهدی قائدی منتشر شده که حاشیه زیادی ایجاد کرده است. فحاشی و بی‌احترامی تتلو به همسر مهدی قائدی زبان‌زد شد.

مهدی قائدی

ماجرای طلاق از کنسرت تتلو شروع شد. امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال فحاشی کرد.

امیر تتلو با انتشار یک فایل صوتی شروع به فحاشی به همسر مهدی قائدی خانم ستاره معصومی کرد که به دلیل به کار بردن کلمات بسیار زننده فقط قادر به پخش تیکه زیر هستیم.

همانطور که گفتیم در این فایل صوتی امیر تتلو خواننده جنجالی شروع به فحاشی به همسر مهدی قائدی می کند ولی قادر به پخش نسخه کامل فایل صوتی نبودیم. همسر مهدی قائدی چهره جنجالی اینستاگرام است که با ایجاد حاشیه های مختلف از جمله کشف حجاب توانست به شاخ مجازی تبدیل شود و الان برای خودش یک چهره شناخته شده اینستاگرام است.

فحاشی امیر تتلو به افراد مختلف ادامه دارد

امیر تتلو با ارسال پیام های صوتی در شبکه های اجتماعی اقدام به فحاشی افراد مشهور در ایران می کند. از بازیگر و بازیکن فوتبال گرفته تا چهره های شاخ مجازی که به واسطه اینستاگرام به شهرت رسیده اند. برخی می گویند این اقدام امیر تتلو برای گرفتن بازدید در یوتیوب است که به ازای آن درآمد دلاری دریافت می کند.

زن مهدی قائدی

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی یکی از جنجالی ترین همسران فوتبالیست در ایران است که با حاشیه هایی که در اینستاگرام ایجاد کرده به شهرت زیادی رسیده است. از کشف حجاب گرفته تا دخالت در امور فوتبالی باشگاه استقلال (اظهار نظرهای جنجالی). بعد از رفتن مهدی قائدی بیش از آنکه حاشیه ها سمت مهدی باشد به سمت همسرش رفت! چراکه در طول مدت گمانه‌زنی‌ها او بود که با طرفداران صحبت می کرد. تغییر رفتار ستاره معصومی و ماجرای کشف حجاب او از سفر جنجالی آنها به دبی آغاز شد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم‌هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • آرین برنا
  1

  غیرت داشت زنش مضحکه فضای مجازی کانون توجه حیوانانی بنام تتلونمی ش

 • ناشناس
  1

  خانوا ه مواظب باشند فاسد نشوند

 • ستاره
  1

  اونی که تو اون قاب جذذذابه شاهرخ شاهی نیست؟

 • ناشناس
  3

  این تتلوی آشغال مظهر بارز فساد فی الارض است و دولت و سیستم قضایی باید این مفسد را دستگیر و محاکمه کند .
  این بی غیرت اگه یه جو غیرت داشته باشه مادرش و دوتا خواهرش رو رها نمی کرد که .....

 • Bts💜
  2

  حالم از تتلو بهم میخوره🤢🤮

 • آرش کازرونی
  1

  دلم خنک شد .با اینکه با تتلو موافق نیستم و علاقه ای به ایشون ندارم ولی این کارش حرف نداشت .چون همسر مهدی قائدی به غیر از اون داشت با آبروی یک ملت بازی میکرد .پس همون بهتر که سنگ بیابان به شکم بکشه .هر چیزی باید لیاقتش رو داشت

 • محمد
  2

  متئسفانه برخی‌زنان‌‌‌و‌مردان‌تا‌به‌شهرت‌رسیدن‌خراب‌خروب‌میشن

 • پربازدید
 • پربحث ها
 • ۲۴ ساعت
 • هفته
 • ماه
 • ۲۴ ساعت
 • هفته
 • ماه
روی خط رسانه