اخبار روز| اخبار سلبریتی‌ها| ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی

مهدی قائدی سوژه شد! + ویدئو

ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی در فضای مجازی جنجال‌ جدیدی به پا کرده است.

مهدی قائدی سوژه شد! + ویدئو
کدخبر : 2449
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی فوتبالیست ایرانی است. ستاره معصومی و مهدی قائدی در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند. ستاره معصومی، فعالیت‌ زیادی در اینستاگرام دارد. البته این فعالیت‌های ستاره معصومی بی‌حاشیه هم نبوده است. ستاره معصومی به تازگی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرده است.

ستاره معصومی

حاشیه جدید ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

به نظر می رسد پس از حواشی اخیر و شایعه طلاق مهدی قائدی روابط خوبی با همسرش دارد و با او آشتی کرده است. به تازگی تولد همسر مهدی قائدی بوده است.

ستاره معصومی

او با انتشار این عکس از هدیه لاکچری خود رونمایی کرد و در حالی که لباس نامتعارفی پوشیده بود و بی حجاب بود، در صفحه اینستاگرامش نوشت: دنیای جای ترسناکیه، اگه یه صدایِ مردونه نگه هواتو دارم!

ستاره معصومی

ستاره معصومی

ستاره معصومی

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی فیلمی از رستوران گردی خود در دبی را منتشر کرده که بسیار عجیب است.

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصاویر جدیدی در اینستاگرام منتشر کرده است. در ادامه عکس های جنجالی همسر مهدی قائدی را مشاهده می کنید. این عکس های حرف و حدیث های زیادی در فضای مجازی داشته است. مهدی قائدی در روزهای گذشته یک هدیه گرانقیمت نیز برای همسرش گرفت.

مهدی قائدی

نمایش های زندگی لاکچری در تهران و دبی و برخی لایوها و تصاویر منتشر شده از هدیه ها و تفریحات سوپر لاکچری توسط همسر مهدی قائدی حاشیه ساز شده است.

مهدی قائدی

مهدی قائدی

برخی بر این باورند که دلیل نمایش های ستاره معصومی همسر مهدی قائدی از زندگی اشرافی و لوکس خود در دبی ذوق زدگی اوست و بعد از مدتی برای او عادی می شود و رفتار او طبیعی تر خواهد بود. همسر مهدی قائدی هم می خواهد بلاگر باشد و هم همسر یک فوتبالیست ! هم در مسائل فوتبالی مهدی دخالت می کند و هم سبک زندگی خودش را به نمایش می گذارد ! ستاره معصومی همسر جوان مهدی قائدی امسال حاشیه های زیادی را به همراه خود داشت و بیشتر این حاشیه ها به دلیل دخالت او در مسائل مربوط به باشگاه بود. بعد از اینکه ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصاویری بی حجاب از خودش منتشر کرد، انتقاد ها و جنجال های زیادی به پا شد. عده ای به خاطر طرفداری از تیم استقلال و دوری حاشیه از این تیم او را نقد کردند و عده ای دیگر به او لقب تازه به دوران رسیده را دادند ! ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست...

طلاق مهدی قائدی و ستاره معصومی بعد از اظهارات جنجالی تتلو جدی شده اما هنوز هیچ کدام به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند. پس از خبر طلاق ستاره معصومی همسر مهدی قائدی ویدیوی رستوران‌گردی خود در دبی را منتشر کرده که بسیار عجیب است. این ویدیوی منتشرشده توسط ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در یک رستوران عجیب به همراه رقصی عجیب‌تر را ببینید. گویا این فیلم و رقص مربوط به جشن طلاق این دو نفر است.

معمولا ستاره معصومی فعالیت بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی دارد و مکان های لاکچری و تفریحات لوکسی که در دبی دارد را به نمایش می‌گذارد. او بعد از رفتن به دبی زندگی بسیار لاکچری‌تری نسبت به حضورش در ایران را در حال تجربه کردن است و این تغییر در زندگی کاملا مشخص است.

کشف حجاب ستاره معصومی در فضای مجازی

همسر مهدی قائدی و همسر مهدی نوراللهی فیلمی را با حجاب نامناسب از خودشان منتشر کردند.

ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی به تازگی فیلمی را کنار همسر احمد نوراللهی در فضای مجازی منتشر کرده است؛ این در حالی بود که هر دو حجاب نامناسبی داشتند و در حال تماشای فوتبال بودند. این فیلم جنجالی مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت و حاشیه‌های بسیاری را برای آنها ایجاد کرد.

دشمنان همسر مهدی قائدی

یکی از اختلافات اصلی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی با مردم، دخالت‌های او در امور فوتبالی مهدی قائدی به عنوان یک بازیکن کلیدی در تیم استقلال و تیم ملی است که مهم‌ترین آن مهاجرت مهدی به امارات بود. افشاگری دیرهنگام مسئولان استقلال درباره دلیل رفتن مهدی به خارج از کشور سوژه رسانه ها شد. مسئولان استقلال می‌گویند ستاره معصومی نقش بسیار مهمی در رفتن مهدی قائدی از ایران داشته است؛ قایدی برخلاف آنچه که گفته می‌شد در استقلال می ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می شود، زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد. با این حال ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قایدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران‌ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»

عکس جدید ستاره معصومی در فضای مجازی

ستاره معصومی همسر آقای فوتبالیست است که این بار با ساعت رولکسش در فخرفروشی به کاربران سنگ تمام گذاشت.

ستاره معصومی جدیدا در استوری منتشرشده‌اش از هدیه جدید مهدی قائدی رونمایی کرد. ساعت لوکس برند رولکس که قیمت آن از میلیون تا میلیارد می‌رسد، که ظاهرا برای این بازیکن جوان خریدش راحت بوده و همسرش هم مثل همیشه آن را به رخ کاربران کشیده است!

همسر مهدی قائدی این روزها در دبی بیشتر از خود مهدی حاشیه‌ساز بوده است. بیشتر رفتار او در نمایش دادن زندگی مجلل و شاهانه‌اش در دبی مورد انتقاد مردم قرار می‌گیرد و آن را فخر فروشی می‌دانند.

ستاره معصومی چند وقت پیش در پستی از ۱۰۰ کا شدن فالوورهایش اظهار خوشحالی کرد و از آن‌ها تشکر کرد. البته تعداد فالوورهای اینستای او در حال حاضر ۵۴۷ کا فالوور دارد. از دیگر مواردی که باید در خصوص او گفت علاقه و البته ظرفیت او در تبلیغات اینستاگرامی است.

استوری‌های هایلایت شده او نشان می‌دهد که شاید به زودی باید شاهد تبلیغات از طرف همسر این بازیکن ریزنقش فوتبال باشیم.

زندگی شخصی ستاره معصومی با ستاره استقلال روزهای خوبی دارد. بعد از ازدواج ستاره معصومی با مهدی قائدی شائبه بزرگ‌تر بودن او از همسرش دهان به دهان چرخید اما هیچ یک از آن‌ها در مورد آن واکنشی ندادند.

او در صفحه اینستاگرام خود درباره ازدواجش نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

ستاره معصومی حالا با مبلغ بالایی که قائدی از تیم عربی دریافت کرده، می تواند زندگی لاکچری تری داشته باشد. او با انتشار تیکه فیلم های کوتاه از فضاهای لوکسی که در آن حضور دارند هم می خواهد به خیلی ها برساند که مهدی در حال پیشرفت است و هم می خواهد بگوید که تازه به دوران رسیده نیستند و همه چیز عادی است.

چندی پیش افشاگری دیرهنگام مسئولان استقلال درباره دلیل رفتن مهدی به خارج از کشور سوژه رسانه ها شد. مسئولان استقلال می گویند ستاره معصومی نقش بسیار مهمی در رفتن مهدی قائدی از ایران داشته است. قایدی برخلاف آنچه که گفته می‌شد در استقلال می ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می شود، زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد. با این حال، ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قایدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»

مهدی قائدی ستاره فصل گذشته استقلال با درخشش در شباب الاهلی، به تیتر یک رسانه‌ها و فضای مجازی این کشور تبدیل شده است.

حجم ویدیو: ۱.۷۰M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۰ دانلود ویدیو
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه