قیمت مسکن | خانه ارزان

قیمت مسکن در ولنجک چقدر است؟ | خانه های ارزان تهران کجاست؟

یک دستگاه واحد مسکونی ۱۵۰ متری واقع در منطقه ولنجک، به مبلغ ۳۰ میلیون تومان اجاره و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.

قیمت مسکن در ولنجک چقدر است؟ | خانه های ارزان تهران کجاست؟
کدخبر : 8206
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن، متفاوت است. آمار بانک مرکزی حکایت از افزایش قیمت مسکن در تهران دارد. عوامل بسیاری از جمله نوسانات اقتصاد کلان، وضعیت بازارهای موازی، ارزش پول ملی، نرخ نهاده‌های ساختمانی و عملکرد دولت سیزدهم در آینده بازار مسکن و قیمت مسکن تاثیرگذار است. علت ثبات قیمت‌ مسکن که از اواخر سال گذشته در بازار مسکن ایجاد شده، فروکش کردن حجم تقاضای سرمایه‌ای به این بخش است. قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان یا نظر مالک تغییر می‌کند.

قیمت مسکن

لیست آپارتمان های مسکونی  اجاره‌ای در منطقه  ولنجک به شرح زیر است. توجه کنید که قیمت‌ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می‌کند.

مناطق ۴، ۵، ۷، ۸ و ۱۳ را می‌توان محدوده‌های سکونتی گروه‌های متوسط درآمدی شهر تهران دانست که میانگین قیمت هر متر خانه در این مناطق بین ۳۱ تا ۴۲ میلیون تومان است.

قیمت مسکن

از آنجایی که قیمت خانه در چند سال اخیر نوسان زیادی داشته است و قیمت‌ها به سرعت درحال افزایش است، عده‌ای از مردم به دنبال خانه های نقلی و ارزان قیمت می‌گردند. ما در این گزارش خانه‌های ارزان قیمت سطح تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

واحد آپارتمانی در تهرانپارس‌شرقی با متراژ ۴۴ متر که ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ۱ میلیارد و ۲۶۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین واحدی ۷ ساله در همین منطقه با متراژ ۴۶ متر و ۱ اتاق خواب، ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

آپارتمانی ۴۱ متری در تهران‌نو که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک خوابه باشد، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در پیروزی را دارید، یکی از انتخاب‌های شما می‌تواند آپارتمانی نوساز با متراژ ۴۹ متر و ۱ اتاق خواب به ارزش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان باشد. همچنین آپارتمانی ۴۰ متری که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد نیز ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید آپارتمانی نوساز در جوادیه با متراژ ۵۵ متر و ۱ اتاق خواب، به بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

برای خرید واحدی ۴۶ متری در سلسبیل که ۱۶ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ اتاق خواب دارد، لازم است مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

آپارتمانی ۵۲ متری در جیحون که ۱۵ سال سن دارد و یک خوابه است، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارد.

قیمت مسکن

براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت‌های مختلفی را می‌بینیم. در این گزارش از مناطق ۲۲ گانه تهران یک مورد  قیمت مسکن را با عمر بنای بین یک تا ۲۱ سال و متراژ بین ۴۰ تا ۲۶۰ متر گردآوری کردیم.

توجه کنید که قیمت‌ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می‌کند.

به علت قیمت نسبتا بالای مسکن در مناطق مرکزی تهران، افراد زیادی به خرید خانه‌هایی با متراژ کم‌تر روی آورده‌اند تا سرمایه کمتری را صرف خرید خانه کنند. در این گزارش خانه‌های ۴۰ متری مرکز تهران را بررسی می‌کنیم.

یوسف‌آباد در حال حاضر یکی از محله‌های گران قیمت تهران به شمار می‌رود. هرچه از شمال این خیابان به سمت جنوب آن بروید، قیمت خرید آپارتمان در یوسف‌آباد کمتر می‌شود. خانه‌ای ۳۶ متری در یوسف آباد که ۳۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خواب داشته باشد، قیمتی معادل ۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان دارد. همچنین واحدی ۴۵ متری در همین منطقه که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خواب نیز داشته باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دارد.

قیمت مسکن

برای خرید واحدی ۴۳ متری در سهروردی که ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان نیاز دارید. همچنین بودجه لازم برای خرید واحدی ۲۰ ساله در همین منطقه که متراژ آن ۴۵ متر باشد و یک خواب داشته باشد، ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی در بلوار کشاورز با متراژ ۴۵ متر که نوساز باشد و ۱ خواب داشته باشد، ۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان قیمت دارد.

برای خرید واحدی ۴۵ متری در فاطمی که ۲۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، به سرمایه‌ای معادل ۲ میلیارد تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۳۵ متری در امیرآباد که ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، با قیمتی بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه