فال روزانه | فال واقعی

فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد.

کدخبر : 6829
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه متولدین فروردین

امروز خوب حواس تان را جمع کنید و تمام اتفاقات اطراف تان را تحت نظر داشته باشید، زیرا حتی کوچک‌ترین جزییات هم می‌تواند تفاوت‌های بزرگی ایجاد کند. اگر چیزی به نظرتان خوب نبود، همان اول رهایش کنید وگرنه در آینده، چون خواری در پاهایتان فرو خواهد رفت و راه رفتن را برایتان سخت خواهد کرد. امروز در بیان کلماتی که به زبان می‌آورید نیز محتاط‌تر باشید، زیرا ممکن است موجب دلگیری اطرافیان تان شود و حتی در محیط کار ضر‌های جبران ناپذیری را به شما بزند. احساس می کنید با زندگی که در حال حاضر دارید کمی بیگانه شده اید و نمی دانید چه نقشی را در زندگی تان بازی می کنید، به همین دلیل در تصمیم گیری دچار سردرگمی شده اید، خودتان را پیدا کنید و بعد قدم در کارهای مختلف بگذارید. اتفاق تازه ای در زندگی تان رخ می دهد و کسی دلتان را می برد، همین موضوع انرژی تازه ای به شما خواهد داد.

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

یک موضوع عاطفی ذهن شما را درگیر خود کرده است که ناشی از اتفاقات اخیری است که برایتان رخ داده. مدام به دنبال راه حلی برای آن هستید و به سختی می‌توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. اما این شمایید که این موضوع را برای خودتان سخت کرده اید، اگر رهایش کنید خواهید دید که چگونه به سادگی حل خواهد شد. امروز از طریق یک فرد با واقعیتی روبه رو می‌شوید که اگر چه باور کردنش سخت است، اما رفته رفته تاثیر مثبت آن را در زندگی تان می‌بینید. حرفی می شنوید که باعث می شود دید تازه ای نسبت به شخصی پیدا کنید. شما بسیار حساس هستید و با کوچکترین اتفاقی دلگیر می شوید، این موضوع اصلا به نفع شما نیست. از بخت و اقبالتان گلایه نکنید، به جای آن هرچه زودتر دست به کار شوید. قدر شخصی را که پا به پای شما در سختی ها همراهتان بوده بدانید، با او از صمیم قلب به نیکی رفتار کنید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز به هیچ وجه نمی‌توانید لبخند بزنید. حتی رفتار‌های دیگران نیز برایتان غیر قابل تحمل شده است. این رفتار شما دلیل خاصی ندارد پس بهتر است تا کنترل شما را به دست نگرفته، همین حالا مهارش کنید. هر چه بیشتر و عمیق‌تر به دلایل ناراحتی تان فکر کنید، بدتر است پس رهایش کرده و خودتان را با کار‌های روزمره سرگرم کنید تا همه چیز به حالت قبلی خود باز گردد. حال بهترین زمان است تا از اوقات فراغت خود، بهترین استفاده را بکنید. با شرکت در کلاس‌های مختلف می‌توانید رزومه پربارترین برای خود بسازید و در آینده از آن کسب درآمد کنید. به سفری خواهید رفت که برای همیشه در ذهنتان باقی خواهد ماند. شما با دیدی کلی به زندگی می نگرید، به همین دلیل یا بسیاری از پیش آمدهایی را که رخ می دهد نمی بینید یا اینکه با بی تفاوتی از کنار آن ها رد می شوید، همین باعث می شود که از یک سوراخ چند بار گزیده شوید. درک صحیحی از مسائل زندگی پیدا کنید تا تصمیماتی که در زندگی می گیرید درست باشند.

فال روزانه متولدین تیر

احساس می‌کنید که پاهایتان را بسته اند و توان تکان خوردن ندارید. روحیه خودتان را نبازید. لازم نیست از کسی کمک بگیرید، با کمی فکر کردن، بهترین راه حل به ذهن تان خواهد رسید کافی است خودتان را باور داشته باشید. اگر مجرد هستید، پیشنهاد یکی از دوستان تان را برای دیدار با فردی بپذیرید. شاید در ابتدا جذب ظاهرش نشوید، اما اخلاق او پس از مدتی از این رو به آن رویتان خواهد کرد. اگر هم متاهل اید، از طریق همسرتان سورپرایز خواهید شد. خبر خوبی از راه دور در راه است، خودتان را برای جشنی بزرگ آماده کنید. مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید به جای آن ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری های منطقی پیش بروید. از رفتار ریاکارانه ای شخصی در اطرافتان نا امید و دلسرد می شوید اما شما با صداقتتان به هدف می رسید. خلوص نیت و ایمان به خودتان بهترین سرمایه شماست. بدبینی و تردید را از خودتان دور کنید.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است آنقدر که روی رفتارتان نیز تاثیر گذاشته است. اگر این رویه را ادامه دهید، نظر مثبت دیگران را در مورد خودتان عوض خواهید کرد. شما انرژی زیادی را صرف جمع آوری اطلاعات کرده اید، اما حال زمان است همه را کناری بگذارید و راه جدیدی را در پیش بگیرید. حرف هایتان را نخورید و آن را بلند به زبان بیاورید تا دیگران نیز از آنچه درون شما می‌گذرد، آگاه شوند و دست از پیش داروی در مورد شما بردارند. گذشته‌ها معلم خوبی برایتان خواهند بود اگر امید لازم داشته باشید. بهتر است دل اطرافیانتان را بدست آورید و آن ها را با خودتان همراه کنید. دوستی که به شما نزدیک است کمکتان می کند تا بخش جدیدی از توانایی هایتان را بشناسید، قدردان حضورش باشید. با شما تماس گرفته می شود تا تقاضای کمک یا راهنمایی بکنند، با صبر و حوصله پاسخگو باشید حتی اگر فرصت ندارید و مسئله را پشت گوش نیندازید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز همان روزی است که منتظرش بودید. شما راز بزرگی را در سینه داشتید و حال زمان آن است تا فاش اش کنید. اطرافیان تان حق این را دارند که واقعیت زندگی تان را بدانند. اما دقت کنید که حرف هایتان را به چه کسی می‌زنید، زیرا آدم‌های سودجوی زیادی در اطراف هستند که به راحتی می‌توانند سو استفاده کنند. به زودی یک فرصت شغلی خوبی برایتان فراهم می‌شود که بهتر است آن را از دست ندهید. تغییر عادات سخت است، اما موجب پیشرفت می‌شود. پس درنگ نکنید. خبری می شنوید که مثل آب روی آتش نگرانی ها و دلشوره هایتان را از بین می برد و انرژی دوباره ای به شما می دهد. از تنهایی تان بیرون بیایید و درها را باز کنید. شخصی شما را می جوید، اگر واقع بین و منصف باشید می بینید شما در بهترین شرایط قرار دارید، بهتر است از فرصت استفاده کنید و تا جایی که می توانید اوج بگیرید.

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما علاقه زیادی به صحبت کردن دارید و همین موضوع برایتان دردسرساز می‌شود. بهتر است امروز به سادگی حرف دلتان را نزنید، زیرا موجب سوتفاهم برای اطرافیان تان می‌شود. منتظر خبری از جانب یکی از دوستان تان هستید، به زودی انتظار‌ها به پایان می‌رسد و شما به مراد دلتان می‌رسید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، کمی عقب بکشید. در این صورت نه تنها خودتان وقت کافی برای فکر کردن دارید بلکه به شریک زندگی تان نیز زمان لازم می‌دهید تا بیشتر در مورد رفتارهایش بیاندیشد. شما گاهی بیش از حد مثبت اندیش هستید، گاهی لازم است به آنچه که می شنوید و می بینید شک کنید. حوادث و اتفاقات زیادی برایتان رخ خواهد داد که ممکن است برخی از آن ها غافلگیرتان کند. این روزها به مسائلی که اهمیتی ندارند زیادی فکر می کنید و خودتان را دچار تشویش و بی خوابی می کنید، مشکلاتتان را بنویسید تا ببینید انقدرها هم ترسناک نیستند.

فال روزانه متولدین آبان

برخلاف روز‌های دیگر امروز ذهن تان درگیر است. احساس می‌کنید در تله‌ای گیر افتاده است. می‌خواهید راه فراری پیدا کنید، اما مدام به در و دیوار می‌خورید و گیج‌تر می‌شوید. رهایی از راهرو‌های باریک و تاریک برایتان سخت است و نمی‌توانید مسیر درست را بیابید. به جای این که دور خودتان بچرخید، کافی است کمی بایستید و از دیگران تقاضای کمک کنید. شاید فکر کنید که تنهایید، اما اگر کمی دقیق‌تر به اطراف تان نگاه کنید می‌بینید که افراد با تجربه‌ای هستند که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید. مدیتیشن را یاد بگیرید و اجازه دهید اطرافیانتان نیز در کارهایتان به شما کمک کنند، زندگی تان آسان تر خواهد شد، نگران نباشید به وقتش شما هم فرصت جبران خواهید داشت. زود باوری باعث شده گاهی اشتباهات بزرگی مرتکب شوید، کمی با احتیاط و سخت گیری به مسائل و آدم ها نگاه کنید و تحت تاثیر احساسات آنی قرار نگیرید.

فال روزانه

 فال روزانه متولدین آذر

پس از مدت‌ها بالاخره امروز آرامش را تجربه می‌کنید. احساس می‌کنید که نیرویی از شما محافظت می‌کند و همین حس اطمینان، اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد. اگر موقعیت فعلی خود را حفظ کنید، آرامش تان پایدار خواهد بود، اما اگر پایتان را از محدودیت‌ها فراتر بگذارید، همه چیز دگرگون خواهد شد؛ بنابراین انتخاب با شماست و دیگران را به خاطر آنچه برای شما پیش می‌آید، سرزنش نکنید. از آنجا که توانایی‌های شما زیاد است، قادر به انجام هر کاری هستید، کافی است دیدی مثبت داشته باشید و از پیچیده کردن مسائل بپرهیزید. آوقت خواهید دید که سخت‌ترین مشکلات هم برایتان مثل آب خوردن خواهد بود. از چیزی که حق شماست سرسری نگذرید وگرنه برای دیگران عادت می شود که حق شما را نادیده بگیرند. در کارهایتان ثابت قدم باشید و از مشورت با بزرگترها استفاده کنید. به مال دنیا دل نبندید و طمع نداشته باشید، بیهوده خسته تان می کند. موضوعی شما را آزار می دهد، در مورد آن با فردی امین صحبت کنید.

 فال روز متولدین دی

به دنبال کاری مطابق سلیقه و استعدادتان هستید، اگر برای آن زمان بگذارید حتما پیدا خواهید کرد. امروز میان شما و یکی از اطرافیان تان یک درگیری صورت می‌گیرد. این فرد حس می‌کند که می‌تواند شما را زیر سلطه اش بگیرد و همین موضوع شما را می‌آزارد. اگر چه این موضوع تا حدودی صحت دارد، اما بهتر است شما هم سخت نگیرید. برخی از حرف‌هایی که او به زبان می‌آورد بی منظور است. بهتر است دست از لجبازی بردارید و کمی منطقی‌تر بیاندیشید، زیرا اکثر حرف‌های او برایتان سودمند خواهد بود، اگر به آن‌ها عمل کنید. شما گاهی از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه، با اتفاقاتی که برایتان پیش آمده زیادی جدی و سخت برخورد می کنید، خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند و نیازمند این همه تحقیق و حساسیت نیستند، با کارهای اضافی فقط خودتان را خسته تر می کنید، خوشی را به خودتان حرام نکنید و به وقایعی که پیش می آیند لبخند بزنید.

فال متولدین بهمن

شما انتخاب تان را کرده اید و به شدت در مورد آن مصمم اید به طوری که حرف دیگران را هم نشنیده می‌گیرید، اما بد نیست که گزینه‌های دیگر را هم مرور کنید. شاید بهترین انتخاب را کرده باشید، اما این را هم بدانید که هر چه اطلاعات شما بیشتر باشد، در مسیری که قدم می‌گذارید نیز موفق‌تر خواهید بود. به خاطر این موضوع، دیگران را نیز از خود رانده اید. اگر می‌خواهید موفقیت تان حتمی باشد، لحظه‌ای بیاستید و از دور به انتخاب‌های پیش رویتان نگاهی بیاندازید و سپس در مورد جزییات آن تصمیم بگیرید. شما به زودی ریسک بزرگی را در زندگی تان انجام می دهید. با رفتار تند و عصبی تان ناخواسته باعث شده اید کسی را که بسیار دوست دارید برنجانید. شخصی بدون اینکه بفهمید شما را بازی می دهد تا از موقعیتی آن طور که به نفع خودش است استفاده کند، دوست و دشمنتان را بشناسید. بی دلیل به کسی باج ندهید وگرنه این کار عادتشان می شود.

فال روزانه متولدین اسفند

از دخالت در کار دیگران به شدت پرهیز کنید، زیرا نه تنها برای خودتان عاقبت خوبی ندارد بلکه دیگران را نیز آزرده خاطر خواهد کرد. اگر می‌خواهید با این کار به دیگران کمک کنید، این را بدانید که هر کسی زندگی خودش را دارد و آزاد است تا راه خودش را انتخاب کند و نظر شما هیچ تاثیری بر راهی که او می‌رود، ندارد. بهتر است مراقب زندگی خودتان باشید تا سرک کشیدن بر زندگی دیگران. به زودی رابطه عاطفی خود را با یکی از دوستان تان که مدت‌ها از هم دور بوده اید، آغاز می‌کنید و روز‌های خوش بار دیگر باز می‌گردند. آن را که حساب پاک است از محاسبه باکی نیست. بی رودربایسی سوالتان را بپرسید تا جوابی را که لازم است بشنوید. کسی که باید نگران پیش آمدن این شرایط باشد شما نیستید. دایره دوستان و معاشرین‌تان را بزرگتر کنید، خودتان را محدود به یک یا دو نفر نکنید. خبری که به شما می رسد را درست بررسی کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه