سیسمونی قالیباف از تحریف تا واقعیت | خرید سیسمونی قالیباف از ترکیه چقدر صحت دارد؟

موضوع سفر برخی از اعضای خانواده قالیباف به ترکیه که بنابر شواهد بر خلاف نظر رئیس مجلس انجام شده بود دستاویز دروغ پردازی مخالفان وی قرار گرفت.

سیسمونی قالیباف از تحریف تا واقعیت | خرید سیسمونی قالیباف از ترکیه چقدر صحت دارد؟
کدخبر : 6826
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سیسمونی قالیباف یکی از جنجالی‌ترین اتفاقات روزهای اخیر است. اخبار مربوط به سیسمونی قالیباف در صدر خبرهای ایران قرارگرفته و در فضای مجازی هم بسیار واکنش در پی داشته است. سیسمونی قالیباف و خرید آن از ترکیه موجب شده تا واقعیت و تحریف با یکدیگر قاطی شود و اصل ماجرا گم بشود. سیسمونی قالیباف و تمامی حاشیه‌های آن را در این خبر بخوانید:

به دنبال سفر قابل انتقاد  برخی از اعضای خانواده قالیباف به ترکیه، برخی هدف این سفر را خرید سیسمونی برای نوه وی اعلام و تلاش کردند با مقایسه آن با اظهارات قبلی رئیس مجلس در نقد خرید خارجی، این موضوع را برجسته نمایند.

در همین رابطه یکی از نزدیکان قالیباف  گفت: موضوع خرید سیسمونی به هیچ عنوان صحت ندارد و ساخته ذهن مخالفان است.

وی افزود: امروز حتی اگر کسی به دنبال تجملات هم باشد بهترین برندهای خارجی در تهران قابل دسترسی است و برای تهیه سیسمونی نیازی به سفر به ترکیه نیست. 

به دنبال این اظهارات،  از مسئولان فرودگاه و هواپیمایی معراج موضوع را پیگیری کرد. 

مدیر روابط عمومی معراج در پاسخ به این سوال که اضافه بار این مسافران چقدر بوده است، توضیح داد که بررسی صورت گرفته نشان داد این مسافران اضافه باری نداشته اند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر اضافه باری نبوده پس درگیری بین این مسافران و متصدی پذیرش مسافر برسر چه بوده است، گفت: هیچ درگیری بین این مسافران و مسئول پذیرش وجود نداشته است.

پیشتر اعلام شده بود در درگیری خانواده قالیباف با متصدی پذیرش مسافر به علت اضافه بار، برخی مسافران متوجه هویت آنها می شوند و از آنها عکس می‌گیرند که به نظر می رسد این سناریوسازی برای طبیعی جلوه دادن نشر  خبر صورت گرفته باشد.

واکنش روزنامه اصولگرا به سیسمونی قالیباف

قالیباف را بر سر این موضوع «ناجوانمردانه» تخریب می‌کنند؟ بله، اما اولاً خطایی که انجام شده، کوچک نیست و از قضا این بار، نه بهانه، بلکه دلیل بر این تخریب دارند؛ ثانیاً وقتی خانواده او حرمت جایگاه و شأن همسر و پدر را نگه نمی‌دارند، از مخالفان او چه انتظاری می‌شود داشت؟ وقتی دختر -به گفته برادرش- حرف پدر را زمین انداخته و به‌رغم مخالفت پدر راهی این سفر شده، از آنانی که همیشه منتظر فرصت برای تخطئه قالیباف بوده‌اند، چه توقعی می‌رود؟

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه