فرماندار رامهرمز با بیان اینکه مادر روانی ٣ فرزندش را به قتل رساند، گفت: ماموران با حضور در محل، بررسی‌های قانونی را در دستور کار قرار دادند.

کدخبر : 6390
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 هرمز بهاروند فرماندار رامهرمز اظهار داشت: ‌یک زن در روستای بسیطین از توابع بخش مرکزی این شهرستان که دارای اختلالات عصبی و همچنین اختلافات خانوادگی بوده اقدام به قتل سه فرزند خود کرد.

وی با بیان اینکه عوامل انتظامی شهرستان در ساعت 13:15 دقیقه در جریان این حادثه قرار گرفته و با حضور در محل، بررسی های قانونی را در دستور کار قرار دادند، افزود: گزارش اولیه عوامل انتظامی حاکی است که مادر 27 ساله به نام "زهرا.ع" به دلیل اختلالات عصبی و اختلافات خانوادگی در زمانی که همسر وی در محل کار حضور داشته، دست به قتل سه فرزند خود زد و سپس خود را نیز حلق اویز کرد. 

فرماندار رامهرمز با بیان اینکه فرزندان به قتل رسیده  2 پسر 10 و 6 ساله و یک دختر سه ساله می باشند تصریح کرد:‌ بررسی جسدها نشان می دهدکه به وسیله ضربات چاقو و همچنین  خفگی به قتل رسیده اند. 

بهاروند ادامه داد: به نظر می رسد فرد قاتل  بعد از اینکه مرتکب قتل فرزندان خود شده، اقدام به حلق آویز کردن خود کرده است.

وی  با بیان اینکه مادر شوهر این زن این حادثه را به پلیس گزارش داده است تاکید کرد: بررسی های قضائی و انتظامی این حادثه همچنان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه