معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران از افزایش تعداد مراجعان سرپایی کرونایی در استان تهران خبر داد و گفت: احتمالا موجی از افزایش را داریم اما اینکه این موج چقدر ادامه دار بوده و منجر به افزایش مرگ و میر شود را نمی‌توان پیش بینی کرد.

کدخبر : 6377
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران درباره «آخرین وضعیت کرونایی استان تهران»، بیان داشت: در استان تهران تقریبا در دهه دوم فروردین با افزایش تعداد مبتلایان سرپایی مواجه هستیم.

وی ادامه داد:‌در ۲۴ ساعت گذشته در کل ۳۶۰۰ مراجعه به کلینیک‌های تنفسی داشته‌ایم که نشان می‌دهد دید و بازدیدهای نوروزی تعداد موارد سرپایی را افزایش داده است.

معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: در تعداد بیماران بستری افزایش قابل توجهی نداشته‌ایم؛ضمن اینکه تعداد فوتی‌ها کم شده بود و اکنون نیز تقریبا تغییری در آن نداریم.

توکلی از فوت ۱۵ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته در استان تهران خبر داد و درباره وضعیت آینده کرونایی استان تهران تصریح کرد: احتمالا موجی از افزایش را داریم اما اینکه این موج چقدر ادامه دار بوده و منجر به افزایش مرگ و میر شود را نمی‌توان پیش بینی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه