ویژگی‌های مورد انتظار از واتساپ در ۲۰۲۲

پیامرسان واتساپ در سال ۲۰۲۱ ویژگی‌های زیادی را به پلتفرم خود اضافه کرد، اما انتظار می‌رود در سال جدید قابلیت‌های دیگری را نیز اضافه کند.

ویژگی‌های مورد انتظار از واتساپ در ۲۰۲۲
کدخبر : 4025
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

پلتفرم واتساپ در سال ۲۰۲۱ بسیاری از ویژگی‌ها و افزودنی‌های جدید را به خود دیده است، از جمله موارد بسیار مفیدی مانند پشتیبانی از چند دستگاه و ناپدید شدن خودکار پیام ها، اما وقتی صحبت از حجم انبوه امکانات به میان می‌آید، هنوز از اپلیکیشن ارتباطی رقیب خود یعنی تلگرام عقب است و مواردی وجود دارد که کاربران درخواست دارند به برنامه اضافه شود.

در ادامه ۵ تغییر که کاربران دوست دارند در این برنامه مشاهده کنند آمده است.

پشتیبانی از تم برای چت

واتساپ به شما امکان می‌دهد تجربه چت خود را تا حد زیادی شخصی سازی کنید. اما با این حال، این برنامه فاقد گزینه قالب بندی مناسب است. اضافه شدن تم‌ها به کاربران امکان می‌دهد چت‌های خود را شخصی سازی کنند و تجربه بصری بهتری داشته باشند.

پشتیبانی از دستگاه‌های مرتبط بیشتر

قابلیت چند دستگاهی واتساپ در حال حاضر به شما این امکان را می‌دهد تا حساب واتساپ خود را به غیر از گوشی هوشمند اصلی خود به چهار دستگاه دیگر نیز متصل کنید. با این حال، چهار دستگاه باز هم محدودیت دارد و کاربران به دنبال برداشتن آن هستند. پشتیبانی از دستگاه‌های بیشتر ممکن است اولویت واتساپ نباشد، اما اضافه کردن دستگاه‌های بیشتر مطمئناً به نفع بسیاری از کاربران است.

حذف خودکار حساب

یک ویژگی منظم در تلگرام به کاربران این امکان را می‌دهد که اساساً یک تایمر خود تخریبی را روی حساب‌های تلگرام خود تنظیم کنند، جایی که اگر کاربر برای مدت زمان طولانی، مثلاً ۶ ماه از برنامه استفاده نکند، حساب به طور خودکار حذف می‌شود. اما این کار در واتساپ امکان پذیر نیست و در صورتی که کاربران تلفن یا سیم کارت خود را گم کنند و نتوانند به حساب خود دسترسی داشته باشند، کاری نمی‌توان انجام داد.

تکرار اعلان‌ها

تکرار اعلان‌ها به کاربران امکان می‌دهد تا بیشتر حواسشان باشد و مراقب باشند و پیام‌های مهم را از دست ندهند کاربارن انتشار دارند این ویژگی را در این پلتفرم ببینند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه