کریم باقری امیدوار است مشکلات حضور سرخابی ها در بازی های آسیایی حل شود.

کدخبر : 3869
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

کریم باقری در پیامی ویدیویی گفت:سلام عرض می کنم خدمت هواداران عزیزمان، امیدوارم همیشه خوب و خوش و سلامت باشند. سال جدید میلادی را به تمام همطونان ارامنه عزیزمان تبریک می گویم پیشاپیش و امیدوارم سال خوبی را کنار خانواده هایشان داشته باشند.

این هفته یک بازی خیلی سنگین و مهمی پیش رو داریم با تیم خیلی خوب سپاهان و امیدوارم بتوانیم این بازی را به خوبی پشت سر بگذاریم. از تمام هواداران عزیزمان انتظار دارم مثل همیشه در این بازی هم حمایت کنن تیم را و انرژی مثبت به ما و تیم و بازیکنان بدهند تا بتوانیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. متاسفانه در این چند روزه اتفاقاتی را در باشگاه رقم زدند که هم ما هم هواداران را نگران کرده و امیدوارم که مسئولان ذی ربط پاسخگو باشند در رابطه با این موضوع و بتوانند هرچه سریع تر این موضوع را حل و فصل کنند.

اگر ما امسال هم نتوانستیم در جام باشگاه های آسیا بازی کنیم برای سال های بعد برنامه ریزی خوبی کنند تا برای سالهای بعد این مشکل به وجود نیاید و ما بتوانیم با خیال راحت تر در بازی ها شرکت کنیم هم داخلی هم خارجی  و بتوانیم نتایج خوبی را که لایق هواداران مان است کسب کنیم و آنها را شاد کنیم. ممنون از همه و تشکر.

طرفداری

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه