فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد.

کدخبر : 3842
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در ادامه بخوانید.

فال روزانه

فال شخصی برای متولدین امروز :

**تولدتان مبارک**برای سبک شدن با نزدیکترین فرد خانواده دردودل کنید.سعی کنید از هم اکنون خود را برای مقابله با هزینه های مالی پیش بینی نشده آماده کنید.تغییر و تحولاتی در راه است،بهتر است شما و اعضای خانوادتان خود را آماده سازید تا با بهترین شکل و منطقی ترین صورت با آن برخورد کنید.با صداقت و جسارت می توانید ضمام امور زندگی خود را بدست بگیرید.شما به راحتی می توانید یکه تاز قلب دیگران باشید غصه فراموشکاری افراد را نخورید از آن درس بگیرید و از تکرار و زیاده روی در پذیرایی از دیگران بپرهیزید.آغوشی گرم و با محبت باشید برای آنانکه قدرتان را می دانند.به زودی دوستی را خواهید دید و از مرور کردن خاطرات خوش گذشته جان تازه ای خواهید یافت.برای تصمیم گیری مردد هستید.و عده ای را منتظر گذاشته اید.هرچه زودتر تکلیفتان را مشخص کنید و نتیجه را خبر دهید . دیروز را نمیتوانید دوباره زندگی کنید پس امروز را با حسرت حیف نکنید،در نوشیدن تعادل نگه دارید،برای خودتان یک عطر تازه هدیه بگیرید،به دیگران محبت کنیدتا مهربانی و توجه ببینید،از هزینه کردن برای خودتان واهمه نداشته باشید،الان زمان آنست ک خودتان را در اولویت قرار دهید،خواسته هایتان را مشخص کنید و برای رسیدن به آن ثابت قدم باشید،همیشه صادقانه رفتار کنید

فال روزانه متولدین فروردین

هم اکنون شما از اینکه سرتان شلوغ باشد لذت می‌برید، اما منطقی نیست فعال بودن و فعالیت داشتن را با خوشبختی و سعادت یکی بدانید. این روزها دانستن اینکه چه چیزی مناسب و خوب است سخت شده است و شما قبل از اینکه تشخیص بدهید نمی‌توانید کارهایی که شروع کرده‌اید را ادامه دهید، خودتان را خسته خواهید کرد. حتی اگر ضعف و ناتوانی‌تان خیلی جدی به نظر نمی‌رسد، از حذف کردن بخشی از برنامه‌هایتان نهراسید. خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

با ورزش و تحرک همیشه جوان و شاداب باقی بمانید. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان خواهد رسید، اما بیشتر این پول را باید خرج زندگی کنید و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی ناراحت و عصبانی است. فرصتی از روز را به پیاده‌روی و تفکر اختصاص دهید. دقت و وسواس برای انجام کارها به خرج دهید و سهل‌انگاری را کنار بگذارید. امروز فکری برای افزایش درآمد به ذهن‌تان می‌‌رسد. مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی‌ ناسالم و پرخطر را کنار بگذارید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. وعده‌و‌وعید‌های پوشالی را کنار بگذارید و به گونه‌ای رفتار کنید که اگر سرتان رفت، قول‌تان نرود. برای افزایش مهارت و توانایی‌های خود در دوره‌های آموزشی ثبت‌نام کنید. فردی عابد و سالک امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود و پندواندرزهای مهمی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

فال امروز متولدین خرداد

امروز وقتی که شما به خاطرات دوران کودکی خود فکر می‌کنید ذهنتان آشفته می‌شود، چراکه متوجه شده‌اید شما تا بحال فقط یک روی سکه را دیده‌اید. اما هرقدر بیشتر سعی می‌کنید این قسمت‌های گمشده را پر کنید، می‌فهمید که تا بحال هیچ چیز نمی‌دانستید. این موضوع باعث ناامیدی‌تان شده است، برای اینکه آرزوی شما برای دست یافتن به اطلاعاتی خوب تبدیل به دل مشغولی همیشگی‌تان شده است. شما فقط باید خود را از این چرخه ناراحت کننده خارج کرده و به زمان حال برگردید. نقش هدایت کننده شما در منزل و یا در اجتماع امروز برای خودتان خیلی اهمیت دارد، اما می‌تواند شرایط سختی را نیز برایتان به وجود آورد. شما می‌دانید که چه چیزی برای اطرافیانتان بهتر است، اما ممکن است آنها با نظرات شما مخالفت کنند. در حالیکه سعی می‌کنید هرکسی را متقاعد کنید که شما درست می‌گویید، استفاده کردن از منطق اصلاً کارساز نخواهد بود. لازم است به دوستان و همکارانتان اجازه بدهید راه خود را بروند تا خودشان حقیقت را کشف کنند.

فال روزانه

فال روزانه متولدین تیر

امروز باید به فکر رژیم غذایی خود باشید و برای تناسب اندام اقدام کنید. وقت گران بهای خود را هدر ندهید. با مدیریت زمان می توانید به هر آنچه می خواهید دست یابید. در محیط کار، به یکی از همکاران خود کمک کنید تا در پروژه مشترکتان موفق شوید. مطمئناً این کمک به نفع شما خواهد بود.امروز ممکن است با آشنایی ات یک نفر وارد یک رابطه جدید شوید. این رابطه به احتمال زیاد شما را به وجد خواهد آورد، اما سعی کنید فعلاً کسی را از وجود آن مطلع نکنید. در راه خود با موانعی روبرو خواهید شد، اما همه چیز به سرعت حل خواهد شد. سعی کنید ریسک نکنید. زیرا ممکن است موجب پشیمانی شما شود. این شما هستید که می توانید انتخاب کنید.اجازه ندهید دیگران به جای شما تصمیم بگیرند.

فال متولدین مرداد

امروز روز خوش شانسی شما است، و زمان این فرا رسیده که دیگران را در ایده های خود سهیم کنید، به خصوص اگر می خواهید که آنها در اجرا کردن برنامه های مهم به شما کمک کنند. اما زمانی که ایده ها یتان را بیان می کنید احتمال دارد که خیلی عجیب و افراطی جلوه کنید. آرام حرکت کنید و از ابتدا از روی منطق برنامه هایتان را قدم به قدم اجرا کنید.اکنون زمان آن فرارسیده است که عادت های گذشته را که دیگر به کارتان نمی آیند کنار بگذارید. مدت هاست که منتظر یک تغییر بزرگ هستید، اما حالا که این فرصت پیش آمده کمی نگران و پریشان شده اید. با این دل نگرانی ها خودتان را خسته نکنید، در عوض سعی کنید کارهای عادی روزمره ی خود را طوری با خلاقیت انجام دهید که هیجان انگیز و جالب به نظر برسند. همین که کمی هیجان زده شوید کافی است تا بتوانید انرژی لازم برای شروع مرحله ی جدیدی از زندگی تان را به دست آورید. فال حافظ امروز به تیغم گر کشد دستش نگیرم***وگر تیرم زند منت پذیرم کمان ابرویت را گو بزن تیر***که پیش دست و بازویت بمیرم تعبیر: خودتان را مستحق زجر و عذاب می دانید چون خود شما به دنبال این کار رفته اید. امیدوارید دوباره همه چیز درست شود و دست غیبی شما را نجات بخشد. حاجتتان برآوردهمی شود و اطرافیانتان به یاریتان می شتابند. تقوی و ایمان خودتان را حفظ نمایید تا این زجر را کمتر حس کنید.

فال متولدین شهریور

شما تا زمانی که ناخواسته خودتان را در میان موقعیتی پویا که به خلاق بودن شما کمک می کند قرار داده اید، می توانید در مسیر خود باقی بمانید. شاید امروز احساسات شما مثبت باشند، اما از شما برای اینکه می خواهید فعالیتهایتان را فقط در یک مسیر با الهام قلبی تان انجام دهید سرپیچی می کنند. دیگران نسبت به اینکه شما چه احساسی در مورد هر یک از این دو دارید اطیمنان ندارند، برای اینکه شما پیامتان را واضح بیان نکرده اید. فال حافظ امروز دلم رمیده شد و غافلم من درویش***که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش چو بید بر سر ایمان خویش می لرزم***که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش تعبیر: بر سر دو راهی قرار گرفته ای. همه ی کارها را سخت می گیری و ناامیدی. فکر می کنی تا حالا زنده بودنت بیخود بوده و تلاش هایت هدر رفته و خود را گول زده ای ولی این را بدان که از هر جا شروع کنی با منفعت است. با تجربه ای که به دست آورده ای بهتر تصمیم می گیری و راهت را انتخاب می کنی.

فال روزانه

فال متولدین مهر

شما کارهای زیادی برای انجام دادن در پشت صحنه دارید، اما ممکن است رویاهای خیالی جهان درونیتان تا حدی که شما دوست داشتید، تأثیری بر روی جهان واقع نداشته باشد. زمانی دچار مشکل می شوید که نتوانید ارتباط محکمی بین کارتان و رویاهایتان ایجاد کنید. قاطی کردن این دو مقوله با یکدیگر می تواند باعث ایجاد یک مشکل غیر قابل حل بشود. به جای اینکه تلاش کنید از جنبه های مختلف یک موضوع سر در بیاورید، تا جایی که می توانید صادقانه عمل کنید. فال حافظ امروز از من جدا مشو که توام نور دیده ای***آرام جان و مونس قلب رمیده ای از دامن تو دست ندارند عاشقان***پیراهن صبوری ایشان دریده ای تعبیر: اینقدر سنگدل نباش. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن که اگر غفلت کنی در آینده خود را سرزنش خواهی کرد. زیاده روی باعث ضرر است و پشیمانی به بار می آورد.

 

فال متولدین آبان

این روزها سعی کنید از بودن در کنار خانواده، بیشترین لذت را ببرید و زمان های شادی را با یکدیگر ترتیب دهید. فعالیت و وقت گذراندن با کودکان و یا حیوانات خانوادگی می تواند برایتان بسیار لذت بخش باشد و باعث بهبود روحیه تان می شود. از کار های هنری و خلاقانه نهایت استفاده را بکنید و لذت ببرید. به موسیقی های عاشقانه گوش دهید، کتاب مورد علاقه تان را بخوانید و در کل خداوند را به دلیل وجود خودتان و زندگی که دارید شکر کنید، که این باعث فزونی نعمت هایتان خواهد شد . شما نسبت به رویاهایتان بسیار حساس هستید و برای رسیدن به آنها تلاش بسیاری می کنید، سعی کنید در بعضی جاهای امن و بین برخی از اطرافیان تان که به آنها اعتماد دارید، به اشتراک بگذارید و برای رسیدن به آنها بیشتر تلاش کنید، که به زودی محقق خواهند شد. تازگی ها دچار بدخوابی و یا بی خوابی شده اید، بهتر است که آرامش خود را به دست آورید و و با تمرینات مدیتیشن بر این حس غلبه کنید. شما نمیتوانید افکار دیگران را تغییر دهید، برعکس با این کار ذهنیت و خلق و خوی خود را تتغییر می دهید و منفی می کنید، زیرا هیچ کس حاضر نیست که از ایده ها و روش های خود کنار بیاید و حرف دیگری را قبول کند. پس، به طرف مقابل احترام بگذارید و ایده های خود را نیز برای خود نگه دارید و اجازه دهید تا آنها هم محترم بشمارند.

فال متولدین آذر

اگر از فردی دلگیر هستید، همین روز با گفتگو تمام کدورت ها را از خود دور کنید زیرا مشکلی که بین شما بوجود آمده، با گذشت زمان و به خودی خود حل نمی شود. شما بهتر از هر فرد دیگری صلاح زندگی تان را می دانید پس به خودتان و تصمیمی که می گیرید اعتماد کنید. فردی شما را تحت فشار گذاشته است. اگر چه در حال حاضر توانایی راه رفتن هم ندارید اما او سعی می کند شما را مجبور کند بدوید. او شما را در شرایطی که آمادگی اش را ندارید قرار داده است. توصیه می کنیم قدم های خود را با توجه به مهارت هایتان بر دارید و به کاری هایی که علاقه ندارید تن ندهید. جذابیت شما در چنین روزی بی نهایت است. امروز از آن روزها است که مورد توجه دیگران قرار خواهید گرفت. احساس خوبی دارید و این احساس با گذشت زمان بیشتر و بیشتر هم می شود. اگر فکر می کنید که دیگران شما را درک نمی کنند، اشتباه کرده اید. انرژی مثبت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تا عکس العمل خوب آنها را ببینید. شما فرد با استعدادی هستید و اگر با دیگران در ارتباط باشید، توانایی های تان بیشتر دیده می شود. درست است که همیشه به مقررات و تعهدات پایبند هستید اما بازی فقط متعلق به کودکان نیست، بد نیست شما هم گاهی قوانین را بشکنید و خود را به بهترین شکل ممکن از دیدگاه خودتان، سرگرم کنید.

فال روزانه

فال روز متولدین دی

قصد خرید طلا و جواهر یا کالای گران‌قیمتی را دارید اما برای خرید شک کرده‌اید و نگران هستید که از این خرید ضرر کنید. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و امروز باخیال جمع خریدی که مد نظرتان است را انجام دهید و مطمئن باشید از این خرید، سود خوبی عاید شما خواهد شد. اعضای خانواده امروز محبت زیادی به شما خواهند داشت و پشتیبان خوبی برای عبور از مشکلات هستند. این وضعیت را به فال نیک بگیرید و با خیال‌راحت روی پشتیبانی اهل منزل حساب باز کنید. اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، از روابط پنهانی برحذر باشید. فرصتی دست می‌دهد تا با یکی از همسایه‌ها یا همکاران صحبت کنید و حسابی به صحبت مشغول شوید، اما سفره دل‌تان را باز نکنید و هر حرفی را به ایشان نزنید. سری به دوستان قدیمی بزنید و از هم‌صحبتی با آنها لذت ببرید. اجازه ندهید علاقه‌ای که به تنهایی و خلوت دارید، شما را به فرد منزوی تبدیل کند. احتمال زیادی وجود دارد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از حرف‌های شما ناراحت شود

فال متولدین بهمن

اجازه ندهید که نگرانی ها، زندگی شما را پیش ببرند. باید در مورد هر کاری خوب فکر کنید و با اعتماد به نفس شروع به تغییرات بزرگ در زندگی کنید. زمان خود را هدر ندهید. به فکر اتفاقاتی باشید که می تواند باعث افزایش لذت شما در زندگی شود. خودتان و دیگران را به دلیل افکار منفی آزار ندهید. با کودک درون خود ارتباط برقرار کنید تا بتوانید لحظات شاد بیشتری را در کنار کسی که دوستش دارید، سپری کنید. احساس می کنید در برابر بعضی از تمایلات خود نمی توانید مقاومت کنید اما اگر کمی کنترل خودتان را در دست بگیرید، همه چیز بهتر پیش خواهد رفت. امروز ممکن است شریک زندگی خود را ملاقات کنید اما نباید عجله کنید. او را خوب بشناسید تا بتوانید رفتار بهتری را داشته باشید. به طور کلی باید فهم و درک خود را از احساسات دیگران بالا ببرید.

فال متولدین اسفند

امروز وقت آن است که وضعیت اقتصادی و اولویت های خودتان را بررسی کنید. تا می توانید خرج های اضافه را از برنامه خود حذف کنید، اما هزینه مورد نیاز برای تفریح را حتما در برنامه تان قرار دهید. اگر همراهی با یک گروه کمی برایتان پرخرج است اما آشنایی ها و موقعیت های مورد نیازتان را برایتان فراهم می کند از خرج کردن برای آن نهراسید، چرا که شما با این کار در واقع دارید برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی می کنید. با شریک زندگی خود راحت و رک حرف یزنید و نیازهای عاطفی خود را با او در میان بگذارید، اجازه ندهید در این زمینه چیزی بین شما مخفی باقی ماند. مطمئن باشید این کار قدم بزرگی در بهبود روابط شما خواهد بود. فال حافظ امروز احمد الله علی معدله السلطان***احمد شیخ اویس حسن ایلخانی خان بن خان و شهنشاه شهنشاه نژاد***آن که می زیبد اگر جان جهانش خوانی تعبیر: بسیار خوش اقبالید و اراده ی بسیار قوی دارید. معجزه ای در زندگیتان رخ می دهد که مایه ی تعجب همگان می شود. یادتان باشد رمز موفقیتان سعی و کوشش است. به سفر معنوی کربلا می روید که در آنجا دل سرگشته شما ارام می گیرد و چشم و دلتان روشن می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه