ارز دیجیتال | رمز ارز

ارزش رقیب شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) در این هفته افزایش یافته است زیرا بیت کوین و بسیاری از پروژه های رمزارزی دیگر شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت بوده اند.

کدخبر : 3822
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

میم کوین Dogelon Mars (ELON) در هفت روز گذشته نزدیک به 50 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.000002 دلار معامله می شود. به نظر می رسد که دارایی رمزنگاری دارای رتبه 126 بر اساس ارزش بازار از جاه طلبی های ایلان ماسک برای آوردن انسان به مریخ ناشی شده است.

زمانی که این توکن برای اولین بار معرفی شد، 50 درصد از عرضه به ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم داده شد. طی دو ماه پس از عرضه توکن، بوترین کل دارایی ELON خود را به بنیاد Methuselah، یک موسسه خیریه پزشکی غیرانتفاعی برای تحقیقات افزایش طول عمر و سلامت اهدا کرده بود. طبق ردیاب رمز ارز WhaleStats، توکن ELON در حال حاضر بیشترین معامله را در بین 1000 نهنگ برتر اتریوم دارد.

ماه گذشته، قیمت ELON در پاسخ به به‌روزرسانی پروژه از سوی تیم Dogelon Mars در مورد مرحله بعدی توسعه، بیش از 100 درصد افزایش یافت زیرا قابلیت‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و سهامداری را به پلتفرم ارائه کرده است.

سایر میم کوین ها نیز در این هفته شاهد افزایش قیمت بوده اند: دوج در هفت روز گذشته بیش از 11 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.187373 دلار معامله می شود.

شیبا اینو در این هفته بیش از 9 درصد افزایش یافته است و در زمان نوشتن این خبر با قیمت 0.000037 دلار معامله می شود. بیت کوین نیز در حال حاضر با قیمت 51045.67 دلار معامله می شود و در هفت روز گذشته بیش از 10 درصد رشد داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه