روحانی | افشاگری علیه روحانی

داستان حذف احتمالی پرسپولیس و استقلال از آسیا به دولت‌ها رسیده و ادعا شده نقش حسن روحانی پررنگ است.

کدخبر : 3815
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

استقلال و پرسپولیس در آستانه حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل پیش رو قرار گرفته اند. این دو باشگاه مدارک مربوط به حرفه‌ای سازی را نتوانسته اند کامل رعایت کنند تا حالا فقط چند روز با حذف از بزرگترین رقابت‌های باشگاهی در آسیا فاصله داشته باشند.

 کنفدراسیون فوتبال آسیا چندین دلیل برای حذف احتمالی این دو باشگاه برشمرده که مهمترین آن‌ها بدهی‌های داخلی وخارجی، مالیات و البته مسئله مالکیت است. پرسپولیس و استقلال به عنوان دو تیم دولتی زیر نظر وزارت ورزش هستند و رئیس هیات مدیره هر دو هم وزیر ورزش است. کنفدارسیون فوتبال آسیا به این مورد ایراد گرفته و بحث خصوصی سازی را مدت هاست دنبال می‌کند. همین موضوع سوژه‌ای برای داریوش مصطفوی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای در ایران شده تا در صحبت با تلویزیون از تقصیر دولت‌ها بگوید.

او امروز صبح با حضور در شبکه سه گفت که از زمان خاتمی تا رئیسی درباره این موضوع گرفتاری‌هایی وجود داشته است. مصطفوی می‌گوید قسم می‌خورد در ماجرای حذف استقلال و پرسپولیس در آسیا دولت روحانی بیشترین تقصیر را دارد. او می‌گوید بار‌ها در آن دولت برای خصوصی سازی جلسه برگزار کردند، ولی اتفاقی نیفتاد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه