بعد عادل یک گزارشگر دیگر هم از صداوسیما حذف شد.

کدخبر : 3663
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مدت هاست خبری از حضور عباس قانع برای گزارش بازی های فوتبال نیست.

یکی از گزارشگران جوانی که با گزارش های عجیب و غریبش به شهرت رسید عباس قانع بود. او سعی میکرد با استفاده از جمله های احساسی و البته فریادهای طولانی خودش را متفاوت نشان دهد. در این راه قانع توانست مخاطبانی هم برای خودش جذب کند و عده ای گزارش های او را می پسندیدند.

 با این حال مدتی است دیگر خبری از حضور این گزارشگر در شبکه ۳ و شبکه ورزش نیست و قانع ماه هاست که دیگر گزارش نمی کند. اما پشت پرده این ماجرا چیست؟

 

 

قانع از چند وقت قبل و با شروع فصل سوم ستاره ساز به عنوان گزارشگر در این برنامه حاضر شد و به گزارش آیتم های مختلف این برنامه می پرداخت. بعد از گذشت چند وقت قانع دیگر در برنامه ستاره ساز هم حاضر نشد تا شایعه حذف این گزارشگر قوت بگیرد. پیگیری های ما از منابع آگاه نشان می دهد که قانع با عوامل برنامه ستاره ساز بر سر چند موضوع مختلف به مشکل خورد و همین موضوع باعث ایجاد اختلاف و درگیری بین این گزارشگر و عوامل برنامه ستاره ساز شد. بعد از درگیری پیش آمده ، قانع از این برنامه و حتی گزارش بازی های فوتبال در شبکه ۳ و شبکه ورزش حذف شد و معلوم نیست دوباره کی می تواند به گزارش فوتبال در صدا و سیما برگردد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه