افزایش قیمت پژو ۴۰۵ / قیمت پژو 405در بازار

در جدول زیر قیمت روز انواع خودرو پژو ۴۰۵ در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

کدخبر : 3276
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :
با دقت در قیمت های خودروهای داخلی مشخص است که که خودروهای پژو ۴۰۵ با افزایش قیمت چشمگیری نسبت به هفته گذشته روانه بازار شد به طوریکه در معاملات بازار خودرو ، قیمت پژو ۴۰۵ GLX مدل ۹۹ به حوالی۲۵۷میلیون تومان رسید.

بررسی نمودار تغییر قیمت نشان می‌دهد که قیمت این مدل خودرو طی ۱۹روز گذشته ۱۲میلیون تومان افزایش یافته است. پژو ۴۰۵ SLX مدل ۹۹ نیز با افزایش ۲میلیون تومانی روانه بازار شد.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ طی هفته گذشته ثابت ماند با این حال نمودار تغییر قیمتی نشان می‌دهد که قیمت این مدل خودرو طی ۲۳روز گذشته ۸میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

 

قیمت محصولات سایپا / تیبا ۱۸۶میلیون تومان شد
قیمت پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه سوز) مدل ۹۹ و ۹۸ نیز به ترتیب حوالی ۲۶۰ و ۲۴۶ میلیون تومان اعلام شده است که به معنای افزایش قیمت ۴میلیون تومانی این خودرو طی دو هفته گذشته است. 

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت روز خودرو، آگاهی از قیمت خودرو در سایپا و ایران خودرو و بازار آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام خودرو روزانه به سرویس «قیمت خودرو» و «شرایط فروش خودرو» در پایگاه خبری اقتصادآنلاین مراجعه نمایید.

قیمت بازار انواع خودرو پژو ۴۰۵ (آذرماه)

برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

پژو ۴۰۵ GLX ۱۳۹۹ صفر ۲۵۷,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۴۰۵ SLX ۱۴۰۰ صفر ۲۹۳,۰۰۰,۰۰۰  
پژو ۴۰۵ SLX ۱۳۹۹ صفر ۲۷۴,۰۰۰,۰۰۰
پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه سوز) ۱۳۹۸ صفر ۲۴۶,۰۰۰,۰۰۰ 
پژو ۴۰۵ GLX (دوگانه سوز) ۱۳۹۹ صفر ۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ 
منبع: باما         
لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است انواع خودرو پژو ۴۰۵ در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

منبع: اقتصاد آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه