اخبار روز| اخبار ورزشی

سامانه واکسیناسیون برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها ویژه همه اماکن ورزشی کشور از اول آذر فعال است.

کدخبر : 3037
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

معاون فنی و مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت از فعالیت سامانه واکسیناسیون برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها ویژه همه اماکن ورزشی کشور از اول آذر خبر داد.

محسن فرهادی معاون فنی و مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت در ارتباط زنده اظهار کرد:  سامانه ای در وزارت بهداشت مدت هاست طراحی شده و افرادی که واکسن را تزریق کنند از طریق کد ملی می‌توانند کارت واکسن را دریافت کنند.

او افزود: این امکانات و اتصال به سامانه وزارت کشور تحت قالب وزارت ارتباطات از اول آذر ماه قابل بهره برداری است و در ورزشگاه های مسقف هم انجام خواهد شد.

فرهادی تصریح کرد: برای کنترل تماشاگران در ورزشگاه ها و سازوکار وکلیات آن در ستاد ملی کرونا در شنبه آینده مصوب می شود و اجرای آن از اول آذرماه انجام خواهد شد.

شرط حضور تماشاگران در ورزشگاه

در صورت ابلاغ رسمی ستاد مقابله با کرونا در ورزش به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مجوز حضور تماشاگران در مسابقات فوتبال صادر خواهد شد.

مجوز حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها در مسابقات فوتبال باشگاهی کشور فقط در صورت ابلاغ رسمی ستاد مقابله با کرونا در ورزش به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ صادر خواهد شد و تاکنون چنین ابلاغی صادر نشده است.

فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران قطعاً از حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و طبق دستور العمل ستاد ملی مقابله با کرونا استقبال می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه