اخبار روز| اخبار اقتصادی| فروش فوق‌العاده فیدلیتی

مدیر روابط عمومی بهمن موتور گفت: فیلتری روی فروش محصول گذاشته‌ایم و در بحث فروش، به هر کد ملی و سن بالای ۱۸ سال اجازه خرید داده می‌شود.

کدخبر : 2994
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مجتبی نظری مدیر روابط عمومی بهمن موتور، با اشاره به انتقادات مطرح شده نسبت به نحوه فروش و افزایش قیمت خودروی فیدلیتی گفت: در مراحل اولیه بحث قطعات و بحث حمل و نقل بین المللی مطرح می‌شود که اکنون با مشکل مواجه شده است.

او افزود: چند وقتی است که قیمت‌های حمل و نقل بین المللی حدود پنج برابر شده است، به طوری که یک کانتینر که در وارد می شد حدود ۲ هزار و ۲۰۰ دلار بود و اکنون به ۸ هزار و ۸۰۰ دلار رسیده است. همچنین خودروهای معادل این فیدلیتی هم اکنون در عربستان حدود ۲۳ هزار دلار، در دبی و عمارت ۱۸ هزار دلار به فروش می‌رود.

مدیر روابط عمومی بهمن موتور تشریح کرد: تعداد متقاضی زیاد است و متاسفانه نمی‌توانیم نیاز ۱۰۰ درصد مردم را برطرف کنیم؛ فروش را در سیستمی که زیر نظر وزارت صمت است، انجام می‌دهیم. اکنون فیلتری روی فروش محصول گذاشته ایم و در بحث فروش، به هر کد ملی و سن بالای ۱۸ سال اجازه خرید داده می شود.

نظری در پاسخ به چرایی کوتاه بودن زمان ثبت نام خودرو گفت: در آخرین مرحله از ثبت نام حدود یک ساعت سایت باز بود و این روند ماهانه انجام خواهد شد.

او در پایان گفت: برنامه ‌ای داریم که این خودرو را بیشتر تولید و عرضه کنیم و اکنون به ترتیب میزان آن را افزایش داده‌ایم. بحث قرعه کشی را نیز در نظر خواهیم گرفت./ باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه