اخبار روز| اخبار هنرمندان| بهاره رهنما

بهاره رهنما عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

کدخبر : 2985
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بهاره رهنما، بازیگر سینما و تلویزیون است. بهاره رهنما دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. بهاره رهنما دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارد که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. بهاره رهنما پس از جدایی از قاسم‌خانی با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. همسر پیشین بهاره رهنما، پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است.

بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

نام: بهاره

نام خانوادگی: رهنما

تاریخ تولد: 1352/9/10

محل تولد: اراک

تحصیلات: لیسانس ادبیات فارسی و حقوق قضایی

همسر: امیرخسرو عباسی

بهاره رهنما

عکس جدید بهاره رهنما در فضای مجازی

بهاره رهنما که این روزها سلطان تبلیغات در اینستاگرام شده است هر بار با روشی جدید این کار را انجام می‌دهد. بهاره رهنما بازیگر ایرانی است که یک دو سالی می‌شود در اینستاگرام و فضای مجازی گرد و خاک به پا کرده است. بهاره را می‌توان از فعال‌ترین چهره های اینستاگرما دانست.

این بازیگر زن هر روز چیزی برای گفتن دارد. اگر از استوری های فراوانش بگذریم بیش از 1000 پست منتشر کرده است. ناگفته نماند بهاره رهنما از این سرویس درآمد بسیار بالایی را کسب می کند و از خوبی‌هایش هم اینست که با وجود اینکه کاربران توهین زیادی به او می کنند هیچ‌گاه با مردم منفی صحبت نمی کند.

خانم سلبریتی به تازگی هم با انتشار تصویر خود در آینه متنی درباره مدیتیشن نوشت که البته این پست هم ظاهرا تبلیغ پیج است.

بهاره رهنما در کپشن پستش نوشت:

«برای دریافت کمک از سوی فرشته نگهبان خود در امورات مهم زندگی می‌توانید مدیتیشن کنید. مدیتیشن ارتعاش شما را که ضروریست بالا برده و بنابراین می‌توانید به طور کامل و صحیح با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار کنید.‌

شما می توانید ارتباط خود با فرشته نگهبانتان را از طریق مدیتیشن هر روز بمدت 15 الی 30 دقیقه گسترش دهید. راه‌های دیگر بالابردن انرژی ارتعاشی شما عبارتند از: سالم ماندن، پرهیز از پلیدی، خوراک مناسب، ورزش و آگاهی، ارتباط با فرشتگان نگهبان در یافتن عشق.

شما می توانید به فرشتگان نگهبان خود به عنوان بهترین دوستانتان بنگرید. می توانید در مورد تصورات رویایی، ایده آل ها و احساسات خود با فرشته نگهبانتان صحبت کنید. شما می توانید با او همانطوری که با یک دوست نزدیک و صمیمی حرف می زنید، گفتگو کنید. فرشتگان نگهبان شما حرفهایتان را می فهمند و تمایل به هدایت و یاریتان دارند.

می‌توانید در مورد هر چیزی که بخواهید مخصوصا اینکه در آینده شما چه چیزی رخ می دهد، از آنان سوال کنید. می توانید از آنها درخواست کنید که فرد مورد علاقه شما را نیز محافظت نمایند البته درخواست شما نباید در جهتی باشد که به ضرر آن فرد و اطرافیان اوست. اگر درخواست شما با هدفتان هماهنگ و هم ارتعاش باشد، قطعا پاسخ داده خواهید شد. هیچ چیزی برای فرشتگان نگهبان دشوار نیست.

پی‌نوشت: شاید فرشته نگهبان شما شکل خودتان باشد!»

بهاره رهنما

امیرخسرو عباسی، همسر «بهاره رهنما» بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است. همسر بهاره رهنما در جدیدترین پست اینستاگرامش احساسات به خرج داد و متن عاشقانه‌ای به اشتراک گذاشت.

خانم بازیگر در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی خبر ازدواج دوم خود با امیر خسرو عباسی از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت رسانه ای کرد

امیرخسرو عباسی نوشت:

«نمی‌توانم با تو بیش از پنج دقیقه بنشینم

و ترکیب خونم دگرگون نشود

و کتاب‌ها

و تابلوها

و گلدان‌ها

و ملافه‌های تختخواب از جای خویش پرنکشند

و توازن کره زمین به اختلال نیفتد.»

بهاره رهنما در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما جزئیات جالبی داشت. ماشین عروس بهاره رهنما بی‌ام‌و شاسی بلند ایکس3 بود! روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه