اخبار روز| اخبار ورزشی| اخبار استقلال

باشگاه سپاهان نسبت به احتمال بازگشت مسعود ریگی به تیم سابقش واکنش نشان داد.

کدخبر : 2949
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال قصد دارد مقدمات بازگشت مسعود ریگی، هافبک سابق این تیم که راهی استقلال شده است را فراهم کند و در این راه صحبت‌هایی با مسئولان باشگاه سپاهان انجام شده است و با توجه به اینکه قرارداد ریگی با سپاهان ثبت نشده احتمال بازگشت او به استقلال وجود دارد.

علی ناظری، مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در این خصوص اظهار داشت: مسعود ریگی بازیکن سپاهان است و قرارداد او با باشگاه ثبت شده و طبق نظر و درخواست کادرفنی او را جذب کردیم و قصد واگذاری او به باشگاه دیگری را نداریم.وی افزود: تا جایی که مطلع هستم درخواستی هم مبنی بر بازگشت ریگی به استقلال از سوی این باشگاه به دست ما نرسیده است.

مسعود ریگی، هافبک فصل گذشته تیم فوتبال استقلال با عقد قراردادی رسماً به سپاهان پیوست.

لازم به ذکر است، ریگی در حالی به سپاهان پیوست که شایعات متعددی در خصوص پیوستن او به پرسپولیس و لیگ‌های امارات و قطر شنیده می‌شد اما نهایتاً سپاهان بعد از خرید مغانلو و احمدزاده ریگی را نیز از رقیب خود استقلال جذب کرد.

این هافبک دفاعی عملکرد بسیار خوبی طی دو سال در باشگاه استقلال به جای گذاشت و طی رفت و آمد مربیان مختلف همواره یکی از بازیکنان فیکس استقلال بوده است.

ریگی که قبلاً اعلام کرده بود علاقه دارد در استقلال ماندنی شود بعد از شایعات فراوان مطرح شده از سوی مدیریت این تیم قرارداد خود را تمدید نکرد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه