اخبار روز/ اخبار حوادث/ دستگیری سوداگر مرگ؛

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری اوباشی خبر داد که علاوه بر شرارت اقدام به توزیع هروئین و شیشه در لویزان و شیان می‌کرد.

کدخبر : 2837
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، اظهار کرد: در پی دریافت چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ در شرق تهران پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه چهارم این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات انتظامی مشخص شد متهم از اراذل و اوباش سطح یک تهران است، گفت: دریافتیم که وی در پاتوق خود واقع در لویزان اقدام به توزیع شیشه و هروئین در بین معتادان می‌کند که این کار متهم باعث سلب آسایش برای ساکنان و اخلال در نظم عمومی و نارضایتی برای همسایگان شده است.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از رصد‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم شناسایی و با  اخذ مجوز قضائی برای ورود به پاتوق وی، روز گذشته تیم عملیاتی پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به محل اعزام و متهم را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی از متهم مقادیر قابل توجهی هروئین، شیشه، متادون، وجوه نقد و تعدادی آلات و ادوات استعمال و فروش مواد مخدر کشف شد./ باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه