اخبار روز| اخبار هنرمندان| ترلان پروانه

تغییر چهره ترلان پروانه و قرار گرفتن او در فهرست زیباترین زنان جهان به انتخاب سایت TC Candler، این خانم بازیگر را در کانون توجه‌ها قرار داده است.

کدخبر : 2758
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است. ترلان پروانه  لیسانس رشته گرافیک دارد. ترلان پروانه از سه سالگی با تبلیغات تلویزیونی و تیزرهای تبلیغاتی جلوی دوربین رفت. ترلان پروانه از دوران کودکی وارد حرفه بازیگری شده است. ترلان پروانه در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به‌خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به‌عنوان بهترین بازیگر انتخاب شد. 

ترلان پروانه

بیوگرافی ترلان پروانه

نام: ترلان

نام خانوادگی: پروانه

تاریخ تولد: 1377/4/18

محل تولد: شیراز

حرفه: بازیگر سینما و تلویزیون

تحصیلات: رشته گرافیک

ترلان پروانه

ازدواج و همسر ترلان پروانه

ترلان پروانه مجرد است اما مدت‌ها شایعه ازدواج او با ارسلان قاسمی سر زبان‌ها بود. پس از انتشار این اخبار جنجالی در فضای مجازی پدر ترلان این خبر را تکذیب و خواستار محکومیت اعلام انتشار چنین شایعه‌ای شد.

ترلان پروانه

ترلان پروانه در میان زیباترین زنان جهان

نام ترلان پروانه بازیگر جوان سینما اخیراً توسط وبسایت TC Candler در فهرست نامزدهای ۱۰۰ زن زیبای جهان قرار گرفته و این احتمالاً آغازی خواهد بود بر روزهای فروغ این بازیگر در عرصه سینما و سرگرمی.

ترلان پروانه هم چهره زیبایی دارد و هم بازیگری را از کودکی آغاز کرده و در همین سن ۲۲ سالگی یک بازیگر تقریباً باتجربه محسوب می‌شود.عبور این بازیگر از دوران نوجوانی و به اصطلاح «جا افتادن چهره‌اش» باعث شده که حالا نقش‌های مهمتری به او داده شود و احتمالاً در سال‌های آینده یکی از گزینه‌های اصلی بازی در نقش‌های اول آثار عاشقانه باشد.جدای از این، ترلان پروانه به نظر می‌رسد که اخیراً برخی جراحی‌های زیبایی هم انجام داده است. او هر عکسی منتشر می‌کند هوادارانش را به بحث و گفتگو وادار می‌کند و اغلب هواداران از تغییرات جدیدی که در چهره او ایجاد شده سخن می‌گویند.

یک نفر می‌نویسد ترلان پوستش را کشیده تا صورتش باز شود و دیگری از تزریق ژل لب توسط این خانم بازیگر خبر می‌دهد. البته برخی نیز معتقدند چهره ترلان صرفاً به خاطر گذر از دوران نوجوانی به جوانی زیباتر شده و او عملی نداشته است.

ترلان پروانه با بیش از 1.8 میلیون فالوور در اینستاگرام فعالیت دارد و هر از چند گاهی پست یا استوری منتشر می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه