اخبار ورزشی | کریستیانو رونالدو

10 شب ببعد به رونالدو زنگ نزنید عصبی میشود!! | روش خاص کریستیانو رونالدو برای فرار از استرس چیست؟

کریستیانو رونالدو برای اولین بار فاش کرد که برای فرار از استرس و ‌رسیدن به آرامش چه راهکاری دارد. ‌

10 شب ببعد به رونالدو زنگ نزنید عصبی میشود!! | روش خاص کریستیانو رونالدو برای فرار از استرس چیست؟
کدخبر : 25866
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

کریستیانو رونالدو در ماه فوریه جشن تولد ‌‌39 سالگی خود را برگزار کرد. با اینحال در ساق پای ستاره بزرگ ‌پرتغالی کریستیانو رونالدو هیچ نشانه‌ای از خستگی و فرسودگی دیده نمی‌شود .کریستیانورونالدو به ‌درخشش با پیراهن النصر ادامه می‌دهد. ‌

 کریستیانو رونالدو در فصل جاری بیشتر از 50 گل به ثمر رسانده تا بار دیگر نشان ‌دهد تا اطلاع ثانوی می‌تواند مثل ستاره‌ها فوتبال بازی کند. کریستیانو رونالدو تنها ‌یک فصل موفق را در عربستان تقریبا به پایان رسانده بلکه آماده ‌می‌شود تا به زودی به عنوان کاپیتان تیم ملی پرتغال در یورو 2024 ‌شرکت کند. ‌

رونالدو امروز در یکی از برنامه‌های شرکت ‌Whoop‌ توضیحات جالبی ‌درباره روشی که برای فرار از استرس و رسیدن به آرامش دارد بیان کرد. ‌شرکتی که ستاره پرتغالی به عنوان سفیر جهانی آن فعالیت می‌کند. ‌

کریستین رونالدو

رونالدو در پاسخ به این سوال که با وجود شهرتی که به عنوان یک ‌فوتبالیست افسانه‌ای دارد چطور می‌تواند هم فشارهای ناشی از ‌شهرت و هم فشارهای ناشی از فوتبالیست حرفه‌ای بودن را مدیریت ‌کند و دچار استرس نشود گفت: "فقط یک چیز خیلی مهم است. ‌اینکه من از ساعت 10 یا 11 شب با هیچکس حرف نمی‌زنم. تلفنم ‌خاموش می‌شود و به هیچ عنوان از تلفن استفاده نمی‌کنم. دوست ‌ندارم آخر شب‌ها با کسی صحبت کنم چون آرامش ذهنی‌ام به هم ‌می‌ریزد. پس از ساعت 10 شب به بعد با من تماس نگیرید". ‌

ستاره بزرگ پرتغالی در ادامه اشاره کرد که برای زندگی‌اش برنامه‌ای ‌دارد که آن را سفت و سخت رعایت می‌کند. رونالدو می‌گوید سال‌ها ‌است به این برنامه پایبند است و به همین خاطر وقتی وارد زمین ‌چمن می‌شود همیشه در بهترین وضعیت ممکن قرار دارد. ‌

 

رونالدو: با فشار و استرس مشکلی ندارم چون من رونالدو هستم

CR7 به مناسبت همکاری تبلیغاتی جدیدش گفت‌وگوی مفصلی داشته که درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است.

کریستین رونالدو

 کریستیانو رونالدو ستاره جدید یوونتوس که همین تابستان با رقم ۱۰۰ میلیون یورو از رئال‌مادرید راهی تورین شده حالا چالش‌های جدید پیش‌رو دارد. کریس که بعد از ۹ فصل حضور در رئال، قرار است اولین فصل حضورش در ایتالیا را سپری کند به تازگی قرارداد دو سال و نیمه‌ای با شبکه تلویزیونی Dazn در ایتالیا منعقد کرده و قرار است به عنوان سفیر این شبکه فعالیت کند. این کمپانی حق پخش ۳۰ درصد از بازی‌های ایتالیا را خریده و در کشور‌های مختلفی از جمله آلمان، اتریش، سوئیس، ژاپن و کانادا خدماتش را ارائه می‌دهد.

رونالدو حالا هنوز استارت نزده یک کار تبلیغاتی دیگر به پروژه‌های بی‌شمارش اضافه کرده است. به مناسبت همین همکاری، کریس گفت‌وگوی تقریباً مفصلی با همین شبکه داشته که درباره مسائل مختلفی صحبت کرده است. در زیر بخشی از اولین گفت‌وگوی کریس با این شبکه را از نظر می‌گذرانید.

حال و هوای تیم

همه چیز خوب است؛ من راضی‌ام. تیم قوی‌ای داریم و شرایط هم برایمان بسیار خوب است. خیلی خوشبین هستم و البته هیجان هم دارم. ما هر روز خیلی سخت تمرین می‌کنیم.

شرایط تمرینی در ایتالیا

شیوه تمرین کردن ایتالیایی‌ها، ذهنیت و رویکرد حرفه‌ای‌شان را دوست دارم. آن‌ها تکنیک‌های خاصی دارند ولی همین تکنیک‌ها هیجان‌انگیز هم هستند.

کریستین رونالدو

چرا یوونتوس؟ چرا سری A؟

انتظارش را نداشتم که در این باشگاه بازی کنم ولی اتفاقات کوچکی رخ داد که دلایل مشخصی برای ما به وجود آورد که یووه را انتخاب کنیم. یوونتوس یکی از تاپ‌ترین تیم‌های دنیا است، پس انتخاب کردنش کار بسیار ساده‌ای بود. کاری که در رئال‌مادرید انجام دادم باورنکردنی بود؛ همه جام‌ها را به دست‌آوردم و کلی دوست هم آنجا پیدا کردم. البته خانواده‌ام هم شرایط خوبی داشتند. با این حال آمدن به یوونتوس کار بسیار ساده‌تری بود، چون آن‌ها من را بیشتر می‌خواستند. یوونتوس فرصتی در اختیارم قرار گذاشت. من از آن‌ها ممنون هستم و حالا می‌خواهم با این باشگاه تاریخ‌سازی کنم.

لیگ قهرمانان اروپا

بعضی‌ها می‌گویند بحث لیگ قهرمانان جداست. بعضی‌ها هم می‌گویند نه ولی هرچه که باشد جزئیات در این لیگ تفاوت بسیار زیادی رقم می‌زند. متأسفم که برابر تیم کنونی‌ام گل زدم ولی آن اتفاق مربوط به گذشته است؛ بهترین گل دوران حرفه‌ای‌ام را به همین یوونتوس زدم. به طور طبیعی وقتی تماشاگران هم شروع کردند به تشویق کردن من، دیگر زبانم بند آمده بود. هرگز چنین صحنه‌ای را تجربه نکرده بودم. باورنکردنی بود.

کریستین رونالدو

بردن لیگ قهرمانان اروپا

معلوم است که می‌خواهم با یوونتوس لیگ قهرمانان اروپا را ببرم. برای قهرمانی هرکاری می‌کنیم ولی دغدغه‌مان نیست. امسال، سال آینده و در طول سه سال پیش‌رو، برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کنیم. مهم برای باشگاه بردن سری A، کوپا ایتالیا و بهترین تلاش در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپاست.

شماره ۷

این شماره، شماره مورد علاقه من است. ابتدا درباره اش با باشگاه و سپس با کوادرادو صحبت کردم. بازیکنی که خودش گفت: بدون هیچ مشکلی قید این شماره را می‌زند. خواست کوادرادو و البته خواست باشگاه در این مورد، غافلگیرم کرد.

سرالکس فرگوسن

نقش بسیار مهمی در ابتدای دوران حرفه‌ای‌ام داشت. وقتی برای اولین بار اسپورتینگ را ترک کردم و رفتم هنوز ذهنیت پرتغالی را داشتم: هر چه بیشتر حرکت نمایشی انجام بدهی، تصمیمات اشتباهی بیشتری می‌گیری. فرگوسن به من کمک کرد در این زمینه پیشرفت کنم و بعد همه چیز در لیگ برتر انگلیس ساده شد. آن‌ها نظریات‌شان را با من در میان می‌گذاشتند. فرگوسن به من همه چیز آموخت و حالا او برای من پدر فوتبالی‌ام است.

استرس و فشار بازی

موضوع ساده‌ای نیست ولی بعضی وقت‌ها بهتر است تحت فشار بازی کنی. اینکه بار مسئولیت زیادی را به شانه بکشی بعضی وقت‌ها می‌تواند تأثیر منفی داشته باشد ولی این موضوع جزئی از کار من و البته در دی‌ان‌ای من است. من کریستیانو رونالدو هستم. مشکلی نیست. بلدم چطور خودم را مدیریت کنم.

کریستین رونالدو

سه فرزند جدید و البته کریستیانو جونیور

باورنکردنی است. هر روز چیز‌های جدیدی یاد می‌گیرم. آن‌ها به من نیرو می‌دهند و من از این بابت خیلی خوشحالم. کریستیانو جونیور هم خیلی سختکوش است. او مثل من خواهد شد. دوست دارم تصمیم بگیرد فوتبالیست شود. او هم همان عشق من به فوتبال را دارد: قوی است، سرعتی است، تکنیک خوبی دارد و قابلیت شوتزنی خوبی هم دارد؛ ولی تصمیم‌گیری با خودش است. هنوز کوچک است و نمی‌توانم تحت فشارش بگذارم. آرزوی من این است که ببینم او روزی یک بازیکن حرفه‌ای شده است.

آرزو‌های کودکی

از زمانی که بچه بودم آروز‌هایی برای خودم داشتم. خیلی مصمم بودم که در فوتبال کسی شوم. این موضوع را با تلاش، از خودگذشتگی و فداکاری به دست آوردم. قدرت ذهنی تفاوت را رقم می‌زند و این قدرت ذهنی هنوز هم هست. وقتی یازده سالم بود، خانواده‌ام را ترک کردم و به شهر دیگری رفتم. برای من در آن سن، مرحله سختی بود ولی کمک کرد تا شخصیت قوی‌تری داشته باشم. چیز‌های جدیدی یاد گرفتم. درس خواندم و در خیلی از زمینه‌ها پیشرفت کردم/خبر آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه