باشگاه استقلال پلمپ شد | علت پلمپ باشگاه و جزئیات خبر!

باشگاه استقلال پلمپ شد.

باشگاه استقلال پلمپ شد | علت پلمپ باشگاه و جزئیات خبر!
کدخبر : 25699
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

خبرنگار ایسنا مطلع شد مسئولان هلدینگ خلیج فارس امروز تصمیم گرفتند دو طبقه از باشگاه استقلال را پلمپ کنند.

باشگاه استقلال پلمپ شد

علی خطیر، مدیرعامل استقلال که شب گذشته از سوی اعضای هیات مدیره این باشگاه برکنار شد امروز برای جمع آوری وسایل خود به باشگاه رفت.

خبرنگار ایسنا مطلع شده است که پس از خروج خطیر از باشگاه استقلال، نماینده هلدینگ خلیج فارس طبقه چهارم و پنجم باشگاه را پلمپ کرده و اجازه تردد اعضای باشگاه را تا روز یک شنبه گرفت.

رسانه رسمی هلدینگ خلیج فارس امروز به صورت رسمی خبر برکناری علی خطیر را اعلام کرد. 

مصاحبه ای با بازیکن سابق استقلال

مدافع اسبق استقلال مدعی است هیچ ابلاغی از کمیته اخلاق به وی نرسیده و با توجه به اینکه اکنون در فوتبال حضور ندارد و شخصیت حقیقی محسوب می‌شود، شکایت‌شان را در سامانه ثنا ثبت کنند.

در این رابطه امیرحسین صادقی گفت‌وگویی داشته و او بار دیگر با همان شور و هیجان و کری‌خوانی به سبک خود به پاسخ در این خصوص پرداخت.

ابتدا درباره دعوتت به کمیته اخلاق بگو. از ماجرا که خبر داری؟

امیرحسین صادقی

نه والله. در فضای مجازی دیدم که دعوت شدم. صبح که از خواب بیدار شدم و چشمم را باز کردم دیدم نوشته‌اند کمیته اخلاق مرا دعوت کرده. اما نه پیامی برای من آمده و حتی سامانه ثنا را چک کردم و دیدم هیچ خبری نیست. خدا را شکر در این سال‌ها اینقدر از من شکایت شده که سامانه ثنا من کاملا فعال است و هر روز هم آن را چک می‌کنم. هیچ ابلاغی به دست من که الان در فوتبال نیستم و شخصیت حقیقی محسوب می‌شوم در آن نبود و دوستان اگر کاری دارند به ثنا بفرستند و در خدمت هستم.

اصلا این ماجرا برای چه بود؟

والله چه بگویم. من نه کری خواندم و نه در این فضا وارد شدم و یکی دو سال است که کلا وارد این فضا نمی‌شوم و اگر جواب یکی دو بازیکن حریف را هم دادم چون توهین کرده بودند. با این حال برای آقا بهروز رهبری‌فرد احترام قائلم. ایشان بازیکن بزرگی است و بازیکن تیم ملی بوده و به نظرم برای ایشان سوءتفاهم پیش آمده بود. اینکه بیایند در تلویزیون بگویند این ستاره‌های استقلال فیک است و از گمرک هم می‌توان آن را خرید خوب نیست. آقا بهروز شما که یکی از مهمانان اکران فیلم ناصرخان بودید و حتی زیر بنر این فیلم هم امضا زدید، با توجه به اینکه در این فیلم بخش‌هایی از بازی قهرمانی استقلال بوده و شما شاهد آن بودید دیگر چرا از این حرف‌ها می‌زنی برادر من.

اما شکایت پرسپولیس مربوط به صحبت دیگری است که شما انجام داده بودی.

امیرحسین صادقیبه نظرم باید دیگر این حرف‌ها را کنار بگذاریم. این حرف‌ها بچه‌گانه و بهانه است. اینکه بیایی بگویی نمی‌خواهند قهرمان شویم را کنار بگذارید. والله در دوره فرهاد مجیدی همه کار کردند تا تیم قهرمان نشود اما خودش گفت من می‌جنگم و تیمم را 9 نفره هم قهرمان می‌کنم. داخل زمین را جمع کرد و حالا بگذریم که بیرون زمین بحث دیگری است. من جواب ایشان را (رضا درویش) محترمانه دادم و نمی‌دانم از چه ناراحت هستند. پرسیدم چه کسی نمی‌خواهد شما قهرمان شوید وقتی طی سالیان اخیر قهرمان شده‌اید. حالا شاید قبلا کری خوانده بودم و حتی وزیر و آقازاده ایشان هم می‌دانستند چه خبر است. اما بحث من با ایشان این بود که شما به‌عنوان مدیرعامل باشگاه چرا این حرف‌ها را می‌زنید. من متوجه منظور ایشان نمی‌شوم که چه کسی نمی‌خواهد آنها قهرمان شوند؟ یک نگاه به وضع داوری بکنید تا متوجه شوید کفه ترازو به سمت کدام تیم است. چرا مدیرعامل استقلال چنین حرف‌هایی نمی‌زند و از این جهت بهانه نمی‌آورد.

اما آن حرف‌های شما بوی کری تندی می‌داد و باعث شد تا باشگاه پرسپولیس اکنون شکایت کند.

امیرحسین صادقیمن گفتم مدیرعامل چرا باید چنین حرف‌هایی بزند وقتی تیمش طی سال‌های اخیر قهرمان شده و چه کسی نمی‌خواهد آنها قهرمان شوند. بعدش هم که هواداران این تیم آمدند و در پیج من هر چه لایق خودشان بود کامنت کردند. من نمی‌خواهم کسی را بلاک کنم و از این چیزها خوشم نمی‌آید اما دوست عزیز شما هم بیا اصلا کری بخوان. یعنی چه که به خانواده‌ام و مادرم که چهار سال است فوت کرده بدترین فحش‌ها را می‌دهی. من در جواب تو باید چه بگویم و چه کنم؟ من شاید جزء معدود استقلالی‌هایی بودم که بابت قهرمانی یحیی گل‌محمدی به او تبریک گفتم. حتی به برانکو ایوانکوویچ. کلی هم از استقلالی‌های عزیز بابت این موضوع حرف شنیدم. اما اینطور نیست که فضای کری را بخواهیم خراب کنیم و به سمت فحاشی و بهانه‌جویی پیش ببریم. الان کمیته اخلاق چه صحبتی می‌خواهد با من داشته باشد؟ من الان در فوتبال سمتی ندارم و یک شخصیت حقیقی هستم که حالا یا کری خواندم یا اینکه جواب آنها را داده‌ام. آیا الان هر کس ویدئویی از او بیاید که کری می‌خواند یا هر چیزی کمیته اخلاق دعوتش می‌کند؟ آدم محترمانه حرفش را می‌زند و بحثی نیست. من شاید سه، چهار سال پیش کری می‌خواندم اما در این بحث فقط جواب ادعای عجیب آنها را دادم. آدم‌های نزدیک زندگی من پرسپولیسی هستند و هیچ‌وقت مشکلی نداشتم و همانطور که گفتم فقط کری بوده است.

الان می‌خواهی چه جوابی بدهی وقتی دعوت شدی؟

ببینید درباره دعوت به کمیته اخلاق که گفتم. بحثی هست به سامانه ثنای بنده شکایت را ثبت کنند و هر جا باشد در خدمت هستم. اما هیچ ابلاغی به شخص بنده نرسیده است. شما یک نگاه به آخرین مصاحبه ایشان (رضا درویش) داشته باشد و ببینید آخر چه می‌گوید. گفته من اوسمار را آوردم و همه به من حمله کردند. یک حرفی میزنی که با منطق جور در نمی‌آید. شما یحیی گل‌محمدی را کنار گذاشتید و مسلم است که بحث پیش می‌آید اما باید به کادر ایشان هم احترام بگذارید. کادر ایشان خارجی بود و قطعا سهمی در قهرمانی تیم داشت.

تصمیمت چیست، بالاخره به کمیته اخلاق می‌روی یا نه؟

امیرحسین صادقی

من مشکلی ندارم و اگر ابلاغی به دستم برسد حتما می‌روم. اما این را هم بگویم که آقای درویش به‌عنوان یک استقلالی اشکال ندارد از یک استقلالی شکایت کنید. اما زشت است یک استقلالی از کاپیتان اسبق این تیم شکایت کند!

شما یک بحثی هم با سپهر حیدری داشتید که واقعا در سطح هیچ‌کدام از شما که هر کدام دارای خانواده هستید و کاپیتان‌های دو تیم پرسپولیس و استقلال بودید هم نیست. این مسئله را قبول داری؟

قطعا. آن لحظه شاید اشتباه کردم ولی الان واقعا قبول دارم که نباید بحث را به آن شکل پیش می‌بردیم. درباره بحث دیگری هم باید بگویم وقتی یک نفر حرفی می‌زند و ادعایی می‌کند باید به طرف مقابل هم یک تریبونی بدهد تا بتواند از طریق آن جواب بدهد. من از اینکه فضای جواب نداشتم شاکی بودم. ببینید همین الان پیج بنده باز است و هر کس هر انتقاد و بحثی داشت در احترام متقابل بگوید و هیچ مشکلی وجود ندارد. اما دوست عزیزی که می‌آیی به مادرم که چهار سال است فوت کرده فحاشی می‌کنی باید چه جوابی بدهم؟

منبع:خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه