واکنش خاله سارا به سریال گناه فرشته | استوری سارا روستاپور و ناراضیتی او از این سریال

سارا روستاپور مجری تلویزیون و بازیگر در استوری خود درباره این سریال مینویسد.

واکنش خاله سارا به سریال گناه فرشته | استوری سارا روستاپور و ناراضیتی او از این سریال
کدخبر : 25164
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

آخرین قسمت سریال گناه فرشته جمعه 31 فروردین از پلتفرم فیلیمو پخش شد، پس از پایان پخش این سریال نقدهای بسیاری به سوی حامد عنقا روانه شد تا جایی که برخی از مخاطبین گناه فرشته را گناه بیننده خواندند، بسیاری از مخاطبان این سریال صرفا به دلیل بازیگران بزرگی چون شهاب حسینی گناه فرشته را تا آخر دنبال نمودند چرا که از نظر این مجموعه فاقد پتانسیل‌های نمایشی عامه پسندانه بود. سارا رستم پور معروف به خاله سارا در یک استوری سریال گناه فرشته را مورد نقد قرار داد و گریم شهاب حسینی در این سریال اشاره کرد، در ادامه این بخش از نمناک استوری خاله سارا را مشاهده خواهید کرد.

سارا روستاپور مجری تلویزیون و بازیگر در استوری خود تصاویری از شهاب حسینی در سریال گناه فرشته را به اشتراک گذاشت و با اشاره به گریم سریال ستایش درباره سریال نمایش خانگی گناه فرشته و گریم بازیگر نقش حامد تهرانی نوشت:

سارا روستاپور

از این ستون تا اون ستون فرج را شنیدین؟

اینجا کاربردش میشه از این سکانس به اون سکانس شفاست

فقط تو بیمارستان پیشونی زخم نبود اما تو مسیر زخم شد چسبم زدند

عاقبت خندیدن به گریم سریال ستایش این شد

حیف این بازیگرهای خوب تو این سریال پرت و پلا

بیوگرافی کامل سارا روستاپور

سارا روستاپور یکی از مجریان و‌ گویندگان بسیار فعال صدا و سیما می باشد که عمده ی فعالیت های در زمینه کودکان و نوجوانان انجام شده. او در دوازدهم دی ماه سال ۱۳۶۰ در تهران چشم به جهان گشود. روستاپور در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و دارای یک خواهر و بردار می باشد.

سارا روستاپور

او ابتدا در رشته ی میراث فرهنگی در مقطع کارشناسی تحصیل کرد و بعد از آن برای مقطع فوق لیسانس رشته نمایش عروسکی از پردیس هنر دانشگاه تهران، فارغ التحصیل شد. کودکان و حتی بزرگسالان او را با نام خاله سارا می شناسند و او با این نام خود، برنامه های مختلفی را تلویزیون اجرا نموده است.

او‌ اولین بار با اجرای برنامه ی رنگین کمان در شبکه تهران با نام خاله سارا معروف شد و بعد از آن برنامه، به همین نام اجراهای دیگری نیز انجام داد. البته سارا روستاپور را با نام خاله بهار هم می شناسند و او با این نام نیز، فعالیت های هنری زیادی را در زمینه کودک و نوجوان انجام داده است. 

او را اکنون به عنوان یکی از مجری های معروف صدا و سیما میشناسند که فعالیت عمده ای در زمینه کودک و نوجوان دارد. 

شروع فعالیت های هنری سارا روستاپور 

او از سن کم به این رشته علاقه داشت و توانسته بود وارد صدا و سیما شود. البته این اتفاق برای او در سن هجده سالگی اتفاق افتاد و او توانسته بود به واسطه ی دوست پدرش که در صدا و سیما کار می کرد، به این عرصه ورود کند.

سارا روستاپور

البته سن او بسیار کم بود و همین مورد باعث شد تا در فعالیت های او محدودیت های زیادی ایجاد شود تا اینکه  در نهایت او برای اجرای  برنامه ی مدرسه به مدرسه انتخاب شد و این برنامه اولین حضور روستاپور در عرصه ای بود که همیشه آرزویش را داشت.

البته لازم به ذکر است که روستاپور یا همان خاله سارا، این اجرا را از سال هفتاد و هشت و پس از اینکه در تست گویندگی قبول شده بود، به دست اورد. پس از این برنامه او برای شبکه ی دو کار کرد و در بادبادک با نام خاله بهاره، مشغول فعالیت شد. پس از اینکه تحصیلات دانشگاهی او ‌تمام شد، او خبر نگاری را برای خودش انتخاب کرد و طولی نکشید که در پشت صحنه ی یکی از کارها، به عنوان مجری برنامه رنگین کمان انتخاب شد. 

همان طور که اشاره کردیم، رنگین کمان برنامه ای بود که او را با نام خاله سارا، مهمان خانه های مردم کرد. سارا روستاپور یا همان خاله سارا، علاوه بر اینکه در زمینه ی مجری گری و گویندگی برنامه های کودک فعالیت داشت، برای تولید چند برنامه ی کودک نیز اقدام کرد و توانست نویسندگی و تولید چند کار کودک را نیز به کارنامه ی حرفه ای خود اضافه کند. او به یک موفقیت نسبی در کارش رسید و توانست در جشنواره های ایرانی و خارجی، جوایز مختلفی را ازآن خود نماید. 

ازدواج و زندگی شخصی خاله سارا 

سارا روستاپور سارا روستاپور تاکنون دوبار ازدواج کرده و از ازدواج دومش یک دختر دارد. او در سال ۱۳۸۱ با یکی از عکاسان معروف به نام مجید سعیدی ازدواج کرد ولی این ازدواج مدت زمان زیادی طول نکشید و بعد از چند سال خاتمه یافت. سارا روستاپور بعد از جدایی از همسرش، با یک استاد دانشگاه به نام وحید انشایی ازدواج کرده و حاصل این ازدواج دختری به نام نهال می باشد. 

علایق سارا روستاپور

او علاقه ی زیادی به دیدن کارتون دارد و ادعا می کند که این علاقه از کودکی در او شکل گرفته است. بارها کلاه قرمزی، پلنگ صورتی و گلنار را دیده و این برنامه جزو علایق او می باشند. او اهل سفر کردن است و عاشق رانندگی است، گاها آشپزی می کند و در بچگی ترس زیادی از گربه ها داشته. 

منبع:نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه