اخبار روز| اخبار سلبریتی‌ها| ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی؛

ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی در فضای مجازی جنجال‌ جدیدی به پا کرده است.

کدخبر : 2449
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ستاره معصومی، همسر مهدی قائدی فوتبالیست ایرانی است. ستاره معصومی و مهدی قائدی در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند. ستاره معصومی، فعالیت‌ زیادی در اینستاگرام دارد. البته این فعالیت‌های ستاره معصومی بی‌حاشیه هم نبوده است. ستاره معصومی به تازگی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرده است.

ستاره معصومی

حاشیه جدید ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

ستاره معصومی همسر آقای فوتبالیست است که این بار با ساعت رولکسش در فخرفروشی به کاربران سنگ تمام گذاشت.

ستاره معصومی جدیدا در استوری منتشرشده‌اش از هدیه جدید مهدی قائدی رونمایی کرد. ساعت لوکس برند رولکس که قیمت آن از میلیون تا میلیارد می‌رسد، که ظاهرا برای این بازیکن جوان خریدش راحت بوده و همسرش هم مثل همیشه آن را به رخ کاربران کشیده است!

همسر مهدی قائدی این روزها در دبی بیشتر از خود مهدی حاشیه‌ساز بوده است. بیشتر رفتار او در نمایش دادن زندگی مجلل و شاهانه‌اش در دبی مورد انتقاد مردم قرار می‌گیرد و آن را فخر فروشی می‌دانند.

ستاره معصومی چند وقت پیش در پستی از ۱۰۰ کا شدن فالوورهایش اظهار خوشحالی کرد و از آن‌ها تشکر کرد. البته تعداد فالوورهای اینستای او در حال حاضر ۵۴۷ کا فالوور دارد. از دیگر مواردی که باید در خصوص او گفت علاقه و البته ظرفیت او در تبلیغات اینستاگرامی است.

استوری‌های هایلایت شده او نشان می‌دهد که شاید به زودی باید شاهد تبلیغات از طرف همسر این بازیکن ریزنقش فوتبال باشیم.

زندگی شخصی ستاره معصومی با ستاره استقلال روزهای خوبی دارد. بعد از ازدواج ستاره معصومی با مهدی قائدی شائبه بزرگ‌تر بودن او از همسرش دهان به دهان چرخید اما هیچ یک از آن‌ها در مورد آن واکنشی ندادند.

او در صفحه اینستاگرام خود درباره ازدواجش نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

ستاره معصومی حالا با مبلغ بالایی که قائدی از تیم عربی دریافت کرده، می تواند زندگی لاکچری تری داشته باشد. او با انتشار تیکه فیلم های کوتاه از فضاهای لوکسی که در آن حضور دارند هم می خواهد به خیلی ها برساند که مهدی در حال پیشرفت است و هم می خواهد بگوید که تازه به دوران رسیده نیستند و همه چیز عادی است.

چندی پیش افشاگری دیرهنگام مسئولان استقلال درباره دلیل رفتن مهدی به خارج از کشور سوژه رسانه ها شد. مسئولان استقلال می گویند ستاره معصومی نقش بسیار مهمی در رفتن مهدی قائدی از ایران داشته است. قایدی برخلاف آنچه که گفته می‌شد در استقلال می ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می شود، زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد. با این حال، ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قایدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»

مهدی قائدی ستاره فصل گذشته استقلال با درخشش در شباب الاهلی، به تیتر یک رسانه‌ها و فضای مجازی این کشور تبدیل شده است.

حجم ویدیو: 1.88M | مدت زمان ویدیو: 00:00:15 دانلود ویدیو
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه