رامبد جوان | حواشی رامبد جوان

رامبد جوان و مهران مدیری به تلوزیون باز میگردند؟ | مردم ایران خوشحال شدند

مدیر شبکه نسیم هم‌چنین از لزوم به وجود آمدن چهره‌ها و برند‌های جدید در کنار سلبریتی‌ها توضیحاتی داد.

رامبد جوان و مهران مدیری به تلوزیون باز میگردند؟ | مردم ایران خوشحال شدند
کدخبر : 22228
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سفر رامبد جوان به کانادا برای تولد فرزندش حواشی فراوانی ایجاد کرد. رامبد جوان بیشتر با برنامه خندوانه شناخته می‌شود. رامبد جوان تبریزی معروف به رامبد جوان متولد 1 دی ماه سال 1350 در شهر تهران است، او بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی و مجری برنامه خندوانه است.رامبد جوان هنرمند پرطرفدار سینما و تلوزیون است که در حوزه سریال سازی و برنامه سازی فعالیت دارد . رامبد جوان در تلوزیون سابقه ساخت سریال های پرمخاطبی را دارد.

سید محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم و محمد زعیم‌زاده سردبیر روزنامه فرهیختگان مهمانان این قسمت از شانزدهمین برنامه «جام جم» بودند که محوریت آن برنامه‌های شب یلدا در تلویزیون بود.

مدیر شبکه نسیم در پاسخ به نقدهای سردبیر روزنامه فرهیختگان در برنامه «جام جم» درباره تحول با طرح سوالی بیان کرد که اینکه به صدا و سیما می‌آیید و نقد می‌کنید تحول نیست؟

مهم‌ترین مباحثی که در این قسمت از برنامه «جام جم» مطرح شد به شرح ذیل است:

خوشرو مدیر شبکه نسیم مطابق محور مناظره، از تفاوت یلدای سال گذشته و امسال شروع به صحبت کرد.

وی بیان کرد که میزان مخاطب در سال گذشته افزایش یافته و ۱۳۵ ساعت تولید برنامه داشتیم که شبکه سه سیما بیشترین مخاطب را داشت.

خوشرو درباره تنوع مهمانان در ویژه برنامه شب یلدا به حضور اقوام مختلف ایرانی، هنرمندان و ورزشکاران مختلف و نخبگان در کنار مهمانانی که جنبه عامه پسندانه داشت، اشاره کرد.

خوشرو در جواب زعیم زاده که منتقد تحول در دوره جدید بود از وی پرسید: تحول از نظر شما چیست؟ چرا از کلمه‌ تحول می‌خواهید یک غول بسازید؟ اینکه شما به راحتی به صدا و سیما می‌آیید و بدون هیچ محدودیتی نقد می‌کنید، تحول نیست؟ آنچه که شما در رسانه از تحول به مردم می‌خواهید بگویید برداشت خودتان است و اصرار عجیبی به هجمه وارد کردن و ضد حال زدن به مردم دارید و خبرهای خوب را پنهان نگه می‌دارید، ما به عنوان مدیران تحول سعی در بهتر شدن داریم.

خوشرو بر نیاز مخاطب با همه سلیقه‌ها تاکید و با اشاره به سبد متنوع برنامه ها بیان کرد: رویکرد صدا و سیما پرداختن نسبت به مسایل روز جامعه است، به عنوان مثال در ویژه برنامه شب یلدای ۱۴۰۲ با طنز به موضوع چای دبش پرداختیم.

وی عنوان کرد: از جمله مهم‌ترین برنامه‌های صدا و سیما در دوره تحول توجه به نیازهای عامه‌پسندانه مخاطب در بستر سالم است.

هم‌چنین خوشرو درباره برنامه «دورهمی» و مهران مدیری گفت: این هنرمند حذف نشده است و ادعای مطرح شده حقیقت ندارد.

خوشرو که نسبت به نوع اطلاع رسانی و پخش مطالب از رسانه‌ها از جمله فرهیختگان نقد داشت بیان کرد: چرا می‌خواهید همیشه تخریب کنید؟ خودتان بر عامه پسند بودن برنامه ها تاکید دارید اما به این رویکرد صدا و سیما مطلب انتقادی منتشر می‌کنید.

زعیم‌زاده در پاسخ به این پرسش گفت: مشکل تلویزیون، روزنامه من است؟

در ادامه بحث خوشرو عنوان کرد: هنرمندی به من مراجعه کرد و گفت مواظب باشید شما تحولی نشوید! که وقتی من درباره سند تحول به او توضیح دادم، متوجه شد برداشت‌هایش نتیجه‌ سم‌پاشی رسانه‌هایی چون شما است.

خوشرو در بخش دیگر یادآور شد: هیچ چهره‌ای در صدا و سیما حذف شدنی نیست و بنده با هنرمندان ارتباط خوبی دارم. اینکه در حال حاضر برندهای قدیمی نیستند، به این دلیل است که به دور تکرار نیفتند و در حال برنامه‌ریزی هستند که منحصر به فرد بودن برند خود را حفظ کنند.

مدیر شبکه نسیم هم‌چنین از لزوم به وجود آمدن چهره‌ها و برندهای جدید در کنار سلبریتی‌ها توضیحاتی داد.

رامبد جوان

ازدواج اول رامبد جوان با ماندانا روحی لو رفت!

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج کرد. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی‌رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان و ماندانا روحی این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند.

در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد. اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. رامبد جوان چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بوده است آنجا به واسطه آن ها سحر را دیده است و از او خوشش آمده است.پس از آن رامبد جوان و  سحر دولتشاهی با هم ازدواج می کنند .

رامبد جوان

در سال 93 زمزمه های جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی در شبکه های اجتماعی و سایت ها به گوش رسید که این خبر پس از مدتی به واقعیت پیوست .

سحر دولتشاهی در مصاحبه ای در سال 94 گفت: سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم. یک رهایی جالب وی ادامه می دهد: سال 93 هم شیرینی برایم داشت و هم یک رهایی جالبی برایم بود.امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد.سحر دولتشاهی برای سال جدید هم چنین آرزویی دارد: برای سال 94 و همه سالهایی که می آیند هم امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد و هم از طرف من نسبت به اطرافیانم و از طرف آنها نسبت به من.

هنوز در شوک خبر جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی بودیم که خبری مبنی بر ازدواج سوم رامبد جوان با بازیگر زن ایرانی نگار جواهریان به گوش رسید .این خبر با دیده شدن رامبد جوان و نگار جواهریان در انظار عموم قوت گرفت تا اینکه در تیرماه 94 این خبر توسط یک سایت سینمایی ایران تایید شد .

رامبد جوان و نگار جواهریان در جریان نمایش دیوار چهارم پرده برداشت که سرانجام موجب ازدواج این دو شد .رامبد جوان در چندین مکان با نگار جواهریان دیده شد و همچنین در برنامه سه ستاره در نوروز 95 از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانواده اش نام برد که ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان را تایید می‌کند.

رامبد جوانرامبد جوان در مورد طلاقش از سحر دولتشاهی و حاشیه های این ماجرا گفت. رامبد جوان همچنین توضیح مختصری از دلایلی که باعث شد فیلم های اکشن بسازد داد. رامبد جوان درباره زندگی جدید خود حرف های جالبی را مطرح کرد. رامبد جوان چند وقت پیش به خاطر کرونا در بیمارستان بستری است. سفر  رامبد جوان  به همسرش به کانادا و به دنیا آمدند فرزندش در آن کشور جنجال ساز شده بود.

رامبد جوان گفت : وقتی همسرت یک بازیگر خیلی خوب است و به این فکر می کنی که تا الان چطور بازی کرده و تو هم دوست داری یک فیلم بسازی به این فکر می کنی که من دلم می خواهد تو را در یک موقعیت و قیافه و شمایلی ببینم که تا به حال در آن ندیدم و یا نبودی.

درست همان مهمانی است که رفیقت را دعوت می کنی. همسرت ، پارتنرت جزو میزبان های اصلی ماجراست و بعد مثلا تو می گویی یک فیلم اکشن بسازیم که تو در آن باید اسلحه بکشی، فریاد بکشی و ... و بعد او تعجب می کند و می گوید: من این کارها را بکنم؟!

رامبد جوانما خیلی راجع به خیلی چیزها حرف می زنیم که یکی از آنها سینما، بازیگری ، روایت ها ، مکمل های شخصیت و ... است. آن وقت تو دلت می خواهد فیلمی بسازی که همسرت در آن بازی کند و کارهای عجیب جذاب انجام دهد.

حقیقتا به قدری در انی مدت پرت و پلا درباره من و ارتباطم با نگار و جدایی ام از سحر گفتند که ما هر سه فقط ترجیح دادیم سکوت کنیم . یک جایی به حد انزاجار رسیدیم.

تصمیم گرفتم فیلم نگار را بسازم . بیننده شاید ابتدا با انگیزه خاله زنک بازی برای دیدن فیلم بیاید اما یکربع از فیلم که بگذرد فراموش می کند و به اصل موضوع می پردازد.

اتفاقا نگار مخالف اسم فیلم بود و دوست نداشت نام فیلم نگار باشد اما من پافشاری کردم.

رامبد جوانبیوگرافی رامبد جوان

تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.

خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی به تهیه‌کنندگی سید علی احمدی، کارگردانی و اجرای رامبد جوان است و هم‌اکنون (فصل هشتم) هر هفته از یکشنبه تا پنجشنبه پخش می‌شود. مسابقه‌های مختلف ابداعی، بخش‌های نمایشی، موسیقیایی، استندآپ کمدی و... اولویت‌های جدی خندوانه هستند.

خندوانه مدت‌هاست یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.این برنامه در اسفند ۹۸ مجدداً از شبکه‌های یک سیما و شبکه نسیم بازپخش شد. فصل هفتم خندوانه قرار بود از اواخر سال ۱۳۹۸ تولید شود که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا رامبد جوان تولید آن را یکسال به عقب انداخت تا از ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ به مناسبت عید مبعث، خندوانه به آنتن شبکه نسیم برگشت. قرار بود پخش فصل هفتم تا ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ و تا قبل از شروع ماه محرم ادامه داشته باشد اما با ابتلای رامبد جوان به ویروس کرونا این فصل زودتر از موعد به پایان رسید. در ۱۸ آبان ۱۴۰۰ فصل هشتم این برنامه روی آنتن شبکه نسیم رفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه