قیمت مرغ | قیمت مرغ امروز در بازار

قیمت مرغ دست خریداران را از پشت بست | قیمت مرغ امروز به چند رسید؟

به گزارش زیرنویس به نقل از تسنیم، قیمت انواع گوشت قطعه بندی، فرآورده و انواع آلایش مرغی از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار اعلام شد. قیمت‌ها به شرح زیر است: بازوی کبابی ساده هرکیلوگرم ۹۸ هزار تومان بال کبابی ساده (بدون نوک بال) هرکیلوگرم ۱۰۸ هزار تومان جوجه کباب با استخوان ساده

قیمت مرغ دست خریداران را از پشت بست | قیمت مرغ امروز به چند رسید؟
کدخبر : 22043
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 قیمت مرغ طی چند ماه گذشته افزایشی بود. قیمت مرغ در بازار با نوسان همراه است. قیمت مرغ پس از بین بردن جوجه های یک روزه روند صعودی به خود گرفت. قیمت مرغ به دلیل نبود نظارت موثر گران شد. قیمت مرغ امروز را در ادامه می خوانیم.

به نقل از تسنیم، قیمت انواع گوشت قطعه بندی، فرآورده و انواع آلایش مرغی از سوی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار اعلام شد.

قیمت‌ها به شرح زیر است:

بازوی کبابی ساده هرکیلوگرم ۹۸ هزار تومان

بال کبابی ساده (بدون نوک بال) هرکیلوگرم ۱۰۸ هزار تومان

جوجه کباب با استخوان ساده هرکیلوگرم ۱۴۰ هزار تومان

جوجه کباب بی استخوان و بدون بازو ساده هرکیلوگرم ۱۷۵ هزار تومان

ران بدون پوست و دنبالچه، چربی و سر ساق هرکیلوگرم ۱۲۵ هزار تومان

ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن، بال و بازو هرکیلوگرم ۱۳۳ هزار تومان

ساق مرغ بدون پوست و سرساق هرکیلوگرم ۱۴۰ هزار تومان

سینه با استخوان بدون پوست، شش، گردن، بال (بدون بازو) هرکیلوگرم ۱۴۰ هزار تومان

سینه بدون استخوان (شنیتسل بدون آرد بدون بازو) هرکیلوگرم ۱۷۲ هزار تومان

فیله مرغ هرکیلوگرم ۱۹۸ هزار تومان

گردن بدون پوست هر کیلوگرم ۳۰ هزار تومان

مخلوط بال و بازو کبابی ساده هر کیلوگرم ۱۰۵ هزار تومان

مغز ران بدون پوست و بدون استخوان کعب ران هرکیلوگرم ۱۳۱ هزار تومان

پای مرغ پاک شده (بدون ناخن) بسته ۴۰۰ گرمی ۱۸ هزار تومان

جگر مرغ بسته ۴۰۰ گرمی ۲۵ هزار تومان

دل مرغ بسته ۴۰۰ گرمی ۳۸ هزار تومان

سنگدان مرغ بسته ۴۰۰ گرمی ۴۲ هزار تومان

اکبر فتحی عصر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جهت تنظیم بازار در آستانه شب یلدا و کنترل قیمت مرغ کشتار روز، توزیع گوشت مرغ منجمد در دستور کار قرار گرفته است و از ۲۸ آذر ماه شاهد توزیع مرغ منجمد در سطح استان خواهیم بود.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات انجام شده برای تأمین تقاضای مصرف‌کنندگان در بازار مرغ، عرضه مرغ منجمد در سطح شهرستان‌های استان شروع می‌شود.

وی ادامه داد: به منظور تعادل‌بخشی به بازار، روند توزیع روزانه مرغ منجمد در فروشگاه‌ها و شبکه‌های عرضه کننده این محصول توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: قیمت مرغ منجمد که از طریق فروشگاه‌های استان در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت، کیلویی ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود.

فتحی تصریح کرد: توزیع گوشت قرمز و مرغ منجمد با قیمت مصوب دولتی و در راستای سیاست‌های حمایتی و تنظیم بازار و تعادل بخشی به نوسانات بازار در خصوص این دو ماده پروتئینی و مورد نیاز مردم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون گوشت قرمز منجمد گوساله وارداتی با قیمت مصوب دولتی در بازار وجود دارد افزود: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد تعادل در بازار، عرضه ۱۰۰ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعدادی از مغازه‌های خرده فروشی به عنوان کاسبان امین در سطح تبریز و سایر شهرستان‌های آذربایجان شرقی در حال انجام است که از این میزان ۵۰ تن در تبریز و ۵۰ تن در سایر شهرستان‌ها توزیع شده است.

وی تاکید کرد: قیمت عمده فروشی گوشت گوساله منجمد درب سردخانه هر کیلوگرم ۳۰۵ هزار تومان و قیمت برای مصرف کننده نهایی هر کیلوگرم ۳۲۰ هزار تومان است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه