قیمت مرغ | قیمت مرغ امروز در بازار

قیمت مرغ همه را سورپرایز کرد | قیمت مرغ امروز به چند رسید؟

تسنیم نوشت:معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران گفت: با تدبیر انجام‌شده در وزارت صمت و تأمین به‌موقع نهاده‌های دامی، از ۲ هفته دیگر شاهد آرامش در بازار مرغ و روند کاهشی قیمت‌ها خواهیم بود.

قیمت مرغ همه را سورپرایز کرد | قیمت مرغ امروز به چند رسید؟
کدخبر : 21897
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 قیمت مرغ طی چند ماه گذشته افزایشی بود. قیمت مرغ در بازار با نوسان همراه است. قیمت مرغ پس از بین بردن جوجه های یک روزه روند صعودی به خود گرفت. قیمت مرغ به دلیل نبود نظارت موثر گران شد. قیمت مرغ امروز را در ادامه می خوانیم.

قیمت مرغ

 به نقل از ایرنا، بهنام نیک‌منش افزود: مطابق رصد و پایش انجام شده درباره افزایش قیمت مرغ در بازار، مشخص شد مهمترین عامل گرانی عدم توزیع به‌موقع نهاده‌های دامی با قیمت مصوب توسط وزارت صمت است.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران اظهار کرد: مرغداران برای تامین نهاده های دامی به بازار آزاد روی آوردند که این امر منجر به تاثیر زیادی در افزایش قیمت‌ها از زنجیره تولید تا توزیع شد.

وی با اشاره به تلاش دست اندرکاران برای کنترل قیمت مرغ در بازار، گفت: قیمت نهاده‌های تامین شده از بازار آزاد تاثیرات خود را بر روی محصول نهایی گذاشته است و تا ۲ هفته نمی‌توان قیمت ها را کاهش داد.

این مسئول خاطرنشان کرد: همه دست اندرکاران در تلاش هستند با تامین و توزیع به‌هنگام نهاده های دامی با قیمت مصوب و تعیین شده برای مصرف‌کننده، افزایش قیمت‌ها را مهار کرده و روند کاهشی را نیز اعمال کنند.

وی درباره استفاده از ابزارهای نظارتی برای کنترل بازار بیان‌ کرد: نظارت در سطح بازار و خرده فروشی توسط اتاق اصناف انجام می شود، اما با توجه به روند افزایشی قیمت نهاده ها و همه زنجیره این محصول نمی‌توان قیمت ها را کاهش داد.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران، قیمت هر کیلو مرغ را در بازار بین ۹۰ تا ۹۸ هزار تومان اعلام کرد.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران گفت: با تدبیر انجام‌شده در وزارت صمت و تأمین به‌موقع نهاده‌های دامی، از ۲ هفته دیگر شاهد آرامش در بازار مرغ و روند کاهشی قیمت‌ها خواهیم بود.

بهنام نیک‌منش افزود: مطابق رصد و پایش انجام‌شده درباره افزایش قیمت مرغ در بازار، مشخص شد مهمترین عامل گرانی عدم توزیع به‌موقع نهاده‌های دامی با قیمت مصوب توسط وزارت صمت است.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران اظهار داشت: مرغداران برای تأمین نهاده‌های دامی به بازار آزاد روی آوردند که این امر منجر به تأثیر زیادی در افزایش قیمت‌ها از زنجیره تولید تا توزیع شد.

وی با اشاره به تلاش دست‌اندرکاران برای کنترل قیمت مرغ در بازار، گفت: قیمت نهاده‌های تأمین‌شده از بازار آزاد تأثیرات خود را به‌روی محصول نهایی گذاشته است و تا ۲ هفته نمی‌توان قیمت‌ها را کاهش داد.

این مسئول خاطرنشان کرد: همه دست‌اندرکاران در تلاش هستند با تأمین و توزیع به‌هنگام نهاده‌های دامی با قیمت مصوب و تعیین‌شده برای مصرف‌کننده، افزایش قیمت‌ها را مهار و روند کاهشی را نیز اعمال کنند.

وی درباره استفاده از ابزارهای نظارتی برای کنترل بازار بیان داشت: نظارت در سطح بازار و خرده‌فروشی توسط اتاق اصناف انجام می‌شود، اما با توجه به روند افزایشی قیمت نهاده‌ها و همه زنجیره این محصول نمی‌توان قیمت‌ها را کاهش داد.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران، قیمت هر کیلوگرم مرغ را در بازار بین ۹۰ تا ۹۸ هزار تومان اعلام کرد.

بهنام نیک‌منش معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران درباره قیمت مرغ گفت: با تدبیر انجام شده در وزارت صمت و تامین به موقع نهاده‌های دامی، از ۲ هفته دیگر شاهد آرامش در بازار مرغ و روند کاهشی قیمت‌ها خواهیم بود.

بهنام نیک‌منش افزود: مطابق رصد و پایش انجام شده درباره افزایش قیمت مرغ در بازار، مشخص شد مهمترین عامل گرانی عدم توزیع به‌موقع نهاده‌های دامی با قیمت مصوب توسط وزارت صمت است.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران اظهار داشت: مرغداران برای تامین نهاده‌های دامی به بازار آزاد روی آوردند که این امر منجر به تاثیر زیادی در افزایش قیمت‌ها از زنجیره تولید تا توزیع شد.

وی با اشاره به تلاش دست اندرکاران برای کنترل قیمت مرغ در بازار، گفت: قیمت نهاده‌های تامین شده از بازار آزاد تاثیرات خود را بر روی محصول نهایی گذاشته است و تا ۲ هفته نمی‌توان قیمت‌ها را کاهش داد.

این مسوول خاطرنشان کرد: همه دست اندرکاران در تلاش هستند با تامین و توزیع به‌هنگام نهاده‌های دامی با قیمت مصوب و تعیین شده برای مصرف‌کننده، افزایش قیمت‌ها را مهار کرده و روند کاهشی را نیز اعمال کنند.

وی درباره استفاده از ابزار‌های نظارتی برای کنترل بازار بیان‌داشت: نظارت در سطح بازار و خرده فروشی توسط اتاق اصناف انجام می‌شود، اما با توجه به روند افزایشی قیمت نهاده‌ها و همه زنجیره این محصول نمی‌توان قیمت‌ها را کاهش داد.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران، قیمت هر کیلو مرغ را در بازار بین ۹۰ تا ۹۸ هزار تومان اعلام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه