یحیی گل محمدی | انتقاد

یحیی گل محمدی در مقابل فکری ساکت نماند | یحیی گل محمدی جان دوباره ایی گرفته است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 3 امتیاز مهمی گرفتیم، استرس پیروزی در ساق پای بازیکنانم دیده شد.

یحیی گل محمدی در مقابل فکری ساکت نماند | یحیی گل محمدی جان دوباره ایی گرفته است
کدخبر : 21877
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

همچنین بخوانید:

پیش بینی های یحیی گل محمدی پله به پله به حقیقت پیوست.  درد دل های یحیی گل محمدی به گونه ایی بود که در مقابل سختی های زندگی هیچ وقت سر خم نکرد. شوک بزرگی که به پرسپولیس وارد شد، تصمیم ناگهانی یحیی گل محمدی بود. درخواست غیر منتظره یحیی گل محمدی از سرمربی وقت تیم ملی ایران همه را شوکه کرد. صحبت های یحیی گل محمدی در پاسخ به انتقادات محمود فکری را مطالعه کنید.

یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار در نشست خبری، اظهار داشت:  3 امتیاز مهمی برای ما بود. با توجه به اینکه در چند دیدار قبلی نتیجه نگرفته بودیم، مقداری در نیمه دوم استرس بردن در ساق بازیکنانم دیده می‌شد. در نیمه اول شاهد یک بازی سراسر هجومی بودیم. یک بازی خیلی خوب و فنی انجام دادیم. مشخص بود با انگیزه بالا و تمرکز زیاد، بچه‌ها توانستند بازی خوبی را از خودشان نشان بدهند.

*در نیمه دوم نتوانستیم در زمین گردش توپ داشته باشیم

تذکر گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس

حرکت جنجالی گل‌ محمدی علیه مدیرعامل پرسپولیس | آتش اختلافات شعله‌ورتر شد

وی افزود: با یک بازی هجومی به گل رسیدیم اما در نیمه دوم تحت تاثیر گرفتن 3 امتیاز بودیم. در ادامه زمان‌هایی از بازی را به حریف دادیم و تعداد توپ‌های از دست رفته زیاد بود. همین موضوع باعث شد تیم شایسته هوادار بتواند حملات متعددی روی دروازه ما داشته باشد. ایرادی که می‌توانیم در نیمه دوم از پرسپولیس بگیریم این بود که نتوانستیم در زمین حریف گردش توپ داشته باشیم.

یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: البته شاید حدود 15 تا 20 دقیقه این اتفاق افتاد اما در نیمه دوم همین بازی می‌توانستیم 3-2 گل دیگر بزنیم. متاسفانه کار را برای خودمان مقداری سخت کردیم و هرچه به پایان بازی رسیدیم، شرایط سخت شد. البته بچه‌ها اواخر بازی خیلی خوب حریف را کنترل کردند و توانستند نتیجه را به سود خود تمام کنند. آنها تحت فشار زیادی بودند اما با این وجود در مجموع هم بازی خوبی انجام دادند و هم سه امتیاز را به دست آوردند. از بازیکنانم و هواداران خانم و آقایی که امروز به ورزشگاه آمدند، تشکر ویژه می‌کنم. تماشاگران حضور پرشوری داشتند و باعث ایجاد انگیزه، شور و شوق زیاد بین بازیکنان شدند. این برد را به همه هواداران تبریک می‌گویم.

گل‌محمدی درمورد اینکه کارت زرد گرفتن 2 بازیکن شاخص پرسپولیس یعنی بیرانوند و سروش رفیعی به خاطر اتلاف وقت خوب نیست، عنوان کرد: داور سخت‌گیرانه کارت داد. البته در مجموع قضاوت خوبی داشت. البته صحبت‌هایی  قبل از بازی درمورد اشکان خورشیدی شد اما او فقط در دربی حذفی برای ما قضاوت کرد. سوال‌هایی که قبل بازی از محمود فکری شد، به نظر من خیلی هدفمند بود. مشخص بود که این سوال هماهنگ شده است. دلیلی نداشت بخواهند روی داور فشار بگذارند.

*خورشیدی قضاوت فوق العاده ای داشت

وی افزود: امروز هم دیدید خورشیدی قضاوت فوق‌العاده‌ای داشت. او از داوران باتجربه و شریف فوتبال ایران است و این صحبت‌ها درست نبود. ضمن اینکه فکر نمی‌کنم بیرانوند و رفیعی شایسته کارت گرفتن بودند زیرا حرکات‌شان جزء اتفاقات معمولی بازی بود و تا این اندازه وقت‌کشی نکردند که بخواهند کارت بگیرند.

*به ارائه بازی خوب در دربی امیدواریم

سرمربی پرسپولیس درمورد دربی روز پنجشنبه، عنوان کرد: چند روز برای فکر کردن به آن بازی فرصت داریم. در روزهای آینده احتیاج به ریکاوری خوب، همبستگی، همدلی و صمیمیت در تیم داریم. به این مسائل نیاز بیشتری داریم. وقتی با هم و کنار هم باشیم، پرسپولیس از لحاظ فنی تیم خوبی است و این باور را دارم که بازیکنان ما نفراتی هستند که می‌توانند در روزهای سخت خودشان را به بهترین شکل نشان بدهند. دربی  هم دیداری است که حساسیت خاص خودش را دارد و خیلی امیدوار هستم بازی خوبی انجام بدهیم.

یحیی گل محمدی

*عالیشاه به دربی می رسد

گل‌محمدی درمورد وضعیت امید عالیشاه برای دربی، عنوان کرد: فکر می‌کنم بتواند به دربی برسد. امروز هم می‌توانست 10-15 دقیقه بازی کند اما درموردش ریسک نکردیم. در این چند روز که تا دربی فرصت داریم، شرایطش بهتر و مصدومیتش برطرف خواهد شد.

*عملکرد باهویی راضی کننده بود

وی درخصوص عملکرد نبیل باهویی در بازی با هوادار، گفت: در مجموع عملکردش خوب بود. همین که توانست خودش را در موقعیت گلزنی قرار بدهد و یک توپ هم به تیرک زد، در مجموع عملکردش راضی کننده بود.

*از هواداران تشکر می‌کنم

سرمربی پرسپولیس درمورد حمایت هواداران در این بازی، توضیح داد: درمورد تماشاگران صحبت کردم. جو خیلی خوبی ایجاد کردند. هرچند تعداد آنها مثل بازی قبلی نبود. هرچند اول هفته است و آمدن به استادیوم سخت اما از هواداران به این خاطر که به همه ما انگیزه دادند تشکر می‌کنم. 

یحیی گل محمدی

*ضربه باهویی از خط رد نشده بود

گل‌محمدی درمورد گل مردود شده باهویی، گفت: صحنه را ندیدم. آیا آن گل درست بود؟ به هر صورت جایگیری کمک داور خوب بود. از زاویه‌ای که من دیدم، توپ از خط رد نشده بود اما تصاویر تلویزیونی مشخص می‌کند چه اتفاقی افتاد.

*درباره VAR و تکنولوژی روز برای داوران فقط وعده و وعید می دهند

وی درخصوص برگزار نشدن دربی با VAR، تصریح کرد:  داوران ما با کمترین امکانات کار می‌کنند. آنها حتی امروز هدست هم نداشتند. همین موضوع کارشان را سخت می‌کند. همانگونه که بازیکنان و مربیان به امکانات خوبی نیاز دارند، داوران هم نیاز دارند از تکنولوژی روز استفاده کنند اما هر فصل فقط وعده و وعید می‌دهند که چنین اتفاقی می‌افتد. الان 2 سال است که می‌گویند در این فصل اتفاقات خوبی برای VAR می‌افتد. همه باشگاه‌ها در آسیا حتی در لیگ تاجیکستان و ازبکستان هم این سیستم را دارند اما ما هنوز به امکانات دسترسی پیدا نکرده‌ایم. اگر چنین امکاناتی باشد، کار داوران راحت‌تر می‌شود. تا اینجای فصل نیز عملکرد خوبی با وجود کمترین امکانات داشته‌اند. برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم./افکار نیوز

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه