اخبار روز| اخبار هنرمندان| زیبا کرمعلی

اقدام عجیب زیبا کرمعلی، بازیگر جوان جنجال به‌پا کرد.

کدخبر : 2179
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​زیبا کرمعلی متولد 12 آذر 1375 در کرج، بازیگر است. زیبا کرمعلی دانشجوی سال آخر لیسانس رشته سینما از دانشگاه هنر تهران است. او در کنکور سراسری رتبه 8 کشور و 2 منطقه را آورده بود. اولین تجربه زیبا کرمعلی از فیلم لاتاری در سینما شروع شد.

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی عکسی را از خود در آتلیه با استایل اروپایی و کلاه به اشتراک گذاشت.

 زیبا کرمعلی بازیگر جوان و خوش چهره در اینستاگرامش عکسی متفاوت را بدون روسری و استایل اروپایی منتشر کرد.

زیبا کرمعلی با انتشار این عکس نوشت:

«سر آن ندارد امشب که برآید آفتابی

چه خیال ها گذر کرد و گذر نکرد خوابی»

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی در حال حاضر دانشجوی دوره کارشناسی رشته‌ سینما دانشگاه هنر تهران اسـت. او یک برادر کوچک‌تر از خود دارد و هنوز ازدواج نکرده اسـت.

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی

زیبا تحصیلات دبیرستان را در آموزشگاه شهید ثانی در ناحیه 3 کرج گذراند. رشته‌ دوران دبیرستان زیبا کرمعلی ریاضی و فیزیک بود، اما به دلیل علاقه‌اش بـه هنر، در مقطع پیش دانشگاهی بـه هنر تغییر رشته داد. او دیپلم ریاضی خود را با معدل 19/95 گرفت. اما پیش دانشگاهی را در رشته هنر ادامه داد و توانست دوره‌ پیش دانشگاهی را نیز با موفقیت و با معدل 19/76 بـه اتمام برساند. خانم بازیگری در کنکور سراسری هنر رتبه ۸ کشوری را کسب کرد.

زیبا کرمعلی

ماجرای ورود او به عرصه سینما به این شکل بود که عوامل فیلم ماجرای نیمروز در سال 95 برای همایش نقد و بررسی فیلم در دانشگاه حضور پیدا می کنند و به طور اتفاقی با زیبا کرمعلی آشنا می شوند. پس از آشنایی، کارگردان فیلم ماجرای نیمروز، محمدحسین مهدویان از خانم کرمعلی دعوت می کند کـه در فیلم جدیدش بازی کند.

بـه این ترتیب زیبا کرمعلی در حالی که هیچ تجربه‌ای در زمینه‌ی تئاتر و سینما نداشت در فیلم سینمایی لاتاری «در نقش نوشین» در مقابل ساعد سهیلی بازی کرد.  وی درباره‌ تجربه‌ کاری اش می‌گوید: مـن تمرین‌های بازیگری را از صفر بازیگری حتی فن بیان را با ابراهیم امینی فیلمنامه نویس فیلم شروع کردم تا بتوانم بازی قابل قبولی ارائه بدهم.

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی فعلا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  عکس های قبلی اش هم خیلی پایبند حجاب نبوده...

 • ناشناس
  0

  از این به بعد اسم بازیگرهایی که کشف حجاب نکردن رو بگین راحت تره

 • اتیل
  0

  ماشاالله

روی خط رسانه