اخبار روز| اخبار ورزشی| دربی پایتخت

تاریخ دربی پایتخت اعلام شد.

کدخبر : 2152
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بر اساس اعلام سازمان لیگ تیم‌های پرسپولیس و استقلال روز 13 آذر به مصاف هم خواهند رفت.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال که طبق قرعه کشی در چارچوب هفته هشتم رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت، حالا طبق اعلام سازمان لیگ روز 13 آذر رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

این بازی در حالی روز شنبه برگزار خواهد شد که طبق اعلام فدراسیون پزشکی ورزشی، حضور هواداران از 20 آبان در ورزشگاه بلامانع خواهد بود و بنابراین شاید شهرآورد پایتخت پس از دو سال در حضور تماشاگران برگزار شود. نکته مهم اینکه آخرین بار هم در حضور مجیدی و گل‌محمدی دربی با تماشاگران برگزار شد.

هفته قبل از دربی، استقلال باید در آبادان به مصاف صنعت نفت، تیم تحت هدایت علیرضا منصوریان برود و پرسپولیس میزبان نفت مسجدسلیمان، تیم فراز کمالوند می‌رود.

آخرین دربی لیگ برتری دو تیم با پیروزی یک گله پرسپولیس به پایان رسید اما در آخرین شهرآورد، استقلال در چارچوب جام حذفی پرسپولیس را از پیش رو برداشت تا راه صعود به فینال این مسابقات را هموار کند.

در سال‌های اخیر دو بار شهرآورد در آذر ماه برگزار شده که یک بار تیم حمید درخشان با نتیجه 2-1 برنده بازی شد و یک بار دیگر هم استقلال با سه گل پرسپولیس را در جام حذفی شکست داد. در دهه 1350 و 1360 پرسپولیس سه بار در این ماه استقلال را از پیش رو برداشت.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پرسقلال
    0

    آن شاالله که این دو گلوگاه رانت و زد و بند حذف بشن که دستکم در ورزش کمتر شاهد تاراج سرمایه ی مملکت باشیم. آیا هنوز هم برای خصوصی سازی این دو باشگاه ورزشی زود است؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روی خط رسانه