فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز11 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز11 آبان 1402

فال روزانه امروز11 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
کدخبر : 21109
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. 

فال روزانه

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: دشمنان و بدخواهان زیادی در اطراف تان دارید که اگر بخواهید همچنان نسبت به آنها بی‌تفاوت باشید بر شما چیره خواهند شد. روزهای سختی را از سر گذرانده اید اما روزگار روی خوشش را هم به شما نشان می دهد فقط امیدتان را به خداوند از دست ندهید. با اینکه شما این روز ها دوباره موج از هیجان را حس میکنید اما مسئولیت های قبلی تان مانع از این میشود که دست به عمل بزنید مشکلاتی است که نمیتوانید تغییر شان بدهید واقعیت موجود خود را قبول کرده و دست به کار شوید نگران نباشید در محیط کار موقعیت مناسب پیدا میکنید که شخص مخاطب رضایت خاطر تان را بدست اورد.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: مقصود بدی دارید و خودتان هم می‌دانید اگر این کار را انجام دهید به دردسر میفتید پس از آن صرف نظر کنید. اگر اطرافیان با شما ناسازگاری می کنند سعی کنید با آنها مهربان باشید تا از رفتارهایشان دست بکشند. متأسفانه سرمایه بزرگی را از دست می‌دهید باید بیشتر مراقب باشید. شما در طول روز دائم با خودتان حرف می زنید. ممکن است از برخوردهای زبانی شخصی، خشمگین شوید و یا حتی فکر کنید مورد تهدید قرار گرفته اید. به هر جهت ،اکنون صحبتهایی که، بدون فکر قبلی ،به زبان میایند ،مفید نیستند. به جای صحبت کردن، سعی کنید بیشتر گوش کنید. ریز بین باشید و کمتر به دیگران اعتماد کنید تا استرس و اضطرابتان کم شود.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: اگر همت کنید با موفقیت فاصله ای ندارید می‌توانید خیلی زود خودتان را به آرامش و آسایش برسانید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید،، از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید به زودی صاحب ثروتی بزرگ خواهید شد که برایتان شادی بسیاری را به وجود می آورد. شما بسیار باهوش هستید اما اگر بخواهید بطور دائم و به طرز طئنه آمیزی هوشتان را به رخ دیگران بکشید همه را از خود دور میکنید، دیگران مطمئنا از سلطه جویی و رک گویی بی رحمانه شما خسته میشوند، آنچه که با شما کرده اند و شما را دلزده کرده با دیگران تکرار نکنید با ترک کردن محل به یک گفت و گوی فرسایشی خاتمه دهید ، سفر یا جابه جایی پیش رو دارید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: فالت نیک است. خیر و برکت در زندگی شما سرازیر خواهد شد شما می توانید به هدفهای خود دست پیدا کنید و به آرامش برسید،، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ به تاخیر بیاندازید چون برایتان خوشایند دیده نشده است ممکن است با مشکلات بزرگی شما را رو به رو کند. برای انجام کاری اگرچه وسوسه شده بودید که قاطعانه دست به عمل بزنید اما احتمالا رنجش و ناراحتیتان را بروز نداده و همانطور که از شما انتظار میرود رفتار میکنید ، دلسرد نشوید جسارت ب خرج داده و وارد میدان شوید ، از فرصت پیش آمده استفاده کنید ، اینک زمان نشان دادن شما از آنچه اتفاق افتاده و احتمالا ابراز پشیمانی و عذرخواهیتان است.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد روزگار بر وفق مراد شماست شادی و خوشبختی در آینده نصیبتان خواهد شد بهتر است؛ مراقب خود در زندگی باشید چون شخصی به شما حسادت می کند و می خواهد جای شما را در امورات کاری تان بگیرد، اما به لطف خداوند مشکلی در شما نمی تواند به وجود بیاورد. با وجود انکه میدانید هر فکری که در سرتان هست باید همین الان اجرا کنید باز هم دست دست میکنید.اینکه اعتماد به نفس شما با واقع بینی همراه شده است و به شما اجازه نمیدهد خیلی خیال پردازی کنید خوب است اما زیاده روی نکنید، در غیر اینصورت فرصت بسیار خوبی که همین الان جلوی رویتان قرار دارد را از دست میدهید.هم چنان دست به خیر داشته باشید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. قصد و نیت بدی در سر خود دارید با مشکلات بزرگی در زندگی خود روبرو خواهید شد اگر بخواهید به کارهای نادرست و ناصواب در زندگی خود ادامه بدهید،، طالعتان به رنگ تیره و تار در خواهد آمد و مشکلات بسیاری را در شما به وجود خواهد آورد. در محیط کار و یا خانواده از شما انتقادی خواهد شد پذیرا باشید انتقاد پذیر باشید و با خوش رویی از آن استقبال کنید چون به پیشرفت شما کمک میکند روزهای پر مشغله ای را پیش رو دارید که به روال عادی باز میگردد، ساعاتی از شبانه روز را به پیاده روی یا شنا اختصاص دهید ، با شور و از انرژی زیادی که از خودتان نشان میدهید به طرف مقابلتان هم انگیزه بدهید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: طالع خوب دارید. اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان رخ خواهد داد به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد گشایشی در زندگیتان ایجاد خواهد شد،، از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و شادی و خوشبختی را در زندگی برای خود به وجود می آورید. شما آماده هستید تا برای پذیرفته شدن در جمعی، هر کاری را انجام دهید، اما شخصی بدون هیچ دلیل واضحی، با شما مخالفت میکند. گاهی به جای تلاش، برای ایجاد کردن ارتباط عاطفی ،کافیست سعی کنید کمی تغییر جهت بدهید. مالی که از شما، کلاهبرداری یا سرقت شده بود، به شما برگردانده خواهد شد. از آن چه در اطرافتان ،بخصوص، محیط خانواده اتان میگذرد، خود را جدا نکنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی غم و اندوه از وجودتان خارج خواهد شد شما به سربلندی و موفقیت های بالایی دست پیدا خواهید کرد،، زندگی تان سر و سامان خواهد گرفت به ثروتی می رسید که شادی را در شما به وجود می‌آورد و شما را به هدفتان می رساند. از طرفی شماحاضر نیستید برای دستیابی به جواب به خودتون خیلی زحمت بدهید و از طرف دیگر برای رسیدن به آن هم عجله دارید، فراموش نکنید! برای دستیابی به نتیجه ای روشن که بتوانید برنامه ریزی های دیگر هم داشته باشید فعلا مقدور نیست. برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید چون در غیر اینصورت امکان دارد در مسیر نادرستی قرار گرفته و بیشتر از وقتی که لازم دارید را تلف کنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: آرزوهای بزرگی دارید که برای رسیدن به آن باید تلاش بیشتری از خودتان نشان دهید در غیر این صورت هیچ کدامشان برایتان عملی نخواهد شد. نگران شرایط مالی تان نباشید که آینده‌ای عالی پیش رو خواهید داشت فقط کافیست همچنان امیدتان را حفظ کنید و پرقدرت ادامه دهید. دانش و مهارت شما فرصتی طلایی برایتان به ارمغان می آورد.اگر لازم است در انتخاب راه از کسی کمک بگیرید. سعی کنید برنامه ای رو به دید و بازدید اختصاص دهید. این روزها دانستن اینکه دقیقا چه میخواهید برای شما چالش برانگیز شده است.تاجایی که اشتباهات افراد دیگر نیز میتواند شما را به دردسر بیندازد. شاید بهتر باشد فعلا توقف کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: برای روشن شدن موضوعاتی ترس و نگرانی دارید و ممکن است اسرارتان فاش شود سعی کنید همه چیز را به خداوند بسپارید و زبانتان را نگاه دارید. اگر پولی به دستتان رسید آن را بیهوده حیف و میل نکنید چرا که از نظر مالی تا چند وعده آینده تحت فشار خواهید بود. تا موقعی که شرایط ثابت خود را ،دوباره بدست نیاورده اید، هیچ اقدامی نکنید. برای یک قضاوت عادلانه ،بهترین کاری که می توانید بکنید، جمع آوری اطلاعات است. شما میتوانید شخصی را، راضی به برگشت کنید. عزم و اراده راسخ تان ،علت پیشرفتهای پی در پی شماست. گاهی اوقات دچار خودپسندی می شوید ،که با شناخت این خصلت کودکانه، و دور کردن آن از خود، اعتبار ویژه ای در بین دوستان بدست خواهید آورد.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: رفتارهای ناشایستی از خودتان نشان می‌دهید که به زودی برایتان دردسر ساز خواهد شد، سعی کنید اخلاق نیکو و پسندیده ای داشته باشید. اگر از جانب اطرافیان حرف های نامناسبی در رابطه با خود شنیده اید بهتر است نسبت به آنها بی‌توجهی کنید تا از کارشان دست بکشند. سرتان را بالای ابرها نگه دارید اما پاهایتان را روی زمین بچسبانید. روزهای بسیار شادی پیش رو دارید. در انجام معامله ایی دچار تردید شده اید که سود اقتصادی در آن است. از شخصی که مصلحت شما را در نظر میگیرد کمک بخواهید. با استفاده از عقل سلیم برای رسیدن به رویاهایتان تعادل برقرار کنید. آنچه که این روزها طلب میکنید به سادگی همیشگی مورد تایید قرار نمیگیرد.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: اگر برای برطرف کردن مشکلی در حال تلاش هستید این امر برایتان بسیار طولانی خواهد شد و باید تلاش فراوانی به خرج دهید اما خداوند در این راه همراه شماست. فردی که نسبت به او دلبستگی دارید با شما همراه نیست پس بهتر است از فکر او بیرون بیایید. این روزها شما بسیار عجله دارید و آماده اید که موانع را از سر راه بردارید ، شما میخواهید کاری انجام دهید که تمام کسانی که فکر میکنند شما را خوب میشناسند شگفت زده شوند ، حالا زمان آن است که تمام فرضیه ها در مورد خودتان باطل کرده و پیش داوری هایی که تنبل جلوه تان میدهند را از بین ببرید ، این ماه خرجتان بیش از ماه های گذشته است مراقب دخل و خرجتان باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه